Parada ponosa u Prištini: Gradonačelnik, Kurti i ministri u prvim redovima

ma jok, nego voli da bude kolonija, sam' da nije fzbdiktatura, jel tako @38imak ?
Kolonija, okupiran od USA, nema svoje ja, mora da kleci pred US ambasadorom.

I opet, duplo manja diktatura od Srbije, 10 puta od Rusije, i 150 puta od Kine, koji se ponasaju jos vise banditski prema svojim gradjanima.

Dajte jos vise tih vasih jezickih fora za koloniju.

Dajte jos vise tih vasih jezickih fora za koloniju.
tvoje "dzamijanje kosova" je top, ja ne smem mnogo da se upustam, izleti mi, pa posle problem, kao vredjam paradere - sta su stavili smajlija ako je uvredljiv? drugi ih vredjaju, a ja na.... rekla ti slavenskla da si opalj.... udaren u glavu, i ja mislim isto

ti bre ne znas sta je dikltatura, samo mantras kao i mnogi drugi

tvoje "dzamijanje kosova" je top, ja ne smem mnogo da se upustam, izleti mi, pa posle problem, kao vredjam paradere - sta su stavili smajlija ako je uvredljiv?
Taj termin je provalio valjda onaj slabotalentovani pesnik Matija Beckovic, koji je nesto kao Momo Kapor za siromasne.

Ili je pokupio od nekog.

Srbi su mnogo dobri za te pesnicke termine.

Zaboravio sam kako mu ide ono 'Ako nije moje zasto...Mi ga trazite'? :think:

Ma toliko je glupo da ne mogu ni da se setim. :think:

Poslednja izmena:
@Гамбино kaže da su islamska država. Nešto se tu ne uklapa. Ovo je isto ovako bilo u Sarajevu. Zato ih muslimani slabo glasaju u UN, nisu pravoverni. :lol:
То се сликају због запада. Док год им је потребан запад, они ће се понашати тако.
Чим искористе запад, креће калифат. Сада се политика калифата води испод жита, пре подне мало сликања за запад, после подне правац џамија и исламски планови за будућност.

Ja ne znam zašto se ti drugosrbijanci i ostali dligomiri tako uzjogune i počnu da kmeče o Srbiji zbog gej parade na Kosovu. Pa imamo i mi x gej paradi. Plus smo jedina država na svetu koja je 7 jebbenih godina za premijera imala ukrštenu amebu i kamen za potapanje kupusa samo zato što je gej žena. A sad je ona precednica parlamenta. Pa čekaj, šta još treba???
Да подебљани (дилдомир) изађе из ормара, кад већ толико нариче о праву на посебност. :namcor:

Ja ne znam zašto se ti drugosrbijanci i ostali dligomiri tako uzjogune i počnu da kmeče o Srbiji zbog gej parade na Kosovu. Pa imamo i mi x gej paradi. Plus smo jedina država na svetu koja je 7 jebbenih godina za premijera imala ukrštenu amebu i kamen za potapanje kupusa samo zato što je gej žena. A sad je ona precednica parlamenta. Pa čekaj, šta još treba???
moras da kazes da si jedan od njih, da ti grobari skandiraju kao vucicu, sta ja znam sta jos treba,. zato me provociras, pa posle da me banuju, znas ti odlicno sta "jos treba"

Паметни Шиптари.

Има ли већег доказа њихове бриге о људским правима, од подршке ЛГБТ?

То што Србима на другој страни отимају имовину, новац, приватну својину, органе није неки фактор, јербо Срби нису педери.

(Углавном)

Kosovo je kao što znamo važilo za prilično zaostalu i patrijarhalnu sredinu. No, vremena se menjaju:

Parada ponosa u Prištini: Gradonačelnik, Kurti i ministri u prvim redovima​

Premijer Kosova Aljbin Kurti učestvovao je u subotu, 8. juna na otvaranju Parade ponosa u Prištini. On je bio na čelu parade, u pratnji ministara Aljbuljene Hadžiju, Hajrula Čekua i Arbena Vitije.

Paradu su predvodili gradonačelnik Opštine Priština, Perparim Rama i šefica poslaničke grupe Samoopredeljenja, Mimoza Kusari-Ljilja.
Parada ponosa počela je na Kosovu pod sloganom "Bili smo i bićemo".

Nedelja ponosa počela je 3. juna i tokom nedelje su održane razne aktivnosti.
??Slogan je tako mali da opiše naš osećaj ponosa, za ono što jesmo i za ono što ćemo postići, gde ćemo se uzdići. Naše postojanje je u našoj svakodnevnoj paradi, u našem defileu na mestu gde boje često smetaju. Poštujući našu prošlost, želimo da gledamo u budućnost. Tišina je predugo bila naš mehanizam, ali više ne. Usred izazova i poteškoća, naš duh je ostao osnažen", navodi se u saopštenju organizacija koje organizuju Nedelju ponosa, koja služi kao demonstracija jednakosti u LGBTIQ+ zajednicama.
Ovo je osmo izdanje Nedelje ponosa na Kosovu.

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...celnik-Kurti-i-ministri-u-prvim-redovima.html

Kako to može na Kosovu da prođe bez problema, a ovde ne?

Zato sto Srbi odbacuju NATO satanizam i zele da sacuvaju svoje tradicionalne porodicne vrednosti.

A Siptari su sluge NATO satanista pa kod njih sve moze.

Nikada mi necemo prihvatiti paradu bluda i srama , tj cisti satanizam da se kod nas odvija i time truje i grad i omladina.

Homeless_population_of_10_000_Inhabitants_2024.png

Jbt koliko ne kapiraju demokratiju... 🙄
Др. Војислав Шешељ каже да су талобани успоставили демократију, и ја немам разлога да му не верујем, јер је он наквећи демократски мислилац на Балкану.

Na kraju će sve zemlje Zapadnog Balkana prestići Srbiju po društvenom, kulturnom, političkom pa i ekonomskom razvoju, jer Srbi gube korak i vrijeme tapkajući u mjestu i baveći se potpuno promašenim stvarima. Nekoć bi se to smatralo nemogućim, ali trenutno je politička (a time i općedruštvena) slika u Srbiji potpuno srozana pa se više ne bih kladio da će još jako dugo Albanija, Kosovo i Sjeverna Makedonija biti iza Srbije. Čestitke biračima SNS-a! Isti su ili čak gori od glasača HDZ-a.
Samo se vi pederisite.

I manjine imaju svoja demokratska prava. Čudi me kako nisi to naučio tamo gde si kad već nisi ovde.
Ja sam ti vec objasnio a ti se opet cudis.
Demokratija je vladavina vecine; a uprkos tome manjine imaju jednaka prava kao i svi ostali.
Sve ostalo su “special interest groups” kad manjina zahteva veca prava od vecine.
Budi derpe, ne smeta mi; ali da mi propagiras bilo kakvu seksualnost pred decom mozes samo da nayebes.
To sto ovi bolesnici to normalizuju ovde ne znaci da si ti normalan.

Mislim da to nema veze sa mojom porukom, i sustinom, da na Kosovu vlast nije ni priblizno toliko bliska diktaturi kao u Srbiji.
Svaka vlast je diktatura.
Ti mislis da Ameri iz ljubavi imaju debila za predsednika koji sere u gace i ne zna gde se nalazi.
Sutra majmuna da vam izaberu za predsednika tebi opet nebi bilo jasno.

Prva recenica jeste tacna, to stvarno ne moras meni da poentiras.

Ovde je samo rec o stepenima tih diktatura.
Eto, slozili smo se; tamo gde postave simpanzu tj. gde najociglednije da se i ne zna ko se pita za vlast; tu ti je najveca diktatura; ili je masa toliko debilna da je svejedno; cak je i pozeljno da je diktatura posto je to jedini nacin za stoku.

Back