Parada ponosa u Prištini: Gradonačelnik, Kurti i ministri u prvim redovima

Prva recenica jeste tacna, to stvarno ne moras meni da poentiras.

Ovde je samo rec o stepenima tih diktatura.
Америка је тоталитарна олигархија у којој ако Председник се усуди да се супростави тој олигархији, бива убијен, као Кенеди.

Америка је тоталитарна олигархија у којој ако Председник се усуди да се супростави тој олигархији, бива убијен, као Кенеди.
Или ко Стаљина Берија што је рокно...

Мисли ту о Кошер ностри само у Америци, иако је свуда

Kenedi se svadjao sa CIA-om, jer su pokazivali izrazitu nesposobnost, kao i svi ti iz SLuzbi po svetu.

Sa druge strane, Klinton kada je dosao na vlast, on je jbao nanu naninu CIA-i, i protresao ih je sve, nije ih zarezivao ni 3%, pa eto sada mu nije nista, naprotiv. Najteze sto su mogli da mu nameste je Moniku, a i za to ga bas zabole.

Kenedi se svadjao sa CIA-om, jer su pokazivali izrazitu nesposobnost, kao i svi ti iz SLuzbi po svetu.

Sa druge strane, Klinton kada je dosao na vlast, on je jbao nanu naninu CIA-i, i protresao ih je sve, nije ih zarezivao ni 3%, pa eto sada mu nije nista, naprotiv. Najteze sto su mogli da mu nameste je Moniku, a i za to ga bas zabole.
Ех или си заиста толило наиван да верујеш у све ово, или знаш да нихе тако али се правиш...

Da su islamska država teško da bi bilo parade. U Iranu bi bilo i vešanja.
U Englesku to bilo zabranjeno do 1960 i neke.
Ako te navataju mogao si da biraš ili višegodišnja buvara ili hemijska kastracija.
E sad ja ne znam ko je to tačno ukinuo i pod kojim razlogom ali sad dlugomire možeś za Englesku bez problema.

Нема ту такијања, Курти је кјафир, по правилима Ислама. Подржава ливат, а Куран каже да кад се тај грех упражњава, тресе се Алахов престо.

А и ционизам подржава...
Šta se dešava sa Alahovim prestolom za ono po turskijem zatvorima?
Jel se ljulja, trese, udara?

Da su islamska država teško da bi bilo parade. U Iranu bi bilo i vešanja.
Исто тешко бити параде и у истинским православним државама попут Русије. Путин је рекао њет паради болести. Србија је друга прича, Хил се пита.

Back