Strejt parada u subotu 12. Septembra

kostunica-v.jpg


:heart::D

Tunjavi moze samo da muti, ali on je svoje zavrsio.
Sta mu je sa desnim "oketom", stalno skilji?
 
Наравно али далеко би боље било да полиција забрани ту наказну параду. Овако због 100 маргиналаца биће крвавих полицајаца, навијача и мртвих наказа, а ружна слика о Србији ће обићи свет.
Мислиш ли да наша полиција и једну одлуку доноси, а да не пита своје западне менторе?:think:

:lol:;)
 
Ма нема шансе да ће бити туче, осим ако навијачи ( који су исте увек жељни- повод је небитан) не изађу на улицу.
У Загребу је парада прошла сасвим мирно, само је било пандура више него на утакмици.
Тако је, иначе свуда.
Нпр. у Немачкој је исто народ резигниран том парадаом.
И увек у дан њихове параде, праве контра параду и плус посебну параду која се зове ''Love parade'' која је резервисана за хетеросексуалце.

А о броју интервентних на дан геј парада, није потребно ни причати. Буде их на сваком ћошку.

Нигде геј параде нису прихваћене. Нисмо ми једини.

Па навијачи ће изаћи сугурно, и не само они, доћи ће нпр цео богословски факултет. Тог дана ће Београд бити поново разбијен, због нечијег хира и махања балонима.
 
Ma ok, zato imaš mene:D

Ne mogu da verujem, ali ako je tako, onda opet sledi moj odgovor i misljenje:arrow:

Хаха, ти отписујеш покушај мирне методе. Схватам и начелно се слажем, мотка нема алтернативу.

Mozda sam ja vise Veljin "tip" u ovakvim slucajevima...;):lol:
 
Па навијачи ће изаћи сугурно, и не само они, доћи ће нпр цео богословски факултет. Тог дана ће Београд бити поново разбијен, због нечијег хира и махања балонима.
Ма неће, видећеш.;)
И у Немачкој црква направи контра митинг.
Да видиш само какве транспаренте верници испишу, типа:'' Због вас постоји сида'' и сл.
Полиција ће бити у великом броју и можда ће бити покушаја туче, али Бг неће бити поломљен.;)
 
Па навијачи ће изаћи сугурно, и не само они, доћи ће нпр цео богословски факултет. Тог дана ће Београд бити поново разбијен, због нечијег хира и махања балонима.
ma nece biti razbijen ne boj se , nije ovo Dragance ubica kerova , kod Gljivice nema zayebancije , ima da lomi brutalno narodna milicija ko god bude remetio JRM i pedere i bogomljce i navijace i sredovecne tetke ako treba i sve ima da bude mirno i idilicno ,posto ce verovatno biti obezbedjenje ko kad je Bajden dolazio i jos vece .:mrgreen:
jedina steta je sto ce nas kostati pandurske dnevnice ,oprema i troskovi izlaska na teren ko svetog Petra kajgana :sad2:
 
Ма нема шансе да ће бити туче, осим ако навијачи ( који су исте увек жељни- повод је небитан) не изађу на улицу.
У Загребу је парада прошла сасвим мирно, само је било пандура више него на утакмици.
Тако је, иначе свуда.
Нпр. у Немачкој је исто народ резигниран том парадаом.
И увек у дан њихове параде, праве контра параду и плус посебну параду која се зове ''Love parade'' која је резервисана за хетеросексуалце.

А о броју интервентних на дан геј парада, није потребно ни причати. Буде их на сваком ћошку.

Нигде геј параде нису прихваћене. Нисмо ми једини.

..eto, to bi moglo da se napravi...:super:
 
Ма неће, видећеш.;)
И у Немачкој црква направи контра митинг.
Да видиш само какве транспаренте верници испишу, типа:'' Због вас постоји сида'' и сл.
Полиција ће бити у великом броју и можда ће бити покушаја туче, али Бг неће бити поломљен.;)

Нема ту можда, биће сигурно. Веруј ми на реч ;)
 
Да, да, то се цени, подржавам Вељу и те метода, ал треба да се проба и на фињака.

Mene bi bilo sramota da u sopstvenoj drzavi za takve stvari "setam" na finjaka. Kao da sam KRIVA zbog necega, pa sad treba da molim.

Ма неће, видећеш.;)
И у Немачкој црква направи контра митинг.
Да видиш само какве транспаренте верници испишу, типа:'' Због вас постоји сида'' и сл.
Полиција ће бити у великом броју и можда ће бити покушаја туче, али Бг неће бити поломљен.;)

Da, da, ovo je suludo, i ja sam sigurna da BG nece biti polomljen, zasto bi? Nije BG kriv, vec ovi perverznjaci.
 
ma nece biti razbijen ne boj se , nije ovo Dragance ubica kerova , kod Gljivice nema zayebancije , ima da lomi brutalno narodna milicija ko god bude remetio JRM i pedere i bogomljce i navijace i sredovecne tetke ako treba i sve ima da bude mirno i idilicno ,posto ce verovatno biti obezbedjenje ko kad je Bajden dolazio i jos vece .:mrgreen:
jedina steta je sto ce nas kostati pandurske dnevnice ,oprema i troskovi izlaska na teren ko svetog Petra kajgana :sad2:

Зајебан је Гљивица, а то само инспирише ;)
 
ma nece biti razbijen ne boj se , nije ovo Dragance ubica kerova , kod Gljivice nema zayebancije , ima da lomi brutalno narodna milicija ko god bude remetio JRM i pedere i bogomljce i navijace i sredovecne tetke ako treba i sve ima da bude mirno i idilicno ,posto ce verovatno biti obezbedjenje ko kad je Bajden dolazio i jos vece .:mrgreen:
jedina steta je sto ce nas kostati pandurske dnevnice ,oprema i troskovi izlaska na teren ko svetog Petra kajgana :sad2:

А ти мислиш д је обезбеђење када је Бајден долазио било добро? :hahaha::hahaha: То обезбеђење је имало толико рупа, да је то било невиђено ...

Елем, полиција ће моћи да бира тог дана. Или ће стати на страну народа или ће стати на страну педера :hahaha:
 
А ти мислиш д је обезбеђење када је Бајден долазио било добро? :hahaha::hahaha: То обезбеђење је имало толико рупа, да је то било невиђено ...

Елем, полиција ће моћи да бира тог дана. Или ће стати на страну народа или ће стати на страну педера :hahaha:
pa stace izmedju verovatno , nesto ko na Cao Radovane kada su lomili sve zivo ukljucujuci i Pussyija ,a i tada su najavljivali opstenarodni ustanak :think:
 
Mene bi bilo sramota da u sopstvenoj drzavi za takve stvari "setam" na finjaka. Kao da sam KRIVA zbog necega, pa sad treba da molim.



Da, da, ovo je suludo, i ja sam sigurna da BG nece biti polomljen, zasto bi? Nije BG kriv, vec ovi perverznjaci.

Koja je njihova krivica? Sta tebe boli bulja sto se oni kresu u bulju? Nikad mi nece biti jasni dezurni dusebriznici, koji se trpaju u sve.
 
Е, да знаш да је супер.
Направе свеопшту журку на којој се сви воле и доводе децу, изађу парави заједно, мужеви и жене и пролазе кроз цео град, носе постере са малим децама...:lol::zaljubljena:
dobro ti lav parejdovi po Nemackoj i drugim evropskim zemljama bas i nisu mesto za sitnu decu i nejach :mrgreen:
 

Back
Top