Sta vam smeta u izgledu

...meni bi smetalo samo ono sto ne mogu da promenim... mozes da operises nos ako ti bas smeta z:)


dzabe..nisam punoletan bar ne jos 3 godine tkd..:P
smeta meni ali mi je vaznije kakav ce to utisak na zene tj devojke imati kada me vide i dali ce me neka odbiti zbog toga..
citam komentre i vidim kako su neki nabrojali mane koje im se ne svidjaju..kod mene je jedina taj nos -.- nije kao kod Nikole Djurickog ali je ipak kriv..
znaci ako sam ja za tu devojku idealan po svojim osobinama nebi trebao da ocekujem korpu zbog j**enog nosa?

tenjk ju..:)
 
Poslednja izmena:
dzabe..nisam punoletan bar ne jos 3 godine tkd..:P
smeta meni ali mi je vaznije kakav ce to utisak na zene tj devojke imati kada me vide i dali ce me neka odbiti zbog toga..
citam komentre i vidim kako su neki nabrojali mane koje im se ne svidjaju..kod mene je jedina taj nos -.- nije kao kod Nikole Djurickog ali je ipak kriv..
znaci ako sam ja za tu devojku idealan po svojim osobinama nebi trebao da ocekujem korpu zbog j**enog nosa?

tenjk ju..:)


jos bolje. bila je neka fora da ti na palsticnoj hirurgiji urade besplatno operaciju, ali je potrebno da ti kao taj nos smeta funkcionalno, jer ti kao otezava disanje. ne mora da bude neka velika devijacija. znam da ima neka fora cak i ako ti nos ne smeta funkcionalno nesto mnogo, a na kraju ispadne i estetika, sto i jeste cilj. idi i raspitaj se. vidi s aroditeljima. ne znam da li je to jos uvek moguce.
 
Fizicki?
Mislim prvo je tesko da mi se svidi kao osoba (to je najteze) a fizicki bi mi zasmetalo da je ruzan, zadrigao i neuredan, bez obzira na sve ostale karakteristike
Ruzan? pa otkud znam, neko je lep, neko je ruzan, cak i kod razlicitih ukusa, a vecina ljudi je negde u sredini, obicna, prosecna
znaci prosecno lep ili ruzan moze da prodje, ali jedino ako je muskarac kakav me privlaci (intelektom, sarmom, duhovitoscu, energicnoscu, hrabroscu, iskrenoscu, da bude zajebant i da stvarno violi zene...)
uglavnom, posebno sam alergicna na zenomrsce, ma kako da izgledaju
 
Ma da, svima sve smeta, pa se udashe za savrsene manekene sve do jedne :lol:
Ne moze deo tela da smeta ako je komplet osoba privlacna. Ako ces odbaciti nekog ko te privlaci u svakom pogledu zbog recimo klempavog uveta ili rupe na bradi onda si kompletan idiot.
Dakle, momak, sumnjam da je tvoj nos problem,kakav god da je, mozda kompleks koji imas oko istog, pa manjkas samopouzdanjem..to vec moze da bude odbojno
 
E da rupa u bradi kad je već spomenu. Odmah pomislim na ben afleka i smuči mi se život.

Pitanje je šta nam smeta u izgledu (šta nam se ne dopada, ajde), a ne zbog čega bismo odbile "komplet privlačnog muškarca".

Uglavnom im grbav nos zapravo lepo stoji. Ali klempave uši skoro nikome. Uostalom, to se operiše :mrgreen:
 
E da rupa u bradi kad je već spomenu. Odmah pomislim na ben afleka i smuči mi se život.

Pitanje je šta nam smeta u izgledu (šta nam se ne dopada, ajde), a ne zbog čega bismo odbile "komplet privlačnog muškarca".

Uglavnom im grbav nos zapravo lepo stoji. Ali klempave uši skoro nikome. Uostalom, to se operiše :mrgreen:

Ne dopada ti se Ben Aflek?:)
LOL...meni je on ko lutka lep:)
Ben_Affleck_Biography.jpg
 
Haha valjda zbog njegovih uloga ili nedostatka talenta. Missim, možda u pozorištu ume da glumi, na filmu i ne baš. Znaš onaj trip kad si mala pa ti određena imena postaju gadna jer ti se nije dopadao fizički izgled devojčice ili dečaka iz vrtića (a što ti se on nije dopao to je već druga priča, podseća na nekog zlobnog iz bajke?!) e tako i ben aflek, otkad se nagledah njegovih filmova ne volim rupicu u bradi :o
 
Mene najvishe nervira kad vidim nekog indijanca koji je ruzan brate kao q-rac a seta neku lepu curu ... mislim se, sociva da ti kupe sve ti ebem... koj paor te vodi pod ruku , mada ne vredi.... to je vec klishe , ili kad vidim mog ortaka koji je saliven atleta a vodi svinju debelu koju ce da ozeni , IDIOT KLASICAN ! :)
 
Mene najvishe nervira kad vidim nekog indijanca koji je ruzan brate kao q-rac a seta neku lepu curu ... mislim se, sociva da ti kupe sve ti ebem... koj paor te vodi pod ruku , mada ne vredi.... to je vec klishe , ili kad vidim mog ortaka koji je saliven atleta a vodi svinju debelu koju ce da ozeni , IDIOT KLASICAN ! :)

Normalno je da vizuelni nesklad nije prijatan za oko, ali zasto bi te to nerviralo? Zar ne mislis da je to prejako osecanje na temu tudjeg izgleda ili bolje retji izbora?
 
Normalno je da vizuelni nesklad nije prijatan za oko, ali zasto bi te to nerviralo? Zar ne mislis da je to prejako osecanje na temu tudjeg izgleda ili bolje retji izbora?

Pa nije u smislu da sam sad opterecen time ali mi je isuvishe to idiotski prizor !
mislim se ... ako imas kvaliteta trazi kvalitet prema sebi ,a neki ubodu premiju pa se cesto pitam.. sta li je u glavama tih devojaka ?
 

Back
Top