Sta vam smeta u izgledu

ne gledaju sve....a i uopstalom pa sta i ako gledaju ti ne moras da das, kao sto neces :D mada iskreno mislim da malo preterujes, ja iskreno ne volim ni stipse a ni raspikuce

Pa ne vidim u cemu preterujem cak sta vise bas blago opisujem sponzoruse..situacija je mnogo gora ko sto rekosmo vise puta..prodji kad budu baste kafica pa gledaj malo cime se 100% njih razmece i kako im je sva pamet u poziranju i garderobi..mobilnom telefonu i privesku kljuceva od kola;)
 
recimo da lik nije kako kazete suplja glava da vam se svidja..postoji li nesto sto bi vas omelo da vam se on dopadne..tj neke od navedenih mana.
kod mene je slucaj sa krivim nosem pa se ako mozete usretsredite na to..
(treba mi zbog samopouzdanja ako vec znam da vam se to ne svidja zelim da toga budem svestan)

Pusti sliku...usreTsredicemo se.....z:mrgreen: :p

Ne padam na klasicnu musku lepotu (vec spomenuto)....ako ume da odgovori na svaku moju, da se nadoveze, da istrpi razna moja razmisljanja :roll:, poduzi jezik (ne tracarski - velika razlika :mrgreen:) odluci da me smuva i zeli me, njegova saaaaam...:rumenka:
Jos ako ume da me nasmeje, raspolozi, razume...ah....sanja svinja o kukuruzu...z:D

Da dopunim i konkretnije ofgovorim...ne padam na celave, debele, dosta nize od mene, preterano dlakave, ukratko krajnosti...kriv nos, veci i moze da prodje..
 
Poslednja izmena:
Ne padam na klasicnu musku lepotu (vec spomenuto)....ako ume da odgovori na svaku moju, da se nadoveze, da istrpi razna moja razmisljanja :roll:, poduzi jezik (ne tracarski - velika razlika :mrgreen:) odluci da me smuva i zeli me, njegova saaaaam...:rumenka:
Jos ako ume da me nasmeje, raspolozi, razume...ah....sanja svinja o kukuruzu...z:D

znači, može da ti bude ružan...al ako ima sve ove nabrojane osobine, bićeš s njim?
:D
 
znala sam da ces nesto prokomentarisati.

a sta ima veze? kad vec znas vezu, ako je uopste ima, otkri.

:lol:

fala lepo al' najvise volEm da otkrivam vezu sa krupnim zenskim ocima i pogledom uplasene srne , uskog lica, belog tena, vitkog tela, gracioznog hoda, raspustene loknjave kose ili dighute u pundju sa par pramenova koji vise i senzualno otkrivaju vrat, dugih tankih prstiju sa maksimum od jednog prstena, ušnih skoljki koje mame na šaputanje, malih grudi koje nemirno podrhtavaju sa bradavicama koja strche zbog ove 'ladnoce ispod svilene bluze, prekrstenih vitkih nogu , osmeha koji razoruzava i naravno ako je oesecajna dama u pitanju one rupice na bradi bas ko sto je ima autor ove povezanosti :lol:
 
recimo da lik nije kako kazete suplja glava da vam se svidja..postoji li nesto sto bi vas omelo da vam se on dopadne..tj neke od navedenih mana.
kod mene je slucaj sa krivim nosem pa se ako mozete usretsredite na to..
(treba mi zbog samopouzdanja ako vec znam da vam se to ne svidja zelim da toga budem svestan)


...meni bi smetalo samo ono sto ne mogu da promenim... mozes da operises nos ako ti bas smeta z:)
 
:lol:

fala lepo al' najvise volEm da otkrivam vezu sa krupnim zenskim ocima i pogledom uplasene srne , uskog lica, belog tena, vitkog tela, gracioznog hoda, raspustene loknjave kose ili dighute u pundju sa par pramenova koji vise i senzualno otkrivaju vrat, dugih tankih prstiju sa maksimum od jednog prstena, ušnih skoljki koje mame na šaputanje, malih grudi koje nemirno podrhtavaju sa bradavicama koja strche zbog ove 'ladnoce ispod svilene bluze, prekrstenih vitkih nogu , osmeha koji razoruzava i naravno ako je oesecajna dama u pitanju one rupice na bradi bas ko sto je ima autor ove povezanosti :lol:


ne zaebavaj ondaK da znas vezu. jeste duzina sake. :zcool:
 
pa normalno da zaebavam... jim je osim po glasu bio poznat po i patki od 14 incha... sta smislis da su se zene samo lepile za loknjavu mu kosu i barsunast vokal :lol:

je li to ovaj?

jim-morrison.jpg


z:shock: pa ovaj lici na gibicu tj. gibicin avatar. z:lol:
 
ne sviđaju mi se preterano gojazni muškarci
al mogla bih i da pređem preko toga ako je muškarac dobar po duši

al ono preko čega ne bih mogla da pređem je kad krene da podriguje na pivo i to ono glasno...to mnogo govori o njegovoj ličnosti (bar za mene)
takvog muškarca shvatam kao neurednog, a može da bude čist kolko oće, ne volim kad glasno podriguje a naročito od piva i kraj
 
Moze svasta da mi smeta u izgledu muskarca. Pa cak i kad je savrsen, moze da mi smeta sto nije tip izgleda koji mi se svidja. Uglavnom, jako je malo lepih muskaraca. Da li je to stvar sminke kojom se devojke mogu srediti i prikriti nedostatke, a muskarci ne, ne znam, ali ne videh godinama lepu musku osobu, a privlacnu jos manje. Uglavnom se u drustvu suzdrzavam ovakvih komentara jer sam se par puta izletela pa su me napali i muskarci i zene jer se za neke zvanicne seks simbole prosto ''ne sme'' retji da ti se ne svidjaju. :roll: Cim to kazes, odmah proradi sujeta onih kojima se takvi svidjaju i ispadnes namtjor u drustvu. Poslednji put sam se zgranula kad su one na poslu pocele da laptju na zrikavu facu Marka Jarica koji im se ustogljeno smeshio sa flase Koka Kole i od tada pa nadalje, cutim na ovu temu. Ipak, ekran trpi svasta pa ovde kuckam sta ocu. :mrgreen:
 
Pod pretpostavkom da je u pitanju tip muškarca koji me privlači i muškarac koji mi se sviđa, nemam pojma koji bi tačno detalj mogao da me odbije potpuno.
Kad već Karlito pomenu....možda onih 14 inča. Ili 4 inča.
Mislim, i oklagiju i labelo već imam, a glupo je gomilati nepotrebne stvari z:mrgreen:
 

Back
Top