Šta je to što žene najviše gledaju na TV-u?

Klinika Švarcvald, Povratak u Idn , Robinja Isaura, Sever jug ? Gledao neko ?
Gledala tu Robinju Isauru, ali se ne sećam o čemu se radilo u toj seriji. Darma i Greg mi je takođe bila draga serija, volela sam i Čari, sa prvom postavom glumica. I dalje gledam te sitkom serije, opuštaju me, volim da pogledam razne emisije na Viasat history ..
 
Gledala tu Robinju Isauru, ali se ne sećam o čemu se radilo u toj seriji. Darma i Greg mi je takođe bila draga serija, volela sam i Čari, sa prvom postavom glumica. I dalje gledam te sitkom serije, opuštaju me, volim da pogledam razne emisije na Viasat history ..
Darma mi je preslatka , kao i Meg Rajan u njenim romantičnim komedijicama
 
Шта бре категоришеш сад?
ples je vrckanje, ženska odbojka je težak seks
tenis je mačevanje, i to ono sa mačem Dušana Silnog a ne D'Artanjana. Umetničko klizanje je za luzere i sekaperse. Za devojčice je ok, dodje im prirodno da budu lepršave. Ko da gledaš kad se deca, uglavnom devojčice, igraju u vrtiću. Za mene je perverzno :)
 
Koje su kvalitetne?
Preporuči neku.
Nemam TV dugo vremena, otkad sam bio u financijskoj krizi izbacio sam TV i ne gladem ju.
No po sjećanju iz prethistorije, vrlo dobre su bile britanske i američe serije (ovo će zvučati kao popis za dinosaure, no eto):

Prime suspect (s Mirrenovom)
Život na sjeveru/Northern Exposure
Odjel za umorstva/Homicide: Life on the Street (šteta, Braugher je nedavno preminuo od raka)
Sopranosi
Blue Blood (unekoliko gledljivo, ali nije visok rang...)
Britanski House of Cards (američki sa Spaceyem je nažalost promašaj)
.....

Od starijih zabavnih i dobrih, iako ne visoko rangiranih dosta od Kelleya- Boston Legal itd.

Ruska mini serija o Dostojevskom, to sam odgledao na YT
....
Svi vampiri, sapunice, ...zaobiđite me..
 

Back
Top