Sve mi smeta..

Znate one osobe kojima ništa ne valja i sve i svako im smeta..
Provode život u prigovaranju,zvocanju i sve bi da mijenjaju osim sebe.
Kako izlazite s njima na kraj?
Nemam problem sa njima jer se sa takvim osobama ne družim ili ih ignorišem
nema smaraju sami sebe ili nekog ko hoce da ih sluša i trpi njihovo zanovetanje
 
Идеш ако не знаш какви су заправо. Тако је мени прошло једно летовање са другарицом са факса.
"Што је оваква плажа, што нема стења, ја волим стење".
Ручак у ресторану ниједан не ваља, прави фаце као да ће да поврати.
Итд, итд ..
take morbidne i deprimirane face ne zelim ni videti a kamoli da delim moje letovanje sa njima.
Kako ti uopste zapalo da letujes sa taku ?
 
Znate one osobe kojima ništa ne valja i sve i svako im smeta..
Provode život u prigovaranju,zvocanju i sve bi da mijenjaju osim sebe.
Kako izlazite s njima na kraj?
Uvek prvo pomislim na klimaks, ukoliko je osoba u ozbiljnim godinama 😅
Za ove druge,...nemam opravdanja, niti živaca, vremena ili strpljenja. Ranije sam tolerisala mnogo toga,...sad sam na " ignore". Ogromna ušteda u vremenu! Toplo preporučujem.
 
ja imam uvid i mislim da mnogi imaju uvid ali ih ne zanima

Imas uvid u biografije ljudi...na forumu!?
Jel to mene oci varaju i supermoderator na to lagano nastavi da prica a tema je od moderatora? Ja sam sokirana.

Jel shvatate da je to protivzakonito? I posle se pitate zasto ljudi ne pisu.

Treba neko da krene da tuzi ljudi, jednog po jednog. Sa kojim pravom se drugima ulazi u privatnu sferu, tamo gde su mu zena i deca, roditelji. Cuj ti to, daces mi biografiju da vidim kakav si covek pa da te procenim. Ko si pa ti da nekog procenjujes...neverovatno. Ja bih ti sada dala tuzbu, 'ladno.

Pazi ti moderatore sa kojom moci ulaze na teme...pa wow.
 
Zar je reč o forumu ?

Onda nemam

Ja inače živim van foruma

Pravis se nevesta, covek je kazao da bi palo 80% forumske price na sta si kazala da imas uvid u biografije i da uvid imaju mnogi.

I za realan zivot se pravis nevesta, moja sestra je klinicki psihijatar i nikada ali nikada nije vodila razgovor o pacijentima. To je protivzakonito i za to se gubi licenca.

Ako si psihijatar to znas i duzna si da znas.

I svi mi imamo zivot van foruma. Zato je forum pod nikom i anoniman. I u obavezi ste da tako isti drzite. To je vasa obaveza! Svako odavanje adrese, imena ili bilo cega licnog je PROTIVZAKONITO.
Iz radoznalosti tudje treba manijake deci na vrat da navlacimo. Sramota.
 
Pravis se nevesta, covek je kazao da bi palo 80% forumske price na sta si kazala da imas uvid u biografije i da uvid imaju mnogi.

I za realan zivot se pravis nevesta, moja sestra je klinicki psihijatar i nikada ali nikada nije vodila razgovor o pacijentima. To je protivzakonito i za to se gubi licenca.

Ako si psihijatar to znas i duzna si da znas.

I svi mi imamo zivot van foruma. Zato je forum pod nikom i anoniman. I u obavezi ste da tako isti drzite. To je vasa obaveza! Svako odavanje adrese, imena ili bilo cega licnog je PROTIVZAKONITO.
Iz radoznalosti tudje treba manijake deci na vrat da navlacimo. Sramota.
Nemaju moderatori niciju adresu ukoliko im neko nije sam dao. Vjerujem da postoji način da se sazna ali nemamo mi te vjestine.
 

Back
Top