Sta vam smeta u izgledu

recimo da lik nije kako kazete suplja glava da vam se svidja..postoji li nesto sto bi vas omelo da vam se on dopadne..tj neke od navedenih mana.
kod mene je slucaj sa krivim nosem pa se ako mozete usretsredite na to..
(treba mi zbog samopouzdanja ako vec znam da vam se to ne svidja zelim da toga budem svestan)
 
opste je poznato da muskarci na prvi pogled mnogo vise gledaju spoljasnjost dok je kod zena malo drukcije..ali verujem da postoji nesto sto vam se nebi svidelo na prvi pogled? (naravno da momak odrzava higijenu i sve ostalo)
znaci nos i ne pretstavlja toliki znacaj? nastavite da dajete komentare na nos izmedju ostalog xD.
 
Ne smeta mi nista, fizicki, osim lose higijene.
Mene klasicna muska ljepota ostavlja ravnodusnom, daleko vise me zaintrigira ta neka, ajmo reci "nepravilnost".
(Eh, sad to sa nosem, kazu sto u izlogu, to u radnji. :rumenko:)
Shalu na stranu-nos-ponos!

Moj tata ima bas kriv nos, onako "orlovski", kaze od padova kao klinac (nesto mu i ne vjerujemo, a malo ima slika, da potvrdi tezu :lol:)...i elem, ima i osjetljive sinuse. I davno, prije nekih 20 god., odlucio da operise, radi poboljsanja disanja, a usput i malo da "isprave"...i kaze, kad sam vidio momka na sta lici, i kad mi je objasnio proceduru lomljenja hrskavice, pobjegao sam glavom bez obzira. (I prodisao u momentu! :mrgreen: )
Inace nije neki frajer, moj stari, ali ima drzanje za svaku pohvalu. I shali se, i na svoj racun. I tako dobija na sharmu. ;)
Bitan je stav. Nista drugo.
 
Cekaj ako mene nisu htele zato sto neam pare kako su to moji komplexi:lol:slabo ti ja o sebi pricam vise volim objetivno konkretno sagledati problem

pa imas kopleks nize vrednosti, jer te devojke nece zbog finansijskog nedostatka, to je taj kompleks... mozda gresim, ali stvarno tako deluje, u svakoj temi ti ubacis rec pare i tamo gde ih nema.... sve to stoji ali nemoj sve kroz pare da gledas
 

Back
Top