Sta trenutno radis? 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malopre se vratili iz Beča..Nego, jel vama stvarno taj Beč lep ? Meni to izgleda kao uveličan Novi Sad, uz to- grad bez energije i dešavanja. 80 posto ljudi koje sam srela su tamnijeg tena, žene najčešće zabrađene, kao da je Beč jedna muslimanska celina a ne arijevska. Ni taj Šembrun me nije nešto posebno dojmio...možda je to posledica toga što sam nedavno bila u Moskvi pa sad sve izgleda malecno u odnosu na grad koji kao da su divovi pravili. U svakoj ulici restoran tipa "Sarajevo" ili "Zov Homolja", gomila muških frizerskih salona i fitnes centara gde ljudi vežbaju u izlozima da ih prolaznici gledaju.
I da, taj Parndorf...meni to ko neki Big centar, Šopi, ili kako već ko šta ima po našim gradovima, ni cene im nisi baš neke.

Nekoliko puta sam bila i jedino što uvek ali uvek uradim je da odem u katedralu i špansku školu jahanja.
Ostatak grada mi je kao na Ledine da sam otišla. Ko zna šta su Ledine shvatiće.
 
Nista ne trpim, probala tv, knjigu sklonila da je ne bacim preko sobe, palo mi na pamet da pozovem maserku al me iritira sama ideja da lezim na onom stolu. Na kraju usisala stan I malo mi je bolje. Al sad me silno mrzi da zalijem cvijece, vidim da je suvo I slozom ves. Preventivno cu nokte nalakirati.
Totalno naopako I uzasno napeto bijesno a lijeno stanje:/

Evo i kod mene treba da se usisa.
 
IMG_1270.JPG
IMG_1276.JPG
 
Imam sad jedno sat sigurno da ne radim ništa. Malo se prosetam po odeljenju i kuliram. Oko 12h će da mi ode troje, imam jednog teškog daj Bože da se u utorak vidimo ovde.
Sestrice dve ustreptale idu veceras u Milano u shopping, samo viču: doktorka doktorka lete ko leptirići.... blago njima, ne zbog Mikana nego sto su mlade...
 
Ja ustala normalna, dosla na posao normalna I evo me sad potpuno nenormalna, nekoga bih zubima rastrgla.
Mislim da posao malo primam k srcu a trebalo bi da me boli k kao sto firmu boli k.
Nemogucnost kupovine stana primam k srcu kao da sam jedina osoba koja ne moze da priusti stan po cijenama od 1800€/m2.
Sve me to toliko jebeno rastrojava da sam kao luda. Jos mi samo fali da se razbolim.
Treba mi teska fizivka aktivnost. Usisavanje, trckaranje, seks tu ne pomaze. Treba mi da fizicki lipsem I da mi ostane snage samo za tus.
 
Ja ustala normalna, dosla na posao normalna I evo me sad potpuno nenormalna, nekoga bih zubima rastrgla.
Mislim da posao malo primam k srcu a trebalo bi da me boli k kao sto firmu boli k.
Nemogucnost kupovine stana primam k srcu kao da sam jedina osoba koja ne moze da priusti stan po cijenama od 1800€/m2.
Sve me to toliko jebeno rastrojava da sam kao luda. Jos mi samo fali da se razbolim.
Treba mi teska fizivka aktivnost. Usisavanje, trckaranje, seks tu ne pomaze. Treba mi da fizicki lipsem I da mi ostane snage samo za tus.
Tebi treba razgovor sa nekim ko ce te utesiti i oraspoloziti,preusmeriti ti zajedno sa tobom snagu i ciljeve na drugu stranu
 
Ja ustala normalna, dosla na posao normalna I evo me sad potpuno nenormalna, nekoga bih zubima rastrgla.
Mislim da posao malo primam k srcu a trebalo bi da me boli k kao sto firmu boli k.
Nemogucnost kupovine stana primam k srcu kao da sam jedina osoba koja ne moze da priusti stan po cijenama od 1800€/m2.
Sve me to toliko jebeno rastrojava da sam kao luda. Jos mi samo fali da se razbolim.
Treba mi teska fizivka aktivnost. Usisavanje, trckaranje, seks tu ne pomaze. Treba mi da fizicki lipsem I da mi ostane snage samo za tus.

Ima li šanse (i da li želite uopšte) da kupite možda nekretninu nadimak Beograda?
Ne znam gde ti je firma, ali firme su zamenljive, ti nisi (čičak mig mig), da se distanciraš od stresa, posla i gužve.
Imam kvinsin model na umu, konkretno.
Mi živimo u našem stanu, ali smo ga prerasli i uskoro ćemo morati da se selimo u nešto veće, a stanovi u gradu su nerazumno skupi tako da ćemo verovatno tražiti neku kuću u okolini, da bude prihvatljive cene a da ne gubimo previše na prevoz.
Plus će nam i dete prodisati u dvorištu, ovo je nehumano.
 
Ima li šanse (i da li želite uopšte) da kupite možda nekretninu nadimak Beograda?
Ne znam gde ti je firma, ali firme su zamenljive, ti nisi (čičak mig mig), da se distanciraš od stresa, posla i gužve.
Imam kvinsin model na umu, konkretno.
Mi živimo u našem stanu, ali smo ga prerasli i uskoro ćemo morati da se selimo u nešto veće, a stanovi u gradu su nerazumno skupi tako da ćemo verovatno tražiti neku kuću u okolini, da bude prihvatljive cene a da ne gubimo previše na prevoz.
Plus će nam i dete prodisati u dvorištu, ovo je nehumano.
Eto,lepo ja kazem,ima takvih oko tebe sigurno.na pil mislim
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top