Sta trenutno radis? 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol:

Mene razgovor iscrpi, kad imam problem ćutim i rešavam kako znam i umem.
Kad idem sa drugaricom na put,od trenutka kad krenemo do povratka uopste ne zatvaramo usta.i obicno kad stignemo stojimo jos malo jer nismo zavrsile pricu.do pola noci pretresamo nase zivote i to nastavljamo od sedam ujutru.meni je to kao velnes :lol:
 
Kad idem sa drugaricom na put,od trenutka kad krenemo do povratka uopste ne zatvaramo usta.i obicno kad stignemo stojimo jos malo jer nismo zavrsile pricu.do pola noci pretresamo nase zivote i to nastavljamo od sedam ujutru.meni je to kao velnes :lol:
Isto. Ja imam dve tri sa kojima mogu tako do prekosutra pa opet. Moja kcerka se pita kako mozete toliko da pricate? Mozemo.
 
Imam i ja par njih koje retko viđam i volim da se ispričamo i družimo, ali meni trebaju i pauze, kada sam sama u tišini.

Ja sam bila u potpunom šoku kada sam bila na letovanju sa bratom i kad sam ustanovila da on ne ćuti čak ni kad ide u wc, znači stalno nešto ili mumla ili peva ili priča, u potpunom šoku, a ja iz porodice u kojoj se pričalo možda uz popodnevnu kafu :lol:
Pričala sam već o onom tatinom - kad se jede ne priča se, kad se spava ne priča se, kad se gleda tv ne priča se. i sad iz jedne takve tišine otišla stotinama km od kuće sa nekim ko ne ćuti nikada! :))))

A takav mi je i klinac, čim otvori oči počne i prestane kad ga san obori uveče, sve ostalo između je brojanje, nabrajanje, ponekad pevanje ili recitovanje i pretežno mamanje :lol:
 
Ima li šanse (i da li želite uopšte) da kupite možda nekretninu nadimak Beograda?
Ne znam gde ti je firma, ali firme su zamenljive, ti nisi (čičak mig mig), da se distanciraš od stresa, posla i gužve.
Imam kvinsin model na umu, konkretno.
Mi živimo u našem stanu, ali smo ga prerasli i uskoro ćemo morati da se selimo u nešto veće, a stanovi u gradu su nerazumno skupi tako da ćemo verovatno tražiti neku kuću u okolini, da bude prihvatljive cene a da ne gubimo previše na prevoz.
Plus će nam i dete prodisati u dvorištu, ovo je nehumano.
Nama ne odgovara prigradski model zbog prevoza. Putovanje na posao od minimum sat I po nije opcija. Radila sam par godina na taj fazon I ne bih vise. Beogradski prevoz je ocajan:/
 
Tebi treba razgovor sa nekim ko ce te utesiti i oraspoloziti,preusmeriti ti zajedno sa tobom snagu i ciljeve na drugu stranu
Ne znam sta mi treba. Kada sam nervozna nisam za razgovor, niko nije duzan da me trpi, ja tada pocnem da pricam tonom koji ljude ubije u pojam, osjete kao da su oni nesto krivi. Bukvalno krenem fino I pojacavam tempo do neke vike I osudjujuceg tona. I kad ja sve to istresem onaj sa dryge strane bude kao iscijedjena krpa.
Prestalo me koljeno boljeti, mozda probam opet trcanje, da to malo izbacim.
Ne isplati mi se da placem I jedem slatko:/
 
Ne znam sta mi treba. Kada sam nervozna nisam za razgovor, niko nije duzan da me trpi, ja tada pocnem da pricam tonom koji ljude ubije u pojam, osjete kao da su oni nesto krivi. Bukvalno krenem fino I pojacavam tempo do neke vike I osudjujuceg tona. I kad ja sve to istresem onaj sa dryge strane bude kao iscijedjena krpa.
Prestalo me koljeno boljeti, mozda probam opet trcanje, da to malo izbacim.
Ne isplati mi se da placem I jedem slatko:/
Nikako slatko i plakanje. Fizicka aktivnost. Meni jako pomaze hodanje. Kad god upadnem u fazu premora psihickog, kad me niko ne razume i sve nervira ja udarim hodanje...idem ko muva bez glave samo da hodam. I kad se vratim druga zena. Pa sutra opet.
 
Jedan cica je meni davno rekao, nemoj da se nerviras uvijek moze gore.
Kad me ovako stisne, toga se sjetim.

Ja se uvek vodim onim - daj mi snage da promenim stvari na koje mogu uticati i da prihvatim stvari na koje ne mogu.
I onda pokušavam da svedem nervozu na najmanju moguću meru, meni puno pomaže meditacija.
 
Ja se uvek vodim onim - daj mi snage da promenim stvari na koje mogu uticati i da prihvatim stvari na koje ne mogu.
I onda pokušavam da svedem nervozu na najmanju moguću meru, meni puno pomaže meditacija.
Meditacija, molitva.. ali suština je u prihvatanju i prestanku očekivanja.. očekivanja nas ubijaju...da, to je tako kažeš i ideš dalje..
 
Vidjecu veceras da idem na trcanje, ako me ne bude pocelo koljeno zezati to mi obicno podigne raspolozenje, jer ova nervoza me drzi vec nekoliko dana toliko intenzivno da je moram nekako iskanalisati.
Imamo I neki djeciji bazen u blizini, dolaze I odrasli rekreativci, voda je isto blagotvorna.
 
Vidjecu veceras da idem na trcanje, ako me ne bude pocelo koljeno zezati to mi obicno podigne raspolozenje, jer ova nervoza me drzi vec nekoliko dana toliko intenzivno da je moram nekako iskanalisati.
Imamo I neki djeciji bazen u blizini, dolaze I odrasli rekreativci, voda je isto blagotvorna.
Ako ne možeš da trcis hodaj. Brzo hodaj ne šetnja i izlozi. To frustrira. Samo hodaj. Videćeš...
 
Nekoliko puta sam bila i jedino što uvek ali uvek uradim je da odem u katedralu i špansku školu jahanja.
Ostatak grada mi je kao na Ledine da sam otišla. Ko zna šta su Ledine shvatiće.
Vodi me na Pale preko Ledina :lol:
Kad idem sa drugaricom na put,od trenutka kad krenemo do povratka uopste ne zatvaramo usta.i obicno kad stignemo stojimo jos malo jer nismo zavrsile pricu.do pola noci pretresamo nase zivote i to nastavljamo od sedam ujutru.meni je to kao velnes :lol:
Isto... i jos se cujemo kad stignemo kuci :lol:
 
ja sam moju ženu naučio da ćuti :cool:
Zena je najgora kad ucuti ;)
Meditacija, molitva.. ali suština je u prihvatanju i prestanku očekivanja.. očekivanja nas ubijaju...da, to je tako kažeš i ideš dalje..
E ovo ja ne mogu
Ocekujem uvek i sve i uvek preko svake mere...
Nisam skromna i verujem i ocekujem da mogu sve na svetu
i mene hodanje bez ikakvog cilja smiri
Juuu... ja jednom probala... pozelela sam da se ubijem... kakva setnja
Samo resavanje, sex, planiranje putovanja, putovanja, deca, neznosti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top