Trenutno najpopularnije cipele sa "kitten" potpeticom

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.407
Clipbele.jpg

Najpopularniji model cipela mogao se videti na influenserkama tokom nedavno završene Nedelje mode u Milanu. U pitanju je obuća u elegantnoj beloj boji, sa potpeticama koje nose nezahvalan epitet "omražene". Na velika vrata vratila ih je čuvena modna kuća Prada i izgledaju izuzetno romantično i elegantno.
Prada je za ovu sezonu promovisala prelepe cipele sa malom, "kitten" potpeticom. I veoma tražen model izgleda ovako:

 
Meni se sviđaju ovakve cipele, daleko su mi ljepše od cipela sa debelom, tzv. blok petom, iako mi je visoka tanka štikla no. 1.

Predivne su, pogotovo lakirane crvene slingback na drugoj slici. I još imaju lijepu mašnicu. 😍
Vidim da na klipu mladenka nosi te cipele :).

Bio sam skoro na svadbi (Debeljača - Kovačica - slovaci ) tj na vjenčanju gdje je mladoženja morao piti šampanjac iz mladenkine cipele :kafa:

I tata bi sine, hehe. Koji lijep običaj, šteta što se češće ne prakticira. Imaš li koju sliku baš sa tog vjenčanja?
 
Meni se sviđaju ovakve cipele, daleko su mi ljepše od cipela sa debelom, tzv. blok petom, iako mi je visoka tanka štikla no. 1.


Predivne su, pogotovo lakirane crvene slingback na drugoj slici. I još imaju lijepu mašnicu. 😍

I tata bi sine, hehe. Koji lijep običaj, šteta što se češće ne prakticira. Imaš li koju sliku baš sa tog vjenčanja?
Imam... I video snimke...
 
Pogledajte prilog 1506276
Najpopularniji model cipela mogao se videti na influenserkama tokom nedavno završene Nedelje mode u Milanu. U pitanju je obuća u elegantnoj beloj boji, sa potpeticama koje nose nezahvalan epitet "omražene". Na velika vrata vratila ih je čuvena modna kuća Prada i izgledaju izuzetno romantično i elegantno.
Prada je za ovu sezonu promovisala prelepe cipele sa malom, "kitten" potpeticom. I veoma tražen model izgleda ovako:

Hoda uz stepenice kao patka. Nisu graciozni koraci... Ali verovatno da su nešto udobnije od viših potpetica.
 
Hoda uz stepenice kao patka. Nisu graciozni koraci... Ali verovatno da su nešto udobnije od viših potpetica.
Udobnije vjerojatno jesu. Mada na udobnost cipela utječe cijeli niz faktora a visina potpetice je samo jedan od njih. Ja za to nisam mjerodavan, nadam se da će dame koje ih imaju napisati svoje iskustvo sa njima.

Ove su mi lijepe, Louboutin Me Dolly.
0400018194773
 

Ne dopada mi se da mi prsti tek tako vire na wannabe elegantnoj obući. Sandale su drugo, čitava noga (tj. stopalo) je nekako malo pokrivena, malo otkrivena.
Nemojmo zaboraviti da je stvar neukusa na nekim prijemima pojaviti se sa ogoljenim nožnim prstima.
Ove papuče bi mi se možda i svidele da nemaju otvor za prste.
Svejedno, ova visina potpetice je bezveze za moj pojam.
Ili je štikla, ili nije.
Možda mi se i dopadnu na drugim ženama, ali ih sigurno neću kupiti za sebe.
 
Ne dopada mi se da mi prsti tek tako vire na wannabe elegantnoj obući. Sandale su drugo, čitava noga (tj. stopalo) je nekako malo pokrivena, malo otkrivena.
Nemojmo zaboraviti da je stvar neukusa na nekim prijemima pojaviti se sa ogoljenim nožnim prstima.
Ove papuče bi mi se možda i svidele da nemaju otvor za prste.
Svejedno, ova visina potpetice je bezveze za moj pojam.
Ili je štikla, ili nije.
Možda mi se i dopadnu na drugim ženama, ali ih sigurno neću kupiti za sebe.
Meni su pak te sa otvorenim prstima baš elegantne i damske. Ovo da je neukus doći sa otvorenim prijemima doći sa otvorenim prstima nisam znao. Nagledao sam se slika sa raznoraznih prijema gdje mnoge poznate dame, pa i princeze i kraljice nose obuću sa otvorenim prstima.
Савршено
Odlične, pogotovo crvene dolje lijevo.
 
izuzetno nevidjeno :))))))))))))))))) vec koju deceniju vidjeno ahahhahaahh
crvene su moj stih, a smara me sve vec vidjeno i satro sad nesto da odlepim...
usput imam misljenje i prema modelu i boji i elem prvi model daje prostora, drugi pravi dobrovoljne gejse koje se amputiraju, ako ne nose taj model iz ljubavi, nosila sam i ja i sad ponekad nosim-ne cesto, jer za cesce normalno nije.
 
Meni su pak te sa otvorenim prstima baš elegantne i damske. Ovo da je neukus doći sa otvorenim prijemima doći sa otvorenim prstima nisam znao. Nagledao sam se slika sa raznoraznih prijema gdje mnoge poznate dame, pa i princeze i kraljice nose obuću sa otvorenim prstima.

Odlične, pogotovo crvene dolje lijevo.
Pa, nagledao si se, ali to nije bonton, to nije na šta se treba ugledati. Dobra pravila i te kako postoje.
Nagledali smo se svega i svačega, i to je doprinelo upravo forsiranju konzumerizma, bez pitanja da li je dobro ili loše. Sad smo već malo negde na mestu gde je prirodno da se pitamo da li je neki trend dobar ili loš.
Bar se nadam. :)
 

Back
Top