Sta ste u horoskopu?

Sta ste u horoskopu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanac

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
- Ovan je ja, ja, ja, ja, ja radim ovo, krećem ono, ja postojim, ego. Akcija. Krug se zavrteo.
- Bik kaže ja sam se umorio treba mi hrana, piće, odmor, da se okrepim. Treba mi to svakog dana. Drugačije neću moći.
- Blizanac se najeo, odradio posao, on bi sad o svemu da dobro porazmisli. Vidi ovo, a vidi i ono! Hm... Intelekt se aktivirao. A sve nekako u smislu opstanka.
- Rak se zaljubiška. Joj, kako je divan onaj čovek, ja bih mu decu rodila. Skuvaću vam ja taj ručak, ušuškati u krevet. Aktivirala se emocija.
- Lav je u fazonu, idemo akcija! Je l mi se sviđa, sviđa mi se, idem mu na ***** sesti. Tu je obično zatrudnjenje, rodila se ljubav. Otkud ovo dete ovde?
- Devica dolazi gleda dete, "ma super vam je ovo dete nego zubi su mu malo krivi". Ona nalazi greške u radu koje valja ispraviti.
- Vaga već gleda Ovna u oči, jes vala, ti ti ti ti ali tu je i Radoica, podelite sve na ravne časti! Ona budi osećaj za pravdu i uvodi harmoniju u situaciju.
- Škorpija... OK lepo ste se vi tu organizovali ali
šta se radi iza kulisa? Radiš ovo, a misliš ono, je li? Mehehe Ona gleda Bika u oči i kaže, "ma nije valjda da samo tako bezazleno uživaš". Javio se pojam zločina.
- Strelac dolazi vrti se unaokolo, gledajući Blizanca koji opstaje kaže "Bog", neki viši smisao mora da postoji. Hm... Da uspostavimo mi neki sistem koji će svima služiti. Pravosuđe se formiralo.
- Jarac sad već ima dovoljno elementa da se ugleda na pravog uspešnog i ispravnog čoveka, takvog da mu pokaže put do VIP lože. Na nišanu drži porodičnog Raka preplavljenog emocijama.
- Vodolija vas gleda sve, ponajviše Lava u oči, sve je to lepo, jasno kao dan i neviđeno dosadno. Hajde da smislimo nešto novo! Nju pucaju originalne ideje, ideje budućnosti.
- Ribe kažu, jao, pa vi ste svi preslatki! Dok Devica preko puta ukazuje na greške ribe uzvikuju: Jadni vi! Jadni mi! Ona žali sve i svja i voli, voli, voli... Krug se zatvorio.
 
Samo da izbacim temu na prvu stranu, ko zna mozda neko novi naidje pa se izjasni
drag.gif
 

Back
Top