Quantcast

Sta ste u horoskopu?

Sta ste u horoskopu?

• Ovan

• Bik

• Blizanac

• Rak

• Lav

• Devica

• Vaga

• Skorpija

• Strelac

• Jarac

• Vodolija

• Ribe

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
20.689
- Ovan je ja, ja, ja, ja, ja radim ovo, krećem ono, ja postojim, ego. Akcija. Krug se zavrteo.
- Bik kaže ja sam se umorio treba mi hrana, piće, odmor, da se okrepim. Treba mi to svakog dana. Drugačije neću moći.
- Blizanac se najeo, odradio posao, on bi sad o svemu da dobro porazmisli. Vidi ovo, a vidi i ono! Hm... Intelekt se aktivirao. A sve nekako u smislu opstanka.
- Rak se zaljubiška. Joj, kako je divan onaj čovek, ja bih mu decu rodila. Skuvaću vam ja taj ručak, ušuškati u krevet. Aktivirala se emocija.
- Lav je u fazonu, idemo akcija! Je l mi se sviđa, sviđa mi se, idem mu na ***** sesti. Tu je obično zatrudnjenje, rodila se ljubav. Otkud ovo dete ovde?
- Devica dolazi gleda dete, "ma super vam je ovo dete nego zubi su mu malo krivi". Ona nalazi greške u radu koje valja ispraviti.
- Vaga već gleda Ovna u oči, jes vala, ti ti ti ti ali tu je i Radoica, podelite sve na ravne časti! Ona budi osećaj za pravdu i uvodi harmoniju u situaciju.
- Škorpija... OK lepo ste se vi tu organizovali ali
šta se radi iza kulisa? Radiš ovo, a misliš ono, je li? Mehehe Ona gleda Bika u oči i kaže, "ma nije valjda da samo tako bezazleno uživaš". Javio se pojam zločina.
- Strelac dolazi vrti se unaokolo, gledajući Blizanca koji opstaje kaže "Bog", neki viši smisao mora da postoji. Hm... Da uspostavimo mi neki sistem koji će svima služiti. Pravosuđe se formiralo.
- Jarac sad već ima dovoljno elementa da se ugleda na pravog uspešnog i ispravnog čoveka, takvog da mu pokaže put do VIP lože. Na nišanu drži porodičnog Raka preplavljenog emocijama.
- Vodolija vas gleda sve, ponajviše Lava u oči, sve je to lepo, jasno kao dan i neviđeno dosadno. Hajde da smislimo nešto novo! Nju pucaju originalne ideje, ideje budućnosti.
- Ribe kažu, jao, pa vi ste svi preslatki! Dok Devica preko puta ukazuje na greške ribe uzvikuju: Jadni vi! Jadni mi! Ona žali sve i svja i voli, voli, voli... Krug se zatvorio.

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.297
Samo da izbacim temu na prvu stranu, ko zna mozda neko novi naidje pa se izjasni
drag.gif

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.