Quantcast

Sta mislite o Bliznakinjama?Kakvo je vase misljenje o njima?

wild_child

Elita
Poruka
18.257
Ja sam se uvek dobro slagala sa Jarčevima:)
Doduše muškim - žena ne poznajem mnogo u realnom životu.
Možda je to zbog SA u 1 polju i zbog činjenice da mi blizanci i nisu toliko naglašeni u natalnoj. ko će ga znati:D
Tipičan jarčevski humor mi najviše prija, taman dovoljna doza sarkazma i oštrine a opet bez preterivanja koje bi ih pretvorilo u parodiju samih sebe...što se opet kod blizanaca često dešava.
Nisam sklona recimo humoru svojih prijatelja blizanaca...previše gegova, loših fora i bekeljenja:lol:

Poslednja izmena:

Hetfield girl

Ističe se
Poruka
2.585
Ja sam se uvek dobro slagala sa Jarčevima:)
Doduše muškim - žena ne poznajem mnogo u realnom životu.
Možda je to zbog SA u 1 polju i zbog činjenice da mi blizanci i nisu toliko naglašeni u natalnoj. ko će ga znati:D
Tipičan jarčevski humor mi najviše prija, taman dovoljna doza sarkazma i oštrine a opet bez preterivanja koje bi ih pretvorilo u parodiju samih sebe...što se opet kod blizanaca često dešava.
Nisam sklona recimo humoru svojih prijatelja blizanaca...previše gegova, loših fora i bekeljenja:lol:

Hahaha ovo sam primetila kod blizanaca koji imaju bas naglasene te vazdusne i vatrene elemente, to ni meni ne odgovara, previse iracionalnog smeha za mene. :lol:

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
Хумор је према неким интерпретацијама настао експлоатацијом древне "награде ума" за откривање лоших закључака. То је некада било од кључне важности за опстанак. Данас је то великим делом забава, као и секс, (некима) храна, итд. :) Тежиште опстанка је прешло на зарађивање новца.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.