Sta mislite o Bliznakinjama?Kakvo je vase misljenje o njima?

Ja sam se uvek dobro slagala sa Jarčevima:)
Doduše muškim - žena ne poznajem mnogo u realnom životu.
Možda je to zbog SA u 1 polju i zbog činjenice da mi blizanci i nisu toliko naglašeni u natalnoj. ko će ga znati:D
Tipičan jarčevski humor mi najviše prija, taman dovoljna doza sarkazma i oštrine a opet bez preterivanja koje bi ih pretvorilo u parodiju samih sebe...što se opet kod blizanaca često dešava.
Nisam sklona recimo humoru svojih prijatelja blizanaca...previše gegova, loših fora i bekeljenja:lol:
 
Poslednja izmena:
Ja sam se uvek dobro slagala sa Jarčevima:)
Doduše muškim - žena ne poznajem mnogo u realnom životu.
Možda je to zbog SA u 1 polju i zbog činjenice da mi blizanci i nisu toliko naglašeni u natalnoj. ko će ga znati:D
Tipičan jarčevski humor mi najviše prija, taman dovoljna doza sarkazma i oštrine a opet bez preterivanja koje bi ih pretvorilo u parodiju samih sebe...što se opet kod blizanaca često dešava.
Nisam sklona recimo humoru svojih prijatelja blizanaca...previše gegova, loših fora i bekeljenja:lol:

Hahaha ovo sam primetila kod blizanaca koji imaju bas naglasene te vazdusne i vatrene elemente, to ni meni ne odgovara, previse iracionalnog smeha za mene. :lol:
 
Хумор је према неким интерпретацијама настао експлоатацијом древне "награде ума" за откривање лоших закључака. То је некада било од кључне важности за опстанак. Данас је то великим делом забава, као и секс, (некима) храна, итд. :) Тежиште опстанка је прешло на зарађивање новца.
 

Back
Top