Sta da radim...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
586.gif


e al ove zhene umeju da prichaju o ugodjavanju samoj sebi... neka neka i treba malo.

haha,pa kad jedna ruska jakic moze to sebi da kaze,sto ne moze i ona :P
 
Lucky girl:
pa zar ne mozes onda njemu da se obratis?
a mogu,ali nije to TO,znas...on je godinu dana stariji od mene i nije osoba za tako nesto..mislim rekla sam ja njemu,ali sta da radi,moze samo da se drzi uz mene...:))
mada mi je za sada i to dovoljno,da znam da je nekome stalo do mene...*
 
BlackDragon:
Ti nisi normalna...Ostavi decka, sta ce ti to u 13 godina...Svasta...Kakvi su ti to roditelji kad ti to dozvoljavaju.
E bas zbog ovakvih stavova nisam htela da postavljam temu...I sta ako imam 13 godina?Mislim izvini,ali to da li ja imam nekoga ili ne,mislim da se tice samo mene...Inace,moji roditelji znaju da imam decka,i vec su me pitali sta ce mi on,kako ti kazes,"u 13 godina",ali ne mogu nista da mi kazu,jer je to moj zivot,a inace,veoma rano sam ima pokazala,barem to oni kazu,da umem da se snalazim,i prihvatam posledice,kakve god bile...Tako da,jedina osoba koja se protivi tome da ja,sa 14 godina(sada cu napuniti,da ne bude zabune),imam decka,je moj brat,ali mi je rekao njegov razlog.
 
the_ona:
E bas zbog ovakvih stavova nisam htela da postavljam temu...I sta ako imam 13 godina?Mislim izvini,ali to da li ja imam nekoga ili ne,mislim da se tice samo mene...Inace,moji roditelji znaju da imam decka,i vec su me pitali sta ce mi on,kako ti kazes,"u 13 godina",ali ne mogu nista da mi kazu,jer je to moj zivot,a inace,veoma rano sam ima pokazala,barem to oni kazu,da umem da se snalazim,i prihvatam posledice,kakve god bile...Tako da,jedina osoba koja se protivi tome da ja,sa 14 godina(sada cu napuniti,da ne bude zabune),imam decka,je moj brat,ali mi je rekao njegov razlog.
pusti ti nju...ona se svemu protivi,sta god neko da napise... ;)
 
the_ona:
Da...Meni nije ni vazno kako ja izgledam,mislim,nije mi vazno tudje misljenje...Samo,problem je sto imam takvo misljenje o sebi,jer su mi ostali,kada sam bila mala,govorili stvarno lose stvrai o meni...I valjda sam ja to prisvojila...

Pa koliko si to bila mala? Poshto su mene isto vredjali kad sam imala jedno 7 godina, ali to je bilo od strane jedne budale i sad sam to i zaboravila tako da me boli uvo. Ali ako su te bash toliko vredjali ili te i dalje vredjaju onda je to druga pricha.
 
Ma moras prvo da naucis da ne slusas druge(one koji ruzno pricaju o tebi),i da znas sta hoces.Ako si ti zadovoljna svojim izgledom,bas te boli ***** sta ti paceri misle o tebi.To je najvaznije da ides napred bez obzira na njih,pa oni ti nisu vazni zar ne,zasto bi ti onda bilo vazno njihovo glupo misljenje?
 
ja ne znam sta da ti kazem....vidis, moj problem je sto mnogo volim sebe.....volim svoj izgled, ponasanje, nacin na koji se izrazavam, sta umem, volim svoje talente i pokazujemn ih....imam mnooooogo samopouzdanja, a nije uvek bilo tako...Ali, sama sam to promenila kod sebe i sada mi je DIVNO!!!!Sve je lepse kada si sam sebi lepsi u svakom smislu
 
the_ona:
pre nego sto pocnete da me prozivate zbog godina,barem procitajte sta imam da vam kazem...Ne morate da odgovorite...
Kazu mi da previse trazim od sebe...Da mnogo dajem,a malo uzimam...Da imam mnogo nisko misljenje o sebi,malo samopouzdanja...I da to nije dobro za mene...Kazu mi da sam veoma pametna za svoje godine,i da se razlikujem od mojih vrsnjaka,i da sam prosla kroz nesto sto nisam trebala,ali da me je to ojacalo...Kazu mi i da sam veoma postena osoba,da je dobro sto prvo sudim sebi a zatim drugima...Za Novu Godine,dosla je bratovljeva devojka,i ne znam kako smo dosle na tu temu da ja imam prenisko misljenje o sebi,svom izgledu i svojim mogucnostima,tj.pamecu...I rekla je a bi bilo bolje kada bi se lepo osecala u svojoj kozi,i onda bi drugi imali jos lepsu sliku o meni...Rekla sam joj da cu morati mnogo da se potrudim da promenim moje misljenje,jer sam poverovala ljudima kada su govorili lose o meni,iako sam ja znala,negde u dubini duse,da te njihove optuzbe nisu istinite,sve jedno sam im poverovala...

Pa,mene zanima vase misljenje.Sta da radim?Na koji nacin da ucinim da se bolje osecam u svojoj kozi?I da li treba da promenim moje vidjenje sebe,barem da pokusam?

E,sada kada ste procitali ovo,mozete da me prozivati...
Ti i ja imamo dosta slican problem...Da sad ne davim,ako hoces pisacu ti na pp?
 
naancy90:
ja ne znam sta da ti kazem....vidis, moj problem je sto mnogo volim sebe.....volim svoj izgled, ponasanje, nacin na koji se izrazavam, sta umem, volim svoje talente i pokazujemn ih....imam mnooooogo samopouzdanja, a nije uvek bilo tako...Ali, sama sam to promenila kod sebe i sada mi je DIVNO!!!!Sve je lepse kada si sam sebi lepsi u svakom smislu
thats the spirit! ;)
e evo ugledaj se na nju,samo ne moras da preteras :mrgreen:
 
Senka_91:
Ma moras prvo da naucis da ne slusas druge(one koji ruzno pricaju o tebi),i da znas sta hoces.Ako si ti zadovoljna svojim izgledom,bas te boli ***** sta ti paceri misle o tebi.To je najvaznije da ides napred bez obzira na njih,pa oni ti nisu vazni zar ne,zasto bi ti onda bilo vazno njihovo glupo misljenje?



Izgleda da su ti koji lose govore o njoj u pravu. Pogledaj kako klinka smesno i kretenski rezonuje i razmislja. Ne zna gde joj je dupe a gde glava. I, ako je drugi kritikuju zbog svega toga, trebalo bi da prihvati njihovo misljenje. I da se obavezno obrati psihijatru, a to joj roditelji ne dozvoljavaju, verovatno ne shvataju da im je dete psihijatrijski slucaj.
 
naancy90:
ja ne znam sta da ti kazem....vidis, moj problem je sto mnogo volim sebe.....volim svoj izgled, ponasanje, nacin na koji se izrazavam, sta umem, volim svoje talente i pokazujemn ih....imam mnooooogo samopouzdanja, a nije uvek bilo tako...Ali, sama sam to promenila kod sebe i sada mi je DIVNO!!!!Sve je lepse kada si sam sebi lepsi u svakom smislu



Ti previse precenjujes sebe, i patis od kompleksa vise vrednosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top