Sta da radim...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
the_ona:
ja nisam trazila da mi neko govori da sam pametna i zdrava....i znam gde mi je mesto....samo sam trazila saku razumevanja za moje probleme....dakle,ako ne mozes da mi pomognes,nemoj...
ja sam svesna toga da cu u zivotu sresti dosta ovakvih ljudi kao sto si ti...
mah,nema svrhe pisati...i ovako i onako,nemam nameru da ikome ista dokazujem...meni je samo zao sto su neki zakljucili da sam bolesno deriste koje paznju...jer ja to nisam...
ma sta se ti uopste nerviras.....samo opusteno guraj napred....

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
the_ona:
pre nego sto pocnete da me prozivate zbog godina,barem procitajte sta imam da vam kazem...Ne morate da odgovorite...
Kazu mi da previse trazim od sebe...Da mnogo dajem,a malo uzimam...Da imam mnogo nisko misljenje o sebi,malo samopouzdanja...I da to nije dobro za mene...Kazu mi da sam veoma pametna za svoje godine,i da se razlikujem od mojih vrsnjaka,i da sam prosla kroz nesto sto nisam trebala,ali da me je to ojacalo...Kazu mi i da sam veoma postena osoba,da je dobro sto prvo sudim sebi a zatim drugima...Za Novu Godine,dosla je bratovljeva devojka,i ne znam kako smo dosle na tu temu da ja imam prenisko misljenje o sebi,svom izgledu i svojim mogucnostima,tj.pamecu...I rekla je a bi bilo bolje kada bi se lepo osecala u svojoj kozi,i onda bi drugi imali jos lepsu sliku o meni...Rekla sam joj da cu morati mnogo da se potrudim da promenim moje misljenje,jer sam poverovala ljudima kada su govorili lose o meni,iako sam ja znala,negde u dubini duse,da te njihove optuzbe nisu istinite,sve jedno sam im poverovala...

Pa,mene zanima vase misljenje.Sta da radim?Na koji nacin da ucinim da se bolje osecam u svojoj kozi?I da li treba da promenim moje vidjenje sebe,barem da pokusam?

E,sada kada ste procitali ovo,mozete da me prozivati...

Jadna devojka.

naancy90

Poznat
Poruka
7.100
the_ona:
ja nisam trazila da mi neko govori da sam pametna i zdrava....i znam gde mi je mesto....samo sam trazila saku razumevanja za moje probleme....dakle,ako ne mozes da mi pomognes,nemoj...
ja sam svesna toga da cu u zivotu sresti dosta ovakvih ljudi kao sto si ti...
mah,nema svrhe pisati...i ovako i onako,nemam nameru da ikome ista dokazujem...meni je samo zao sto su neki zakljucili da sam bolesno deriste koje paznju...jer ja to nisam...
e, nailazices na ovakve budale mnogo puta u zivotu...na idiote koji lece svoje komplekse na drugima...moras da ih ignorises, jer oni nisu vredni ni jedne jedine reci, ni pogleda.Moras da ubedis sebe da vredis, da pokazes sebi da si mnogo vrednija od takvih osoba koje pokusavaju da te srozaju.Ne smes to da im dopustis!Zato digni glavu, utuvi sebi to da si normalna osoba, vredis koliko i sve druge, cak i bolja od vecine.Ne dozvoli da te sroza bilo ciji komentar, jer je sve to samo glas zavisti, ljubomore ili bolesnih osoba!!!
Nauci da volis sebe, tada ce te i drugi voleti!!!
;)

the_ona

Zainteresovan član
Poruka
211
naancy90:
e, nailazices na ovakve budale mnogo puta u zivotu...na idiote koji lece svoje komplekse na drugima...moras da ih ignorises, jer oni nisu vredni ni jedne jedine reci, ni pogleda.Moras da ubedis sebe da vredis, da pokazes sebi da si mnogo vrednija od takvih osoba koje pokusavaju da te srozaju.Ne smes to da im dopustis!Zato digni glavu, utuvi sebi to da si normalna osoba, vredis koliko i sve druge, cak i bolja od vecine.Ne dozvoli da te sroza bilo ciji komentar, jer je sve to samo glas zavisti, ljubomore ili bolesnih osoba!!!
Nauci da volis sebe, tada ce te i drugi voleti!!!
;)
hvala...pokusacu....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.