Šta biste učinili da zateknete suprugu u krevetu s drugim?

Sta bi ste ucinili da zateknete suprugu u krevetu s drugim muskarcem? Da li bi vas to pogodilo? Da li bi ste plakali i rezali sebi vene?

cheating-wife-signs.jpg

Skoro gledam Nevernu zenu nakon deset godina.

Ja pre deset godina, sirot Ricard Gir, sve joj je dao a tako mu vraca, jadan covek sta mu je uradila.
Ja nakon deset godina, kakav je kreten ovaj Ricard Gir, zatvorio zenu u kucu u vrazijoj materi negde, slunja se kroz kucu sama po ceo dan, naravno da ga vara, trpela trpela pa pukla, sta on ima da ide kod momka, pricaj sa svojom zenom ako imas o cemu.

Zakljucak - i ljudi i situacije se menjaju. Nije svaka prevara ista. Po mom misljenju.

Ali znam ko prevaru ne bi oprostio, znam ko me nakon prevare vise ne bi ni pogledao. Udata sam za njega.
Ne znam samo da li bi se sa ljubavnikom mlatio. Nadam se da ne bi ali ne bih ni da iskusavam.
 
garant opstanka partnerstva, veze, braka.
Nije loše ako svima zeludac dobro radi...ali generalno uvek valja negde sa strane imati svojih 30 m2 stana i biti neovisan o porodici u slučaju elementarnih nepogoda koje se mogu svakome desiti.Pa samo odsetas u miru i bez tenzija.Ne valja se uzbuđivati ni za sta ako nisi doprineo tome i ako si prav i zdrav.Zasto robijat bez potrebe?Jok brale.Čovek mora biti čvrsto uza sebe ako hoće ovaj život da živi.Hebi ga
 
Poslednja izmena:

Back
Top