Шта би сте урадили када би дошли на власт?

Prvo bi h zabranio Srpsku radikalnu stranku da ih nerviram.

Onda bi h posle mesec dana zabranio sve sadasnje stranke.

Па ти онда мора да си неки велики демократа...:hahaha:

Забранити странку која има преко пола милиона чланова можеш само у шали...
 
ja bih zabranila SRBIMA da se uopšte bave politikom. i još bih sve izbirisala i krenula od nule.

Чек...јесам добро прочитао ? Свим СРБИМА би у ЊИХОВОЈ ЗЕМЉИ збранила да се баве политиком....занимљиво....па за то постоји једна реч... ОКУПАЦИЈА...али то већ имамо дајте људи нешто што немамо...
 
Па ти онда мора да си неки велики демократа...:hahaha:

Забранити странку која има преко пола милиона чланова можеш само у шали...

Pa gde su tih pola miliona na protestima i demonstracijama? :cepanje: Smesni ste kao crtani. DS ima verovatno milion clanova, a kad se sabere svo clanstvo svih politickih stranaka, onda sve ukupno je 30 miliona Srba uclanjeno u neku stranku.
S obzirom da je gomila onih koji su clanovi 3-4 stranke.

De ne sramoti se. Clanstvo :rotf:
 
Чек...јесам добро прочитао ? Свим СРБИМА би у ЊИХОВОЈ ЗЕМЉИ збранила да се баве политиком....занимљиво....па за то постоји једна реч... ОКУПАЦИЈА...али то већ имамо дајте људи нешто што немамо...

Diktatura, nego šta, da narod ne sme ni da pisne, a kamoli da se pravi pametan i obavlja posao koji se tiče državnog vrha.
Što ste ih birali onda?

Treba ukinuti i Ustav, i Skupštinu, ionako smo na tom nivou društvenog razvoja.
 
Smesni ste kao crtani. DS ima verovatno milion clanova, a kad se sabere svo clanstvo

ДС вероватно има и више чланова...ја знам бар 7-8 људи који Тадића воле као што ја волим САД...а у странци су искучиво због посла...
 
Које ствари би сте прво урадили када би добили неограничену власт у Србији? Или боље питање како би изгледала Србија да се ви питате... ? Мислим на све...политику, економију, социјална питања...
Otpustio bih sve rukovodioce po upravama i sektorima u opštinama,gradovima i državi.Znači,ne smenio nego bi ih otpustio.Na njihova mesta bih za početak postavio nove mlade ljude sa idejom da bi pravili manje štete nego što rade ovi dosad.
 
Diktatura, nego šta, da narod ne sme ni da pisne, a kamoli da se pravi pametan i obavlja posao koji se tiče državnog vrha.
Što ste ih birali onda?

Treba ukinuti i Ustav, i Skupštinu, ionako smo na tom nivou društvenog razvoja.

Ја нисам рекао да нам не треба диктатура...али домаћа диктатура а не окупација....
Треба Србији бар неколико година праве диктатуре....да се већ једном зна ко шта ради...па ако зајебе не може да упире прстом у другог .... па да се зна ко је крив...и да мора да сноси одговорност...
 
ДС вероватно има и више чланова...ја знам бар 7-8 људи који Тадића воле као што ја волим САД...а у странци су искучиво због посла...

A u SRS su iz ubedjenja :cepanje: U kom svetu ti zivis, maheru? Pa svako normalan se danas uclanjuje u stranku iz nekog interesa, samo se debili uclanjuju iz ubedjenja :rotf:
Uclanis se tako u 5-6 stranaka i ovih na vlasti i onih u opoziciji da se pokrijes sa svih strana. Ko zna ko ce sutra na vlast.

E zato sto su svi u strankama iz interesa, treba sve stranke ugasiti. Kapiras?

Samo SRS malo pre drugih, cisto da se nerviraju vise :mrgreen:
 
A u SRS su iz ubedjenja :cepanje: U kom svetu ti zivis, maheru? Pa svako normalan se danas uclanjuje u stranku iz nekog interesa, samo se debili uclanjuju iz ubedjenja :rotf:

Samo SRS malo pre drugih, cisto da se nerviraju vise :mrgreen:

Видиш за СРС и још неке мање странке новијег датума то и није тако.....За СРС могу да тврдим 100% јер постојање странке СНС је доказ за то.... Српска напредна странка како ја волим да кажем је "Странка разочараних радикала" ... то је онај највећи шљам из СРС који је само чекао када ће се домоћи власти да може да краде...када је видео да то неће бити тако скоро одлучио је да напусти странку и пређе у другу...Када ово кажем не мислим на високе функционере...него на људе које познајем из свог живота....то су лопине са дипломама а богами и знањем...
 
Видиш за СРС и још неке мање странке новијег датума то и није тако.....За СРС могу да тврдим 100% јер постојање странке СНС је доказ за то.... Српска напредна странка како ја волим да кажем је "Странка разочараних радикала" ... то је онај највећи шљам из СРС који је само чекао када ће се домоћи власти да може да краде...када је видео да то неће бити тако скоро одлучио је да напусти странку и пређе у другу...Када ово кажем не мислим на високе функционере...него на људе које познајем из свог живота....то су лопине са дипломама а богами и знањем...

Jao, nesreco, pa ti si clan SRS iz ubedjenja :mrgreen:

:cepanje:
 
Ја нисам рекао да нам не треба диктатура...али домаћа диктатура а не окупација....
Треба Србији бар неколико година праве диктатуре....да се већ једном зна ко шта ради...па ако зајебе не може да упире прстом у другог .... па да се зна ко је крив...и да мора да сноси одговорност...

Kad diktator zajebe, narod će to da gleda sa pozitivne strane, ako je dotični pravi diktator.
 
Које ствари би сте прво урадили када би добили неограничену власт у Србији? Или боље питање како би изгледала Србија да се ви питате... ? Мислим на све...политику, економију, социјална питања...

Извео војску на улицу и објавио вандредно стање...на 1 годину...
Само би могли људи на посао и у школу...остало кући...
Затворио бих кафане, Пинк, У92, РТС и остале издајничке јавне севисе...
Пало би и стрељања..
 

Back
Top