Шта би сте урадили када би дошли на власт?

Uveo bih KD veleizdaje sa jedinom mogucom kaznom-smrtnom.
Zatim bih osudio za to delo svakog ko je za nezavistan Kosmet i NATO u roku od par dana.

A posle bih na miru krenuo da obnavljam Srbiju:)

Samo da ti napomenem, predsednik države Srbije i sad jeste odgovoran samo za veleizdaju i kršenje Ustava, tako da ništa novo ne bi uradio.

Slabiji da pokreće rat protiv jačih? I još plus taj slabiji, koji ima mnogo slabije razvijenu obaveštajnu delatnost, ratovaće protiv zemlje koja ima najrazvijeniju obaveštajnu delatnost za svetu. Pa ugasili bi nas dok si rekla keks. Za manje od mesec dana.

Kazem ti pridobila bih Rusiju:D
pa nek' nas ugase..kakva je to Srbija bez Kosova?

Rusija ima interes samo da koči Ameriku u nekim pitanjima, da joj ne dopusti potpunu prevlast, ali ista ta Rusija ne bi imala nikakav interes da se umeša na strani sumanutih budala koje su krenule da skaču na glavu u prazan bazen.

Imala bi Rusija interes, heh, nego sta nego bi imala...ali nismo nikada puno ni pricali s njima na tu temu:)
mozda bi bila iznenadjena koliko bi se oni slozili:)
ne potcenjuj moju moc ubedjivanja:cool:

Pa ja svo vreme čekam da napišeš nešto konkretno, sve neke poludefinisane hipoteze. Možda me ubediš, ko zna.

Ja nisam politicar, pa da ti iznesem svoj program ovde.
Rekla sam ti da bih se bavila pitanjem Kosova i da bih uradila sve sto je u mojoj moci da Kosovo ostane u Srbiji.
Sigurno bih zastupala zesce i cvrsce stavove , nego nas predsednik.

a sad da cujemo tebe - konkretno:)

Back