Sretnje vi Badnjie veče i Badnji dan Crnogorci...!!!

Ti bi da si Crnogorac najprije pisa moj priimenak onako kako se i izgovara, Peśo (ili Пеćo), a ne bi me prekrštava ođe.
A, ne bi mi ni podmeta nešto što nigda nijesam ničim da ni naslutit. Što se tiče kalendara, samo autistični Srbi drže se julijanskoga, a koji je također latinski kalendar. Da li je po srijedi vjerska zatucanost ili čista arogancija umišljenijeh veličina, ne bih cijenio. Tek, kalendar nije stvar Crkve već nauke, a ova je julijanski zamijenila gregorijanskijem. Stav SPC glede kalendara je još jedan dokaz da je ista zaglibila neđe duboko u prošlost i da je debelo traumatizirana sluganjstvom Visokoj Porti.

Pa ne pokrstava te on nego ti pises hijeroglifima usput nigde priznatim kao pismo.

I uklonite ovog,dozvoljen jezik Srpski i Engleski.:hahaha:
 
Sto nerazumljivije zavrcu jezik to veci gorci.
Nema veze sto me niko ne razume vazno je da sve manje lici na srpski:lol:
Aj ne zajebaj, obraza ti, tu si nasa nas zavrcat, kao Crnogroci zbore ovako, te mi ne znamo ni pravilnijem jezikom govorit, te mi smo jedan od ogranaka srpskijeh naroda. Obicno i dodate da smo vaspostvaili odnose sa kosovom, voznali isto, da ćeramo krivijeh drina sa Srbijom i jos slicnijeh stvari.

Salim se, naravno :lol: :lol:
 
Aj ne zajebaj, obraza ti, tu si nasa nas zavrcat, kao Crnogroci zbore ovako, te mi ne znamo ni pravilnijem jezikom govorit, te mi smo jedan od ogranaka srpskijeh naroda. Obicno i dodate da smo vaspostvaili odnose sa kosovom, voznali isto, da ćeramo krivijeh drina sa Srbijom i jos slicnijeh stvari.

Salim se, naravno :lol: :lol:

Sta je,nisam te dugo podyebavao i odmah trazis djavola?z:shock:

:hahaha1:
 

Back
Top