Sretnje vi Badnjie veče i Badnji dan Crnogorci...!!!

Pa dogodine da slavimo ko vas civilizovan svijet.
...подокриљем епархије црногорско-приморске а неке секте назване "цпц" коју ни једна црква на свету не признаје.
Да славимо као и наши ђедови под окриљем наше свете СПЦ

Đe se ti prvi prepozna? Ja nikome ne imputiram da je gay sem kad se sam počne tijem bavit. Podsvijest im je neumoljiva.
Tebe su veljesrbi uzeli na nišan upravo s toga što nijesi s njima. Ja sam što 'no vele straight, ali nigda mi nije palo na um nekome reć e je *****, koliko gođ da mi se ne sviđa. S toga, a i na osnovi relevantnijeh naučnijeh iztraživanja vjerujem da svi oni koji svako malo potežu takove kvalifikacije upravo su individue koje nijesu sigurne u svoje "usmjerenje" i napadima na druge pokušavaju se odbranit od unutrašnjijeh nedoumica.
Слажем се. Ја волим жене али никога не оптужујем да је педер...чак и да сазнам да је неко педер, немам ништа против дотичног све док не крене да промовише своју сексуалну оријентацију и од тога прави покрет.
И иначе, свакако да си у праву, они што највише оптужују, највјероватније су несигурни у себе.

...подокриљем епархије црногорско-приморске а неке секте назване "цпц" коју ни једна црква на свету не признаје.
Да славимо као и наши ђедови под окриљем наше свете СПЦ
Skrivajte se pod čiji gođ oćete kaput.
Mi ćemo ostat Crnogorci s našom Crnogorskom crkvom.

Srecan Bozic. Dogodine da se pojedini gradjani okanu organizovanja obreda u imovini SPC, i da naprave svoje ak zele...u medjuvremenu vrata objekata Mitropolije crnogorko primorske gde, liturgije sluze njeni svestenici, su im uvek otvorena...
Kad budete svoje imali puštajte koga oćete. Eno vi ona konzerva na Rumiju, za početak (pazite da ne budete unutra kad je budemo dislocirali na odpad). Naše ćete vrnut taman kako ste ga i dobili - potezom pera.
Sretan praznk i tebe.

Kad budete svoje imali puštajte koga oćete. Eno vi ona konzerva na Rumiju, za početak (pazite da ne budete unutra kad je budemo dislocirali na odpad). Naše ćete vrnut taman kako ste ga i dobili - potezom pera.
Sretan praznk i tebe.

SPC ima definisanu imovinu za koju ima potrebnu dokumentaciju...to je privatna imovina pravnog lica...tu razgovora nema...

SPC ima definisanu imovinu za koju ima potrebnu dokumentaciju...to je privatna imovina pravnog lica...tu razgovora nema...
To je prosto utvrdit. Kad su i na koji način došli do te imovine? Pošto se zna da su im je ondašnji, Brkovi srboljubci prosto prepisali, tako ćemo im je i uzest.
Nigda prije bratstvenička i plemenska imovina nije bila crkovna, nit u vrijeme knjaževine/kraljevine Crne Gore, nit u vrijeme one prve Jugoslavije.
Pravi vlastnici nijesu ni prodali ni podarili svoju imovinu bilo kome, ali to onome diaboliku nije smetalo metnut šapu na tuđe. Navika je čudo.
Manastiri i pripadajuća zemlja bili su u vlastništvu države i također su potezom pera uknjiženi na Rista Sotonu ili njegovu kompaniju. Uz obzir da su u pośed došli
nezakonito, to nije pravni problem oduzet im sve što su oteli. Samo da ovi DPSov "ćiro" dođe do te stanice.

Back