СРБИЈА У ВЛАШНИШТВУ ДИНКИЋА И ЊЕГОВОГ УЈАКА МИШКОВИЋА

eremita:
Е, стварно ћу да те предложим да у оквиру овог форума и овдашње виртуелне "Владе Србије" будеш МИНИСТАР ЗА ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ ... :razz: :razz: :razz:

Ако не знаш детаљну животну и политичку биографију наведене особе - најбоље је да престанеш да нагађаш !
daj nemoj s**** kad mi nadjes koju je firmu imao u Srbiji Zepter od 88-00 i na cemu se obogatio svaka ti cast...covek se za razliku od ovdasnjih tajkuna obogatio na zapadu a kasnije poslovanjem i po celom svetu...Zpter ima ako nisi poslvnice u skoro svim zemljama na svetu...ti si kao i ova AndreaVK kao dajes dezinormacije i onda kad je covek pita da objasni zasto vise ne odgovori...
 
Bi2:
Čitala i ja taj primerak Tabloida, tako piše. Niko to nije demantovao.
Nego, zaista postoji nešto vi ovde pominjete kao ministarstvo za dezinformacije. Ne zove se tako, al tako mu nekako dodje. Neki Biro pri Vladi, valjda.
daj bre Bi2 zabole Mladju i Miskovica za demanti u tabloidu...nisu oni narodne pevacice...sta mislis bre daje sve so se napise u novinama a ne demantuje se tacno?
 
_Milanche_:
ja se ne cudim ja kukam...juce sam gledao nekog Curcica prvi put ga vidim ali on vazi za najuspesnijeg srpskog poslovnog coveka u Rusiji tamo iam fabrike namestaja bili su gosti on i Pitic.
Kaze covek u Srbiji opterecenja na plate 78% u Rusiji 35%.Sto bi neko ulagao u Srbiju?
Kaze Rusija potpisuje uskoro sa EU "sporazum o strateskom partnerstvu" cime ce biti uklonjeno 70% medjusobnih carina pa ce iz Rusije biti mnogo lakse trgovati sa EU nego iz Srbije ako Srbija prestane proces pridruzivanja.U toj situaciji kad svi oko Srbije mogu nestmaetano da trguju i sa EU i sa Rusijom a Srbija ostane blikirana apsolutno niko u nju nece ulagati.
Sta reci ako covek preduzetnik sigurno naklonjen Rusiji kaze tako nesto?


E vidis za sve to ste krive vi demokrate jer ste vi 6 godina vec, vlast u ovoj zemlji.
 
_Milanche_:
daj nemoj s**** kad mi nadjes koju je firmu imao u Srbiji Zepter od 88-00 i na cemu se obogatio svaka ti cast...covek se za razliku od ovdasnjih tajkuna obogatio na zapadu a kasnije poslovanjem i po celom svetu...Zpter ima ako nisi poslvnice u skoro svim zemljama na svetu...ti si kao i ova AndreaVK kao dajes dezinormacije i onda kad je covek pita da objasni zasto vise ne odgovori...

...napravio milijarde trgujuci loncima i poklopcima sa svojom multi level kompanojim :)
...trgovao je oruzjem milance... i to na ovim nasim balkanskim prostorima... i ko zna cime jos
 
Chedo Kokardic:
E vidis za sve to ste krive vi demokrate jer ste vi 6 godina vec, vlast u ovoj zemlji.
pa naravno da su krive to i ja pricam ali ti ih ne krivis za iste stvari kao ja nego za dijametralno suprotne o tome je stvar.
Nismo Chedo ja sam LDP-vac teska opozicija da sam vlast druga bi se pemsa pevala :-)
 
_Milanche_:
pa naravno da su krive to i ja pricam ali ti ih ne krivis za iste stvari kao ja nego za dijametralno suprotne o tome je stvar.
Nismo Chedo ja sam LDP-vac teska opozicija da sam vlast druga bi se pemsa pevala :-)


Pa i vi iz LDP-a ste bili u vlasti od 2000te do 2003ce godine. To sto ste sad opozicija vas ne oslobadja odgovornosti za period o 00-03ce.
 
Chedo Kokardic:
Pa i vi iz LDP-a ste bili u vlasti od 2000te do 2003ce godine. To sto ste sad opozicija vas ne oslobadja odgovornosti za period o 00-03ce.
Naravno ali vidis u periodu do 2003. stvari su se mnogo brze radile nego sada.
Nivo na kojem smo danas je mogao da se zavrsi porekom 2004. godine.
Nova vlada Srbije je celu 2004 godinu izgubila na razne zajebancije a tek u 2005. krenula da radi prave stvari.
Nova vlada sto pre mora da resi problem Haga da potpisi sporazum o stabilizaciji i aosicijaciji da postanemo kandidati za EU,da odrzimo stabilnost i da se poveca priliv Investicije jer u suprotnom necemo imati prosotra da napredujemo.
Da li sad razumes sta hocu reci?
Daleko od toga da je u peripodu od 2001-2003 tj dva i po godine bilo idealno nije kao ni da je u periodu od 2004-2006 bilo sve lose nije sacuvaj boze nego se mnogo kasnilo u nekim stvarima a mi za to nemam vremena...
 
Што се тиче теме,нећемо ништа више знати о истима док је млађин кум у УПБОК-у.
Али је готово невероватно како је Мишковић тако релативно безо за 20 година постао
балкански рокфелер, можда јер је млађа рок ер а мишковић фелер?
 
MAXIMUS !:
Што се тиче теме,нећемо ништа више знати о истима док је млађин кум у УПБОК-у.
Али је готово невероватно како је Мишковић тако релативно безо за 20 година постао
балкански рокфелер, можда јер је млађа рок ер а мишковић фелер?

Ма каквих 20 година, за 10 година, а након 5. октобра уместо да буде ухапшен и осуђен, ако ни због чег другог, а оно због утаје пореза, човек је мултиплицирао своје, пардон наше милионе...Тако да док су људи масовно отпуштани с посла и постајали социјални случајеви, а они запослени примали мизерне плате, Мишковић уз помоћ свог сестрића Динкића и још неких десетак тајкуна, згртали су невиђене паре...Некада су се такве ствари дешавале у Латинској Америци, а данас у 21-ом веку у Србији, која је постала плен десетак тајкуна и политичара који су под њиховом контролом или су у рођачким односима! И да цитирам Милована Бркића - ништа без шмајсера!
 
Архангел:
'Бар вече госпођа Стрело, лонг тајм но сии... :D: Видим да сте по обичају, лаки на обарачу, ако...Мада, не видим шта фали говнавој мотки, чисто за почетак... Можда буде довољно? :wink:

Архангеле, драго ми је да те видим, након дуге паузе... Смори ова политика, па сам и ја овде на политици повремено и у малим дозама. А што се тиче овог цитата Бркића, имао је недавно један сјајан текст под насловом "Удри банду" (поставила сам била истоимену тему овде), а последња реченица у том тексту је била - Ништа без шмајсера! Изузетно ми се допала та његова мисао, како због своје аутентичности и оригинаслности, тако и због архаичности... :wink:
 
Strela:
Архангеле, драго ми је да те видим, након дуге паузе... Смори ова политика, па сам и ја овде на политици повремено и у малим дозама. А што се тиче овог цитата Бркића, имао је недавно један сјајан текст под насловом "Удри банду" (поставила сам била истоимену тему овде), а последња реченица у том тексту је била - Ништа без шмајсера! Изузетно ми се допала та његова мисао, како због своје аутентичности и оригинаслности, тако и због архаичности... :wink:

Па, ни мене није дуже било из истих разлога. И немој ти мени, архаично - аутентично! Знам те, тицо! :D Гарант гланцаш базуку ових дана, уместо да претачеш расол. :lol:

Мора негде да "пукне", ако неће због политике, а оно сигурно због наших "милих" послодаваца. Багра се осилила да друго и не заслужује (мислим на ону мотку). Везано за тему, Мишковић је идол новокомпонованих бизМисмена који су навикли да клепају велику лову у 90-тим, па би да наставе ( ух, што је слатко! ), али морају да урнишу своје раднике...Јер, не би ни за 'леба имали, сироти наши...Шмрц...

Е, ту бих им ја "архаично" завукао једну поштену шљагу за врат за све неплаћено што трпају себи у џеп! :evil:

п.с. цитат једног од многих "сиротана" : Ма, који ће ти пензионо и остало, боље да ти дам кеш" - који ти никада, наравно, не да...О прековременом и раду суботом и недељом да не говорим...
 
Lek za Miskovica,..samo ovo.
415016.jpg
 
ГЕНЕРАЛ НЕДИЋ:
Постоје информације, да се иза Мишковића налази Борис Березовски, па чак да и Мило крије свој капитал иза њега. Мудри тако раде, перу новац преко другог, трећег, четвртог...
Achtung achtung
Jewparrot.jpg

svastikaye9.png
 
коска

Министар Млађан Динкић нашим парама купио себи углед

Ујко, купи ми ту награду!



Српском министру за економију и регионални развој Млађану Динкићу уручена је награда часописа "Јуормани" ("Еуромонеy") који га је прогласио за најбољег министра финансија у 2006. години. Тренутак уручења те награде била је централа вест у свим радио, ТВ и новинским извештајима у Србији. Податак да је министар награду купио за 50.000 фунти, а да часопис има углед као и лист Милке Форцан "Бизнис'', у тим извештајима је прећутан.


Милован Бркић


У Србији све делује нестварно. Када је покојни премијер Ђинђић положио заклетву пред Народном скупштином Србије, одлучио је да своје министре пошаље на лекарски преглед. Послао је код лекара и тадашњег гувернера Народне банке Југославије Млађана Динкића. Лекари на ВМА су закључили да болује од озбиљних душевних поремећаја. Помињана је и шизофренија, али су у ДОС-у одлучили да тај податак прикрију.
Магазин "Јуромани" тек пету годину излази у Енглеској, бави се питањима економије, финансија, банкарства и маркетинга. Награда, којом редакција награђује појединце као значајне личности, у овом магазину има своју цену. Плаћа се 50.000 фунти. Ништа необично за тај пословни свет.
Примајући награду у седишту Светске банке у Вашингтону, јер магазин промовише циљеве ове омражене банкарске институције, министар је, наравно, платио и те трошкове. И док је примао награду, уз неодређен осмех, казао је како награда заправо припада народу Србије, који је подржао (и преживео, мада многи и нису) економске реформе у протеклих седам година од збацивања режима Слободана Милошевића.

Слушали смо и гледали у ударним вестима вишеминутну репортажу посвећену овој скупо плаћеној лакрдији. Говорећи о разлозима због којих је награда додељена Млађану Динкићу, уредник магазина "Јуромани" Клајв Хорвуд казао је да српски министар у протеклих седам година - најпре као гувернер централне банке, па као министар финансија и сада као министар економије - одиграо изузетно важну улогу у рехабилитацији Србије у светским финансијским круговима. Рекао је и да је Динкић у том периоду донео низ важних одлука, иако су оне наишле на значајан отпор у јавности. (На који начин је тај отпор јавног мњења скршио гувернер Динкић, господин Клајв није саопштио).

У образложењу купљене награде Хорвуд је још рекао: "Динкић је, између осталог, консолидовао банкарски сектор и Србију учинио једном од најпривлачнијих дестинација за међународне банке које желе да уђу на релативно уносна нова тржишта у Источној Европи."

Тог 21. октобра, приликом уручења награде министру Динкићу, господин Клајв Хорвуд истакао је "да је Динкић познат као веома смирен, неко ко има ауторитет и ко не толерише глупости". Господин Хорвуд се, описујући нашег министра, побркао у ласкању бабе и жабе.

Јавности је познато да је "смирен човек" одговарао пред Другим општинским судом у Београду, јер је потегао пиштољ и пуцао у електричара кога је затекао у незгодном положају са својом женом Тањом. Од робије га је спасао налаз судских вештака, који су описали његово стање - као неурачунљиво. Због таквог стања ''привремене душевне неурачунљивости'' Млађан Динкић је ослобођен оптужбе. Дакле, господин Хорвуд је у праву - господин Динкић не толерише људске глупости. Пуца из прве.
"О њему можемо да судимо само на основу његове финансијске и економске политике, а оне су веома добре, политичка ситуација није у његовим рукама и ја просто не желим да то коментаришем ", обрецнуо се плаћени уредник "Јуромани" магазина на новинаре, који су га питали како је могуће да ова награда оде у Динкићеве руке, макар и више плаћена од познате тарифе од 50.000 фунти. Онда је, себе ради, додао да је ''јасно да политичка ситуација у Србији негативно утиче на то како се гледа на Србију - чак и међу онима који желе да инвестирају у њу - додао је Енглез Хорвуд, правећи се Енглезом.

У тренутку када је тог 21. октобра министар Млађан Динкић примао купљену награду мало познатог и утицајног магазина (исту је могао да наручи и од џепног издања "Пресса", ујак Мишковић је могао да му је купи и за мање паре од оних које је платио лондонском магазину), на рачуну Београдске банке у стечају било је ни мање - ни више него 11 милијади и 262 милиона динара!
Умно поремећни министар је, као гувернер, наложио ликвидацију свих српских банака, како би довео стране банке. Послао је у стечај Београдску банку, Инвест банку, Југобанку... Потом је распродао њихов пословни простор, узимајући масне провизије, а ТАБЛОИД је прошле године објавио списак свих Динкићевих махинација.

И поред свих отимачина, на рачуну Београдске банке у стечају тренутно има више од 11 милијарди динара. Већину новца ликвидираних банака умоболни министар је пребацивао у буџет, хвалећи се како је остварио буџетски суфицит!

Ове године господин Динкић изгубио је место министра финансија, јер је председник Републике Србије Борис Тадић саопштио својим коалиционим партнерима - "Људи, ја сам психолог, и квалификовано могу да потврдим да је Млађан Динкић луд. Он је болестан, и не могу дозволити да и даље води финансије".

Онда је Млађан Динкић замолио ујака Мирослава Мишковића да му у Лондону купи признање. Велики листови су се устручавали, а "Јуромани" је пристао - за 50.000 фунти, плус трошкови (још око 100.000 фунти). Па нека председник Тадић сад каже да је Млађа луд!

Луди смо ми који смо поднели терет Динкићевих лудорија.



антрфиле

Почасни и велечасни


Својевремено је хармоникаш из Пећи Богољуб Карић купио у Украјини звање академика за 150.000 долара, а звање руског академика Мирјани Марковић платио још више - око 500.000 долара.

Природна је страст богатих и моћних у Србији, оних без педигреа, који беже од свог чобанског буквара, да им уз име стоји и неко високо звање.

И афрички људождер и диктатор цар Бокаса, за време своје крволочне владавине купио је небројено диплома и титула. Недавно се усред Скупштине Србије појавио и бивши директор "Политике" Хаџи Драган Антић звани Струја, на опште изненађење присутних новинара. Један од њих се усудио да га пита: у ком сте својству овде? Хаџи Антић је самоуверено одговорио: у својству представника кубанских интереса у Србији!

Ако се неко од министара, којима управо истиче време, ускоро представи као "почасни конзул Никарагве", да не буде изненађења...
 
Sve je potpuno jasno u tekstu na pocetku teme i u tekstu zadnjem od 02 i nesto casova......kockice se slazu same od sebe................e jedino ako su zute i samo se tako vide onda se ne mogu sloziti....mada i njima samima odgovara "dusevno slepilo"-lakse se dise-...(ili podnosi)........a da je ekspertski primenjena narodna: "kome je bog ujak..lako mu je".....jeste....a sto vizionarima i ostalima sa samo pisanim predznakom D to odgovara..valjda je jasno................ili ce biti.............

PS
Ma kad nece da se stavi ili ne moze.....drz se krstenice........:lol:.......ma salim se, valjda ta opcija nije vise u opticaju..........;)
Pozdrav.........:)
 

Back
Top