U kom veku živi Srbija?

Наравно да ти није јасно, јер не познајеш историју политичке филозофије, и друштвеног и државног уређења, облика владавине иправно политичке системе од 1804 до данас.
Јао бре Мистик, опет пишеш неке неразумљиве трактате. :lol:
Гледај Ваздушни Мост, па ћеш видети светосавце и безбожнике
Мислиш ово:

1710755613866.png


:per:
 
Наравно, само је проблем што никако да оде даље од идеје.
Потребно је само чврсто вођство и државна идеологија која би учврстила народ. Народ је склон подели, сваки, не само српски, али када има јако вођство, онда оно исправно каналише народно јединство и народне потребе.
 
To sto volim sto danas zivim u boljem standardu od kraljeva pre 200 godina nije ljubav prema americkom nacionalizmu i 'ekskluzivizmu', vec ljubav prema udobnosti mog dupeta.
То како данас живиш везе нема са Америком, већ са људским развојем.
Батали се Америке, тамо најбоље живе кримоси, они су остварили ,,амерички сан", њима је и намењен, а не теби, балканском гољи. :):mrgreen:
 
'Irska istorija' je istorija klanja Iraca/katolika od strane 'Engleza'.
IRA je izdala to.
Ona IRA ciju borbu cak i vi, hrabri srpski nacionalisti, ne mozete da zamislite sta je.
Ona IRA od koje su danasnje muslimanske budale ucile sta je terorizam.
U stvari, cela evropska istorija je istorija medjusobnog klanja.
Mada, ne mogu da provalim, iz vase percepcije, verovatno su i 'Englezi' izdali svoje, jer su im dali oprost za teroristicko ubijanje. :think:

A ti si samo pomahnitala osoba sa sizofrenom kolektivistickom percepcijom brate Srbine, niko tebe ne mrzi.
ИРА је мала маца за нашу Црну Руку!
1710756127060.png

Или Младу Босну:

1710756167227.png


То су били Јунаци!
 
To sto volim sto danas zivim u boljem standardu od kraljeva pre 200 godina nije ljubav prema americkom nacionalizmu i 'ekskluzivizmu', vec ljubav prema udobnosti mog dupeta.

Па шта је ово бре?

Опет нека политичка филозофија заснована на дупету, полном органу или желудцу ?!!???

Уааа...нећемо идеологију за физиологију ... :kafa:

--
Овакве што ждеру треба заебавати
 
Па шта је ово бре?

Опет нека политичка филозофија заснована на дупету, полном органу или желудцу ?!!???

Уааа...нећемо идеологију за физиологију ... :kafa:

--
Овакве што ждеру треба заебавати
Pa kakav si ti to Srbin kad ne zderes?

Ideologija 'Moje dup.e' ti je najbitniji deo identiteta danasnjeg Srbina.
 
Verujem.

Kada je cak i jedna IRA izdala irski narod, tesko je vama, srpskim nacionalistima ziveti u ovom zlom izdajnickom svetu, gde se nacionalizam izdaje za jedan pogled dobre ribe, mozda cak i ne uzivo, nego preko neta.

Saosecam sa vama.

Гледај серију ваздушни мост, како су нас Амери издали и довели твог Тита марионету, терористу и прогресивца.

Уствари када човек историјски сложи, баш ви другосрбијанери, пореклом титоисти јесте заслужни за овакву регресију и овако растакање народа и државе ! Јер да није вас и Тита ми би сада имали стандард између Немаца и Чеха.
 
Гледај серију ваздушни мост, како су нас Амери издали и довели твог Тита марионету, терористу и прогресивца.

Уствари када човек историјски сложи, баш ви другосрбијанери, пореклом титоисти јесте заслужни за овакву регресију и овако растакање народа и државе ! Јер да није вас и Тита ми би сада имали стандард између Немаца и Чеха.
Na prste jedne ruke mogu da prebrojim tvoje srpske patriote koje se ne loze na sve ekonomske ideje na koje se i Tito lozio.

Na Krsti nije bio niti jedan takav za 20 godina.

Ja uzivo nikad nisam sreo niti jednog.

Pvi put sam video takve retke primerke na Tviteru.

Da nema Tvitera, ja ne bih ni znao da takvi ljudi u Srbiji uopste i postoje.
 
ти си оригинални стаљиниста, једино што вам је елиту 1948.г. побио ваш Тито ...:hahaha:

па сте мало обезглављени преко 70.г.
Вратио нас је Слоба на политичку сцену Србије деведесетих. Тада је и почела рехабилитација још једног истинског стаљинисте- Драгољуба Михаиловића. ;)
 
Вратио нас је Слоба на политичку сцену Србије деведесетих. Тада је и почела рехабилитација још једног истинског стаљинисте- Драгољуба Михаиловића. ;)

Да почело је из ДБ-а са лажима...

Неправда па то ти је. Рехабилитација Драже... :kafa:
 
nisi
idi heklaj sa autosovinistima krstarice
Pa dobro sad....kukas za sebe da te prozivaju cas ovakvim, cas onakvim ( a to je medjusobno suprotstvaljeno, kazes) a sad ti mene trpas u neki kos, ma koji?

Nisam ni autosovinista (kakvog li samo izraza!) a ni neki standardni (forumski) patriota i to vrlo dobro znas a ako ne znas, trebalo bi da znas, nisi od juce tu, nisam ni ja.

I ne deli ljude uzalud.
 
To su samo bedni pokušaji dizanja sebe,lično a u svrhu skrivanja kompleksa i slabosti.
Nemam muda da nešto preduzmem i eto rešenja,ja sam pacifista,ja sam za mir,ljubav...
Debilizam umotan u oblande koji se prodaje u poslastičarnici...💩
Да, то је тај романтичарски поглед на рат оних са великим мошницама.
 
Kada prošetam forumom i pročitam komentare dođem do zaključka : mrzimo Albance, Hrvate, muslimane, Ruse, Ukrajince, Izreal, Palestinu, Nato, poziciju, opoziciju, možda sam nešto propustila. Odakle tolika količina mržnje, bavljenje njome toliko da postane svrha nečijeg života ? Da li se to radi iz želje da se nešto promeni, da se nekome dokaže sopstveni kvalitet preko unižavanja, omalovažavanja drugih? Ne postoji rasprava u kojoj se ne poteže car Dušan, doseljavanje Srba, nebeski narod. Posećivala sam neke strane forume, ali nisam primetila da neki drugi narod toliko potencira na politici, istoriji , naciji, pa sam se zapitala jesmo li mi to zaglavili u nekom veku pa ne mrdamo dalje ?
Ostrašćenost

Ne treba mrzeti nijedan narod kao celinu

Naravno svako će po svom osećaju ali meni je to strano

Iako volim svoj narod, imamo puno posla da radimo na sebi
 

Back
Top