Србија у канџама досовских тајкуна

au jbte al si se nalupetala-o

Ништа нисам лупетала , истина је да је највећа пљачка државе била управо за време , прве три године, досовске власти ..Масовна куповина фирми , које су до тада некако и финкционисале , радници имали плате , посао ..након куповине од стране досовских тајкуна те фирме се затварају , радници одпуштају а новац добијен за куповину тих фирми се улагао у нове послове и тако су настали тајкуни ..од мали провредника до гинаганта ..крвави први милион којем су оштетили државу и уништили живот радника
 
ДОС је направио пљачку државе легалном , буквално је све распродато што је вредело у држави за две године , до Ђинђине смрти није више остао ни камен на камену ..а да не говоримо како су после тога преварили раднике , како су остали на улици након што су им приватизовали фирме и за то добили новац и онда их позатварали ..то је била пљачка и трајала је до смрти Ђинђе а и после ..мада те прве три године су биле за плакање .
A Sloba je pljačkao državu "nelegalno". Zato su onako bolnim smrtima završili Dafina i ostali.
 
Ништа нисам лупетала , истина је да је највећа пљачка државе била управо за време , прве три године, досовске власти ..Масовна куповина фирми , које су до тада некако и финкционисале , радници имали плате , посао ..након куповине од стране досовских тајкуна те фирме се затварају , радници одпуштају а новац добијен за куповину тих фирми се улагао у нове послове и тако су настали тајкуни ..од мали провредника до гинаганта ..крвави први милион којем су оштетили државу и уништили живот радника
opet lupetanje
 
Чедомир Јовановић се обогатио такођер , пре 5 октобра није имао пас за шта да га угризе а онда одмах након 5 Октобра кренуо је са бизнисом са брашном , хлебом ..шта ли већ .
Možda na početku, ali je sa svojim talentom za biznis nekako ostao na proseku. Šolak, a i Đilas su napravili imperije.

Zanima me ko će od ovih sadašnjih isplivati kad više ne bude moralo da se krije.
 
Možda na početku, ali je sa svojim talentom za biznis nekako ostao na proseku. Šolak, a i Đilas su napravili imperije.

Zanima me ko će od ovih sadašnjih isplivati kad više ne bude moralo da se krije.

Искрено , мени је жао што неки људи верују у неке фантазије о Ђинђићу а он није ништа урадио друго до распродао Србију , да не говоримо да је прво продао председника , генерале , фабрике ...Гледала сам баш неки архивски наслов у Израелским новинама где је Ђинђић позивао на бомбардовање у интервју који је дао Израелицима и позивао на либералну капиталзацију Србије , тј распродају државне имовине ..жалосно што неки верују у бајке .
 

Back
Top