Srbija gej tigar! Treći u svetu po udelu pasivnih gay muškaraca

Sad se pitam, ono recimo, hipoteticki, pitam za komsinicu, hocu postanem gej. Da predjem na drugu stranu. Dezertiram.. I sad, kapiram, ako sam vec gej, daj da primam, jbs to da budes topdzija. Kapiram da je to ko u strejt svetu samo muska bulja...
E sad.. Posto vidim da su botom u suficitu a topdzije onda u deficitu, sta se dogadja tu? Kako te prihvati komuna? Jel kao u strejt svetu, tipa stoji se ispred kluba, ti sav veseo, hepi da udjes da partijas, a izbacivac te preteci stopira i kaze: scekaj tu i spremi hiljadu dindzi, mozda bude mesta posle 12h....ooooo deste cice (okrece se tamo nekoj grupi devojaka), ajte ajte, slobodno, ima mesta.. Daj kaputic da ti pridrzim..
Jel tako i ovde? Jbt bratej aj idi odavdeu, sta ces nm tiu... Pali dechkou...
 
ti ne pitas,ti znas da volis da ga primas ?
Не питам да ли је неко сељоберчина, јер не морам - сам се декларише. О сексуалном опредељењу не питам јер ме не интересује, као што тебе интересује па се распитујеш.
 
Не питам да ли је неко сељоберчина, јер не морам - сам се декларише. О сексуалном опредељењу не питам јер ме не интересује, као што тебе интересује па се распитујеш.
to sto si ti furundzija pa se javljas uvek na ovakve teme, nema veze sa mojim pitanjem postavljacu teme.Ako trazis paznju obratio si se na pogresnu adresu
 
to sto si ti furundzija pa se javljas uvek na ovakve teme, nema veze sa mojim pitanjem postavljacu teme.Ako trazis paznju obratio si se na pogresnu adresu
Очигледно да нисам, пошто сам добио пажњу, иако је нисам тражио, за разлику од тебе који си смислено поставио то питање с циљем и намером да пажњу привучеш.
 
Очигледно да нисам, пошто сам добио пажњу, иако је нисам тражио, за разлику од тебе који си смислено поставио то питање с циљем и намером да пажњу привучеш.
ne budalasaj.Tema je provokatorska i nije prvi put da sizif zastupa tako neke "interesantne" stavove.Spram teme i pitanje je postavljeno konkretnoj osobi koja je postavila temilicu.Posto ti nisi Sizif ostaje samo pitanje vezano za temu,da li tebe svrbi izduvna grana kada si ovako lepljiv i naporan ?
 
ne budalasaj.Tema je provokatorska i nije prvi put da sizif zastupa tako neke "interesantne" stavove.
А ти као морални милицајац си осетио моралну дужност да интервенишеш тим питањем и постигнеш шта тачно? Сигурно не да привучеш пажњу?

Spram teme i pitanje je postavljeno konkretnoj osobi koja je postavila temilicu.Posto ti nisi Sizif ostaje samo pitanje vezano za temu,da li tebe svrbi izduvna grana kada si ovako lepljiv i naporan ?
Не, ја само волим да се на неконвенционалне начине играм с особама попут тебе, јер сте бескрајно занимљиви и забавни. На који год начин вам се обрати човек, реагујете истим тим сељоберским ,,а ти мора да си педер и волиш да примаш, хњо хњо грок" манирима.
 
ne budalasaj.Tema je provokatorska i nije prvi put da sizif zastupa tako neke "interesantne" stavove.Spram teme i pitanje je postavljeno konkretnoj osobi koja je postavila temilicu.Posto ti nisi Sizif ostaje samo pitanje vezano za temu,da li tebe svrbi izduvna grana kada si ovako lepljiv i naporan ?
Ej, bez muvanja na temi!
 
А ти као морални милицајац си осетио моралну дужност да интервенишеш тим питањем и постигнеш шта тачно? Сигурно не да привучеш пажњу?


Не, ја само волим да се на неконвенционалне начине играм с особама попут тебе, јер сте бескрајно занимљиви и забавни. На који год начин вам се обрати човек, реагујете истим тим сељоберским ,,а ти мора да си педер и волиш да примаш, хњо хњо грок" манирима.
da si estradna licnost ti bi bio Jelena Karleusa.
 
Hnjo hnjo hnjo grok smesni ste kouliko ste gej
FB_IMG_1671888231198.jpg


:D
 
Evo i kompletne statistike. Izvor: https://unwrapped.grindr.com/

Grindr.jpg


Kako stvari stoje, moraćemo da uvozimo aktivne homoseksualce iz Bolivije ili eventualno iz Indije. Mada, Grci su nam tu blizu.
Doduše, mogu da posluže i oni univerzalni... Dosta je Rusa sada stiglo kod nas, a i Hrvati su nam prve komšije.

@Kažu "strani plaćenik" - Sjajni komentari. :hahaha:
 
Evo i kompletne statistike. Izvor: https://unwrapped.grindr.com/

Grindr.jpg


Kako stvari stoje, moraćemo da uvozimo aktivne homoseksualce iz Bolivije ili eventualno iz Indije. Mada, Grci su nam tu blizu.
Doduše, mogu da posluže i oni univerzalni... Dosta je Rusa sada stiglo kod nas, a i Hrvati su nam prve komšije.
Ето, а Сизиф нам ускраћује увид у целу ситуацију да не би увредио поштоваоце браће Руса на форуму. :mrgreen:

:aha2:
 
P dobro, sta.. imas garentofiliju odavno. I ja sam se palio na babuske neko vreme. Nadao sam se da su u fazonu prosle ove nesnosljive zenske faze neodlucnosti i trapavog pristupa: upoznajem muskarca tako sto mu postavljam teska trik pitanja (tipa, jel verujes u ljubav i ako da jel bi me voleo i dalje ako bi mi otpala pichka i ostao veran..) i ako pogresi na neko od njih necu mu dati ****** i onda je pohebe seljiber koji joj kaze na svako pitanje:
https://voca.ro/16qBbr8uU6Cr
 

Back
Top