Србија без Г17

Да ли сматрате да је Г17 далеко најштетнија странка на политичкој сцени Србије ?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ближе се наредни избори и оно што ми је некако највећа жеља јесте да Г17 остане испод цензуса. Уколико би се то догодило, славио бих цијелу ноћи и цијели наредни дан. Навешћу и разлоге зашто ову странку сматрам убједљиво најгором у Србији.

Економија

-Били су најтврђи заговорници либералног концепта, а онда напрасно постали највећи браниоци кејнзијанизма
-У кризним временима када је требало помоћи привреди и нхе оптерећивати грађане кредитима које не могу да врате, Г17 се одлучила на демоагошку мјеру, субвенционисање потрошачких кредита
-Били су против продаје НИС-а, а овамо пристају на субвенционисање ФИАТ-а.
-Увели су демагошко-комуњарско-популистичку мјеру, субвенционисање радних мјеста и то искључиво страних фирми. Ајде и што су то увели него се то шићарски ради, у смислу да су покривена мјеста гдје је УРС најјачи-Крагујевац, Зајечар итд.
-Ова странка је позната као мјесто ухлебељења за своје чланове, тј. запошљавање по страначкој линији
-Највеће махинације и афере везују се за ову странку


Спољна политика

Г17 је једина отворено антируска странка и као таква партиципира у власти

Унутрашња политика

По појединим питањима (Војводина, Црна Гора), Г17 има крајње анти-националне, антидржавне и велеиздајничке ставове.

Заиста мислим да би њиховим падом, тј. останком испод цензуса, Србија добила много. Поставићу и анкету...
 
Ближе се наредни избори и оно што ми је некако највећа жеља јесте да Г17 остане испод цензуса. Уколико би се то догодило, славио бих цијелу ноћи и цијели наредни дан. Навешћу и разлоге зашто ову странку сматрам убједљиво најгором у Србији.

Економија

-Били су најтврђи заговорници либералног концепта, а онда напрасно постали највећи браниоци кејнзијанизма
-У кризним временима када је требало помоћи привреди и нхе оптерећивати грађане кредитима које не могу да врате, Г17 се одлучила на демоагошку мјеру, субвенционисање потрошачких кредита
-Били су против продаје НИС-а, а овамо пристају на субвенционисање ФИАТ-а.
-Увели су демагошко-комуњарско-популистичку мјеру, субвенционисање радних мјеста и то искључиво страних фирми. Ајде и што су то увели него се то шићарски ради, у смислу да су покривена мјеста гдје је УРС најјачи-Крагујевац, Зајечар итд.
-Ова странка је позната као мјесто ухлебељења за своје чланове, тј. запошљавање по страначкој линији
-Највеће махинације и афере везују се за ову странку


Спољна политика

Г17 је једина отворено антируска странка и као таква партиципира у власти

Унутрашња политика

По појединим питањима (Војводина, Црна Гора), Г17 има крајње анти-националне, антидржавне и велеиздајничке ставове.

Заиста мислим да би њиховим падом, тј. останком испод цензуса, Србија добила много. Поставићу и анкету...


Na primer?:think:
 
Au bratac ti si baš zaribao kad u njima vidiš te pobrojane.
Све сам аргументовао, а и колега Срборус ми је помогао. У економском, спољнополитичком и унутрашње-политичком смислу нема горих од Г17. Све остале парламентарне странке су далеко мање зло.
 
Све сам аргументовао, а и колега Срборус ми је помогао. У економском, спољнополитичком и унутрашње-политичком смислу нема горих од Г17. Све остале парламентарне странке су далеко мање зло.

To da je G17 ološ je tačno, ali i to da ovi ostali nisu daleko odmakli je isto tako tačno.
Zar vam nije dosadilo da stalno birate između dva zla..msm...užas.
Čini mi se da malo cenite sebe vi koji bi umesto grozomornog Tadića,Dačića, itd prihvatili jako lošeg Nikolića, Koštunicu, itd
Dajte povećajte kriterijume, tražite najbolje za sebe pa da vidimo hoće li proći ti isti.
 
Mislim da je to ipak Demokratska Stranka, veci kadar i uticaj, vise lopova i korupcije.
g17+ u politickom zivotu Srbije je samo potvrda da ova zemlja nema nikakvu strategiju, pa se namerno na bitna mesta stavljaju amateri i polueksperti.
 
+ što su konstatavali zloupotrebe i korupciju u 4 državne banke i zatvorili ih
+Uvođenje PDV
+Imali su neke dobre kadrove poput Jelašića...
-Logistička,politička podrška tajkunima za koje lobiraju što možda i anulira sva 3 prethodna plusa jer je omča oko vrata Srbiji.
 
Nisam siguran baš da je najgora stranka jer ima tu još DS, LDP i LSV. Konkurencija je baš žestoka.

Svaka je na izvestan način loša i pogubna za državu i sve te partije bi trebalo odmah ukinuti a vođe i deo kriminalizovanog članstva odmah pohapsiti.

U svakom slučaju G-17 je veoma veoma problematična stranka jer u njoj je prisutan ogroman broj kriminalaca. Lopovisanja i krađe koje je izvela ta sekta teško da imaju premca.
 
Ближе се наредни избори и оно што ми је некако највећа жеља јесте да Г17 остане испод цензуса. Уколико би се то догодило, славио бих цијелу ноћи и цијели наредни дан.

Ја ћу славити кад врхушка Г17 на челу са Динкићем оде на вишедеценијску робију.
 
G17 su agenti Svetske banke i MMF-a, i najvece stetocine na politickoj sceni Srbije. Od 2000.-te na ovamo drze sve najvaznije ekonomske resore u svim vladama i glavni su krivci za sunovrat srpske ekonomije.

Тачно - али треба схватити и то ДА СУ ЊИХОВИ МОЗГОВИ ПРОГРАМИРАНИ... како то не видите, зар мислите да оно што ради, предлаже и спроводи Динкић ИМА БИЛО КАКВЕ ВЕЗЕ СА РАЗМИШЉАЊЕМ, СА ИНТЕРЕСИМА ДРЖАВЕ, СА УПОТРЕБОМ СТРУКЕ У КОРИСТ НАРОДА ???
 
Тачно - али треба схватити и то ДА СУ ЊИХОВИ МОЗГОВИ ПРОГРАМИРАНИ... како то не видите, зар мислите да оно што ради, предлаже и спроводи Динкић ИМА БИЛО КАКВЕ ВЕЗЕ СА РАЗМИШЉАЊЕМ, СА ИНТЕРЕСИМА ДРЖАВЕ, СА УПОТРЕБОМ СТРУКЕ У КОРИСТ НАРОДА ???

Мито није он тема, он је невиђена штеточина, тема су они који су му омогућили да спроводи програм ММФ-а све ове године.
 

Back
Top