Kafana Skupštinska kafana broj XXXII-Kod advokata

Pa moguće da je tu negdje. Mada ona plaža je zaista predivna.
Jeste druze...jeste prejaka plaza.Meni licno nema bolje u regiji...ma nadaleko.
Kad god sam dole potrudim se makar 2-3 puta da predjem tamo.Mir, cisto, extra zategnuto, oko 150 setova ima tamo tj. oko 300 lezaljki Tako mi rece konobar ljetos bas onaj sto nas je sluzio ljeta 2022.
Da ne gnojim mnogo dalje...imate li predstavu koliko je kosto set, dakle 2 lezaljke i suncobran ljetos...mislim ako se odluci neko od vas da skokne ovo ljeto na tu plazu. Ko zna kol'ko ce tad kostat al et da budete upuceni da ne ka'em upoznati otprilike sa situVaciom :lol:
 
Jeste druze...jeste prejaka plaza.Meni licno nema bolje u regiji...ma nadaleko.
Kad god sam dole potrudim se makar 2-3 puta da predjem tamo.Mir, cisto, extra zategnuto, oko 150 setova ima tamo tj. oko 300 lezaljki Tako mi rece konobar ljetos bas onaj sto nas je sluzio ljeta 2022.
Da ne gnojim mnogo dalje...imate li predstavu koliko je kosto set, dakle 2 lezaljke i suncobran ljetos...mislim ako se odluci neko od vas da skokne ovo ljeto na tu plazu. Ko zna kol'ko ce tad kostat al et da budete upuceni da ne ka'em upoznati otprilike sa situVaciom :lol:
Jok.
 
OK znaci kapirate da nesto nie normalno pa necete da pitate koliko :lol:...razumem vas potpuno...dragi moi 2 lezaljke i suncobran na plazi Forte Rose beach 2, cijena sitnica, tricavih 70 eura. Doduse mogo si uzeti ako dodjes sam 1 lezaljku i suncobran za 35 eura inace ne mozes tu boraviti.
Al jbg jest' dobra plaza dosadio sam s' tim al kad malo bolje razmislim ikurac me zaboli :D
Docekat' ne mogu...
IMG_20230719_105525.jpg

IMG_20230730_144654.jpg

IMG_20230719_125438.jpg
 
E da...isto bitno ne'a guzve.Nije ni cudo a? :lol:
Tol'ko mjesta a ne bude nas desetoro u vr' glave...eto kolege Opsenar i Djavolcic znaju o popunjenosti pretproslo ljeto kad je bilo dobro jeftinije.Doduse ajd sptembar mjesec tad pa mozda zbog toga malo naroda...al ljetos ja bio druga polovina jula. Koja je fora i racunica vlasniku tako lijepog mjesta i sa tim cijenama, ja evo predstave nemam.
 

Back
Top