Ćuta: Na konsultacije kod Brnabić samo uz kamere

E jbg sad, takav izgovor možeš da koristiš onda svakog da diskvalifikuješ.

Sećam se da je Radule onomad napravio veliki uspeh samo isključivo društvenim mrežama. Bez ikakve love i medija. Imao 16 poslanika i odbore po celoj Srbiji. Dakle moguće je napraviti rezultat i bez love.

Sa druge strane, Narodna stranka je imala finansiranje preko Jeremića, nije da nisu imali love, pa opet nisu ništa uradili.

Tako da taj argument "nema se love" baš ne stoji.

Radule napravio jer je bio sa njima u prici i onda izašao i prodao priču da rade to i to i na bazi "otkrivanja informacija koje su krili" je dobio te glasove, čim je dobio priliku i kad su ljudi videli da ništa od toga, već će da svira gitaricu u Skupštini, tako se i ugasio.

Gajić će kako tačno da privuče ljude?

Ovde opozicija nije imala lak izbor. Da su izašli, onda bi ih svi napali kako mogu da se bune protiv uslova a izlaze na izbore, a ako bojkotuju, opet ih napadaju što bojkotuju kad može da se pobedi. A verovatno ne može, prepostavljam da su dobro sagledali situaciju. Naprednjaci ima da dovuku 100 hiljada ljudi da glasaju. Posle toga, na svakim sledećim izborima ima da ih bude 200 hiljada. Sve to postaje veoma besmisleno. Građani kad vide besmisao kod glasanja, prosto neće izlaziti na izbore, to je uvek bilo tako. Moralo je nešto da se uradi.

Moguće da postoji i neki dil sa strancima, i njima odgovara da se izbori odlože jer tako više mogu da zavrću ruku Vučiću. Jer Vučić sad mora da im ispunjava muzičke želje u protivnom će da "puste" opoziciju koja mi je za vratom. Tako da moguće da postoji i neki dil sa njima, sad nagađam ali me ne bi čudilo. U smislu: vi bojkotujte, pa će mo onda svi zajedno tražiti odlaganje, dobro vama, dobro nama... tako to funkcioniše u politici, sve je zapravo neka trgovina.

Što se tiče Gajića, meni on nije skroz jasan. Kao da ima neku misiju hejtovanja Đilasa. Ne znam zašto bi se neko iz opozicije uopšte bavio kolegama, prosto teraš svoju priču i ako je već Đilas toliko loš kako kažeš, što ne pokažeš da možeš bolje? Evo pogledaj ovo, da ti nije malo neobično da neko ko ima 1% podrške deli lekcije nekome ko ima višestruko više? Pa ako si bolji, što se onda baviš drugima? 🤔

Meni se čini da Gajić zna da od Narodne stranke nema ništa i jedino što može da "izvuče" iz broda koji tone je da se proda i hejtuje Đilasa ne bi li dobio neke benefite kao zavetnica. Jer da ga zanima partija, sigurno bi se okrenuo promovisanju nekih novih ideja i ljudi, zna se kako se radi na kampanji... ali ne, on se bavi samo jednim jedinim poslom, hejtovanjem Đilasa. Ne zanima ga ni partija, ne zanima ga da nam predstavi nove ljude, ne zanima ga da nam predstavi neki novi program, da kaže "grešili smo u tome i tome, zato smo prošli loše na izborima, sad uvodimo ovakve i ovakve promene, novi ljudi, nova energija, bla bla...", zna se kako se uzdiže partija. Ali njega to očigledno ne zanima (?!). Nema više partije, ostao je samo on koji ide od intervjua do intervjua i pljuje Đilasa. Kapiram da ga braniš iz nekog razloga ali ja ti ovde iznosim očigledne činjenice. Prosto obrati pažnju na njegova gostovanja pa mi reci da li tako priča čovek koji hoće da gradi političku organizaciju ili kome je agenda da pljuje konkurenciju? Ajde, budi poštena pa reci.
Videćemo narednih dana da li će biti i opštinskih i beogradskih izbora. Čini mi se da je krajnji rok za ostavke predsednika opština 18.04.

Ne znam zašto Gajić non-stop priča o Đilasu, možda ima neki razlog. Postoje i ljudi iz NS koji kritikuju vlast i njene poteze, potpredsednik stranke Borislav Borović i generalni sekretar stranke. Borislav Borović ne kritikuje opoziciju ni opozicione lidere.

NS ima Program za Beograd koji je i u decembru predstavljen na društvenim mrežama jer NS nije mogla da gostuje ni na jednom mediju- ni pozicionom a ni opozicionom.
Kurir televizija i još neke TV kuće kao i YT kanali sada daju prostor NS-u.

Ja sam član Narodne stranke i pored programa stranke sa kojim se slažem, dugogodišnji sam prijatelj i sa Gajićem i sa Borovićem, i sa nekim funkcionerima na lokalnom nivou.

Ali, kao član NS tolerantna sam, kao i pre, prema političkim strankama, izuzetak su SNS i SPS.

Gajić će kako tačno da privuče ljude?

🙂 Neposredan je u komunikaciji prema svima. Ima dobar program koji se uveliko deli po štandovima. Ne znam da li si bio na nekom štandu SPN-a.

Ja sam bila na 2 ili 3 štanda NS i ukoliko budem mogla ( zbog administrativnog posla u stranci ) ponovo ću ići na štand. Štandovi su dobri jer se direktno komunicira sa biračima.

I na kraju, privlači žene kao nekada Tadić jer je jako prijatan i šarmantan ( to su već rekle žene koje su ga skoro upoznale ).

Navedi jedan jedini primer konstruktivne kritike vlasti od strane opozicije.

Opada natalitet, beže ljudi iz Srbije (na zapad), gubljenje teritorija, zaduživanje, najveće cene u regionu, najmanje plate, korupcija, burazersko poslovanje, namešteni tenderi, tajni ugovori, veze sa mafijom, kupljene diplome, medijski mrak, nameštanje izbora, masovna trovanja i zagađenja...

O kom programu, kad ga nemaju uopšte?

Svi imaju program, lično bih voleo da su programi konkretniji i da se o njima više priča. Mada, dovoljno je samo ne raditi ovo gore i već ima da bude bolje.

Msm, da kažu da je cilj njihovog "programa" da ponovo dođu na vlast i ponovo kradu,
ne bi bilo baš najzgodnije?
Da kažu da će ponovo da upropaste privredu i vojsku bilo bi još gore ili?

Teško da može gore ;)

Od onih koji hoće da "Kosovo" uguraju u Savet Evrope, onih koji hoće da
lažni genocid u Srebrenici proglase za neki svetski dan obeležavanja genocida.
A vaši idoli im u tome svesrdno pomažu, na čelu sa Đilasom i Marinikom, koja to
isto hoće da progura i u našoj Skupštini.

Pored Slobe i Tadića, Vučić je jedan od sponzora kosovske nezavisnosti. Ja ne znam neki njegov potez a da nije išao u prilog Albancima. Posle svake ture pregovora, mi izgubimo po nešto. A što se tiče Srebrenice, to je presuda međunarodnog suda. Da smo imali neke saveznike na zapadu, te presude ne bi bilo (ili bi bila blaža), ovako kad biraš istok kao saveznika a živiš u sferi uticaja zapada, onda naravno da će da nas guze.

Svi vi koji pljujete po Vučiću, nemate ni jedan jedini valjani argument protiv njega i znate to.

A i to što kažeš, osim onoga gore što sam naveo, teško da bi mogao manu da mu nađem ;)

Koliko kilometara pruga su vaši idoli sagradili, koliko kilometara autoputeva, koliko
novih bolnica, koliko novih fabrika?

Jel ti znaš da je svaki taj posao žešće koruptivan? Svaki taj kilometar puta je duplo skuplji nego što treba. I svaki kvadrat bolnice. Jbg, ti naivno misliš kako Vučić nešto čini Srbiji a zapravo samo čini ličnom bogaćenju.

Nula prijatelju, nula.
A koliko su vaši idoli zatvorili fabrika, koliko ljudi otpustili, koliko tenkova istopili,
koliko naoružanja prodali, koliko para strpali u svoje džepove?

Nisu vam vaši idoli objasnili?
Tako sam i mislio... :mazi:

Tadić nije bio nešto od koristi za vreme svoje vlasti. Svakako bolji od Vučića ali nedovoljno dobar. Nadam se da će opozicija ispraviti greške i jednih i drugih.

🙂 Neposredan je u komunikaciji prema svima. Ima dobar program koji se uveliko deli po štandovima. Ne znam da li si bio na nekom štandu SPN-a.

Ja sam bila na 2 ili 3 štanda NS i ukoliko budem mogla ( zbog administrativnog posla u stranci ) ponovo ću ići na štand. Štandovi su dobri jer se direktno komunicira sa biračima.

I na kraju, privlači žene kao nekada Tadić jer je jako prijatan i šarmantan ( to su već rekle žene koje su ga skoro upoznale ).

Ne obitavam po štandovima stranaka.

A ne vidim da je povukao bilo kakvu masu, plus, to što privlači žene mu nije neka prođa...

Tadić nije bio nešto od koristi za vreme svoje vlasti. Svakako bolji od Vučića ali nedovoljno dobar. Nadam se da će opozicija ispraviti greške i jednih i drugih.
I kako neko da diskutuje sa tobom?
Po čemu je bio bolji, šta je uradio, osim što je upropastio i zemlju i vojsku?

Opada natalitet, beže ljudi iz Srbije (na zapad),
Natalitet ne opada, lažu vas vaši idoli.
Ali opada broj stanovnika, mortalitet je jedan od najvećih u regionu, stanovništvo je sve starije,
nije isto da li imaš 3 miliona penzosa ili 3 miliona mladih bračnih parova.

gubljenje teritorija,
Obrati se vašim idolima po tom pitanju, a mogao bi i da ih pitaš ko je od njih bio toliko pametan
da postavi ono idiotsko pitanje MSP-u, ko je bio još pametniji pa postavio "administrativne prelaze",
a ko je bio najpametniji, pa izmestio pitanje KiM iz UN i dao ga našim zlotvorima iz EU na tacni. :mazi:

Nije istina, zaduživanje se svuda u svetu računa u procentima BDP-a, bez obzira šta vam vaši idoli pričali.

najveće cene u regionu, najmanje plate,
Ni to nije baš tako kako vam vaši idoli pričaju na časovima međunarodne politike.

korupcija, burazersko poslovanje, namešteni tenderi, tajni ugovori, veze sa mafijom,
Nemaš ti pojma o čemu pričaš, bar ne po tom pitanju.
Ja sam imao firmu dok su DOSmanlije i žuti bili na vlasti, 99.99% tendera je bilo namešteno,
bez mita nisi nigde imao prolaz, svi ugovori su bili "poslovna tajna".
A u tu glupost o vezama sa mafijom neću ni da ulazim, to je čist idiotizam.

kupljene diplome
Uvek bilo.

, medijski mrak,
Kakav bre crni medijski mrak, odakle crpite te vaše "mudrosti" ako je medijski mrak?

nameštanje izbora,
40.000 glasača doveženih sa 2 autobusa i 1 kombijem iz Republike Srpske?
Možeš ti i gluplje od toga.

masovna trovanja i zagađenja...
Manje nego ranije.

остварила би се синергија овог пута, у то буди сигуран јер ваш Тројански коња Ђидо је великим делом проваљен, и богами, та вам ујдурма са Ђидиним бојкотом није више сигурица.
za mesec dana da se pobedi vucic?
a mi smo djidini?
sta li ti uzimas da mi je znati?

Back