Ćuta: Na konsultacije kod Brnabić samo uz kamere

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
337.201
Šef poslaničke grupe Ekološki ustanak Aleksandar Jovanović izjavio je da će na konsultacije o izbornim uslovima koje je za četvrtak zakazala predsednica Skupštine
Ana Brnabić ići samo ako su prisutne televizijske kamere i javnost.

Jovanović je na konferenciji za novinare rekao da to vredi za sve sastanke predstavnika vlasti na koje ih pozovu, jer im, kao i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću,
ne treba ništa verovati.On je potvrdio da Ekološki ustanak neće učestvovati na beogradskim izborima 2. juna, jer za to ne postoje uslovi.

Jovanović je poručio Vučiću da bi mu bolje bilo da odmah pokaže šta je potpisao u Francuskoj, koje memorandume i sporazume, nego da to naknadno „ispliva“ pa da narod reaguje.

Upitan o najavljenom protestu koji je za 6. april bio zakazan ispred zgrade srušenog Generalštaba, pa otkazan zbog tragedije u Banjskom Polju kod Bora, Jovanović je potvrdio da će se on održati, ali da će datum biti određen naknadno.

Kako je objasnio, za subotu je zakazan protest pokreta Kreni-promeni ispred zgrade Radio-televizije Srbije, a Ekološki ustanak gleda da se njihovi skupovi ne preklapaju sa onima koje drže drugi.
link

Više niko nikome ne veruje i u takvoj situaciji teško da moze da dodje do dijaloga i dogovora ..
Posebno kada je Brnabićka u pitanju koja danas kaže jednbo sutra drugo, a cesto nju ne može ni da se razume šta je htela da kaže :mrgreen:

Poslednja izmena:

Đavolova sobarica​

LJUBODRAG STOJADINOVIĆ Autor: Ljubodrag Stojadinović 20. mar 202410:18 29 komentara

Podeli :​

1710926211-ljubodrag-kolumna-195-750x422.jpg
Ilustracija - Lazar Lazić/N1
Stigao sam do poznih godina ne znajući ko je Ana Brnabić, niti sam naslućivao da je bilo gde ima. Njeno postojanje kad nije bilo poznato da postoji, isto je toliko nevažno kao i danas kad se nije moguće otresti navale neoubuzdane tuposti i odvratne agresije koja stiže sa bilo kog mesta gde se ta osoba nalazi. Ali ona jeste tema u zemlji kojom vladaju ljudoidi.

Da bi takav fenomen poput A, Brnabić bio oformljen i suštinski dorađen, bilo je potrebno nešto mnogo gore, otrovna supstanca kojoj je jedino dato da proizvodi takve fetuse koji se ostvaruju u ovo što se ostvarilo, i na opštu nesreću ne prestaje da raste uz dijaboličnu odanost svom mastermajndu.
Ana je u nasilju klonirano biće, prilično zaostalo u političkom razvoju. O drugim oblastima ne bih govorio, iako je njen vođa i učitelj mnogo puta rekao da za politiku nikakva škola nije potrebna. Važan ja samo dar, ono što se stiče rođenjem, oštećenje koje omogućuje neutaživu težnju za vladanjem. Za ovih desetak godina koliko je Ana među nama, nije dopustila da uočimo bilo kakve talente kod nje, osim podobnosti za dresuru, negovanje manira koji teže razuzdanom primitivizmu, i raskošnom hedonizmu: život dostojan operetskih kraljeva. A to bi morala da dokaže makar skupa babl-sofa koju je osoba kupila za sebe i Milicu i pokazala je zahvalnom narodu.

:lol::lol:

Цео Текст на :

https://n1info.rs/kolumne/ljubodrag-stojadinovic/djavolova-sobarica/

Posebno kada je Brnabićka u pitanju koja danas kaže jednbo sutra drugo, a cesto nju ne može ni da se razume šta je htela da kaže :mrgreen:
Malo si pobrkala lončiće.
Verovatno si mislila na Đilasa i njegove pajace iz kriminalne organizacije
"Srbija za nasilje", koji danas pričaju jedno, a sutra drugo.
Ono, "oću piškim, neću piškim"...
Jedino u čemu su dosledni je pljuvanje po zemlji u čijem Parlamentu prave cirkus.
I na čijoj grbači žive.

To je klasična napredna podvala. Da eto ispadne kako hoće da pričaju a ustvari je samo zavlačenje.

Spisak zahteva su dobili, neka ispune ako hoće, nema šta više da se priča.

Ako se opozicija odlučila na bojkot kao oblik borbe, nemam ništa protiv, onda neka guraju to do kraja. Kapiram da će neke jajare, verovatno Nestor, Radule i Gajić da iskoriste odsustvo ostalih da probaju da ućare sebi neki glas, ali verujem da njih niko više ne uzima za ozbiljnu opoziciju.

Takođe vidim i da tviter zajednica napada opoziciju jer su se odlučili na bojkot. Verovatno bi ih isto tako napadali i da su odlučili da idu na izbore. U smislu, isti su uslovi, bunili ste se a sad izlazite. Takav je tviter, što bi se reklo, rđavom k.... i dlaka smeta.

@SajaBg Ne mogu da ispune prvi zahtev, vezan za biračke spiskove. Mogu, na papiru, ali pravo stanje biračkog spiska videćemo kada oni odu sa vlasti.

Ja nikoga iz SPN ne prozivam, niti pišem nešto ružno. Zato te molim da ne deliš epitete Vladimiru Gajiću.

Šta će se desiti ukoliko na kraju SPN ipak izađe na ove izbore, ukoliko se ispuni treći uslov, da se spoje i opštinski i beogradski izbori?

Inače Tviter zajednica je burno reagovala na odlazak iz SSP-a Ane Stevanović Đukić. 5 godina je bila internacionalni sekretar SSP-a.

Na sajtu SSP-a su već sklonili njeno ime.

@SajaBg Ne mogu da ispune prvi zahtev, vezan za biračke spiskove. Mogu, na papiru, ali pravo stanje biračkog spiska videćemo kada oni odu sa vlasti.

Sve se može ako se hoće.

Ja nikoga iz SPN ne prozivam, niti pišem nešto ružno. Zato te molim da ne deliš epitete Vladimiru Gajiću.

Deli ih on sam sebi. Čitam skoro na tviteru, Đoka Vlah pita šta ako kojim slučajem bojkot uspe i režim ispuni zahteve, hoće se izviniti ovi što su protiv. Javlja se Gajić i kaže "ja neću". Pa mislim, obrati pažnju koja je to zloba u tom čoveku. Možeš da ga braniš koliko hoćeš ali njegova dela dovoljno govore o njemu.

Šta će se desiti ukoliko na kraju SPN ipak izađe na ove izbore, ukoliko se ispuni treći uslov, da se spoje i opštinski i beogradski izbori?

Pa vidi, njihova strategija mi nije baš skroz jasna. Voleo bih da su konkretniji u planovima. Ako su se već odlučili za bojkot, neka to guraju. Pozicija im nije laka, šta god da odluče, ne bi valjalo. Eventualno ako stranci stisnu Vučića da učini neke ustupke pa da se ide na izbore.

Inače Tviter zajednica je burno reagovala na odlazak iz SSP-a Ane Stevanović Đukić. 5 godina je bila internacionalni sekretar SSP-a.

Na sajtu SSP-a su već sklonili njeno ime.

Pa ne znam, ne vidim kako bi bilo bolje da su pristali na ove uslove. Kako bi ikada imali više kredibilitet da se bune protiv krađe ako pristaju na sve što im se servira? Odluka za bojkot nije bila laka, treba imati muda za tako nešto. Lako je kritikovati sa strane.

Vučić neće predati Beograd, Novi Sad i Niš. Opoziciji ostaje da uzmu Vračar, Stari Grad, Savski venac, Zvezdaru, Voždovac i Novi Beograd. Nema nekog smisla bojkotovati opštinske izbore u Beogradu i Nišu ako tamo postoje. To što Đilas sve to svodi na nebitni Vračar kako on kaže je njegova kratkovidost ili namerno radi za Vučića. Bolje uzeti barem nešto u Beogradu ako već stranci neće Vučića da nateraju da preda ceo grad.

Poslednja izmena:
@SajaBg

https://www.danas.rs/vesti/politika/ana-stevanovic-napustila-ssp-nezadovoljna-odlukom-o-bojkotu/

https://www.danas.rs/vesti/politika...-neizlasku-na-izbore-ja-budala-da-budem-necu/

Ne znam zašto, ali mislim da će još neko napustiti SPN zbog odluke o bojkotu izbora.

Prošle godine je SPN bio blizu pobede u Beogradu. Zašto ove godine bojkotuje izbore, i koje izbore bojkotuje? Samo beogradske ili i opštinske?

Izborni uslovi nikada neće biti dobri dok je AV na vlasti. Biće sve gori i gori. Nema kritične mase za ulične proteste.

Moje lično mišljenje je da se neizlaskom na izbore daje Beograd Vučiću na tacni. I ne samo Beograd, već i sve opštine ukoliko se ne izađe na njih.

Da li i prava i neprava opozicija treba da reaguju kao nekadašnja Srpska liberalna stranka?

Vučić neće predati Beograd, Novi Sad i Niš.
Мислиш Словину неће твој Вољени да преда Београд, Нови Сад и Ниш уз помоћ лажног опозиционара Ђида и то тако што ће Друг Ђидо опет у бојкот са својом шароликом трупом бојкот-циркузаната коју плаћа и бдије да му неки не побегне испод шињела, а његови медији ће све време верглају ону стару "ко изађе на изборе тај је издајник", и тако ће да свом и вашем Вољеном обезбеди победу?
Па сад, знаш шта Словину, ако на изборе изађе Саво Манојловић са "Крени промени" са левице, a са деснице удружење грађана Шаровић-Шкоро-Паровић-Калајжић, затим десни центар Срашо - Госн` Гајић, и Тадич Борисов са својим Др Жујом и Дулетом Вујошевићем као центар, и још неки који сигурно излазе, остварила би се синергија овог пута, у то буди сигуран јер ваш Тројански коња Ђидо је великим делом проваљен, и богами, та вам ујдурма са Ђидиним бојкотом није више сигурица. Зато Ђоле Лажна Анкета и апелује из "Морнара" да се избори одрже на јесен!

Poslednja izmena:
https://www.danas.rs/vesti/politika/ana-stevanovic-napustila-ssp-nezadovoljna-odlukom-o-bojkotu/

https://www.danas.rs/vesti/politika...-neizlasku-na-izbore-ja-budala-da-budem-necu/

Ne znam zašto, ali mislim da će još neko napustiti SPN zbog odluke o bojkotu izbora.

Prošle godine je SPN bio blizu pobede u Beogradu. Zašto ove godine bojkotuje izbore, i koje izbore bojkotuje? Samo beogradske ili i opštinske?

Izborni uslovi nikada neće biti dobri dok je AV na vlasti. Biće sve gori i gori. Nema kritične mase za ulične proteste.

Moje lično mišljenje je da se neizlaskom na izbore daje Beograd Vučiću na tacni. I ne samo Beograd, već i sve opštine ukoliko se ne izađe na njih.

Da li i prava i neprava opozicija treba da reaguju kao nekadašnja Srpska liberalna stranka?

Ovde opozicija nije imala lak izbor. Da su izašli, onda bi ih svi napali kako mogu da se bune protiv uslova a izlaze na izbore, a ako bojkotuju, opet ih napadaju što bojkotuju kad može da se pobedi. A verovatno ne može, prepostavljam da su dobro sagledali situaciju. Naprednjaci ima da dovuku 100 hiljada ljudi da glasaju. Posle toga, na svakim sledećim izborima ima da ih bude 200 hiljada. Sve to postaje veoma besmisleno. Građani kad vide besmisao kod glasanja, prosto neće izlaziti na izbore, to je uvek bilo tako. Moralo je nešto da se uradi.

Moguće da postoji i neki dil sa strancima, i njima odgovara da se izbori odlože jer tako više mogu da zavrću ruku Vučiću. Jer Vučić sad mora da im ispunjava muzičke želje u protivnom će da "puste" opoziciju koja mi je za vratom. Tako da moguće da postoji i neki dil sa njima, sad nagađam ali me ne bi čudilo. U smislu: vi bojkotujte, pa će mo onda svi zajedno tražiti odlaganje, dobro vama, dobro nama... tako to funkcioniše u politici, sve je zapravo neka trgovina.

Što se tiče Gajića, meni on nije skroz jasan. Kao da ima neku misiju hejtovanja Đilasa. Ne znam zašto bi se neko iz opozicije uopšte bavio kolegama, prosto teraš svoju priču i ako je već Đilas toliko loš kako kažeš, što ne pokažeš da možeš bolje? Evo pogledaj ovo, da ti nije malo neobično da neko ko ima 1% podrške deli lekcije nekome ko ima višestruko više? Pa ako si bolji, što se onda baviš drugima? 🤔

Meni se čini da Gajić zna da od Narodne stranke nema ništa i jedino što može da "izvuče" iz broda koji tone je da se proda i hejtuje Đilasa ne bi li dobio neke benefite kao zavetnica. Jer da ga zanima partija, sigurno bi se okrenuo promovisanju nekih novih ideja i ljudi, zna se kako se radi na kampanji... ali ne, on se bavi samo jednim jedinim poslom, hejtovanjem Đilasa. Ne zanima ga ni partija, ne zanima ga da nam predstavi nove ljude, ne zanima ga da nam predstavi neki novi program, da kaže "grešili smo u tome i tome, zato smo prošli loše na izborima, sad uvodimo ovakve i ovakve promene, novi ljudi, nova energija, bla bla...", zna se kako se uzdiže partija. Ali njega to očigledno ne zanima (?!). Nema više partije, ostao je samo on koji ide od intervjua do intervjua i pljuje Đilasa. Kapiram da ga braniš iz nekog razloga ali ja ti ovde iznosim očigledne činjenice. Prosto obrati pažnju na njegova gostovanja pa mi reci da li tako priča čovek koji hoće da gradi političku organizaciju ili kome je agenda da pljuje konkurenciju? Ajde, budi poštena pa reci.

Нема договора око тих ствари.

Да ми баталимо демократију и институције, како би се одлуке на републичком нивоу доносиле са једног места, а ослободити локалну самоуправу за демократске одлуке...

Броуз је то назвао Демокрацки-централизам !

Да се ми више не заиебавамо !!!!

Meni se čini da Gajić zna da od Narodne stranke nema ništa i jedino što može da "izvuče" iz broda koji tone je da se proda i hejtuje Đilasa ne bi li dobio neke benefite kao zavetnica. Jer da ga zanima partija, sigurno bi se okrenuo promovisanju nekih novih ideja i ljudi, zna se kako se radi na kampanji... ali ne, on se bavi samo jednim jedinim poslom, hejtovanjem Đilasa.
Aha.
A kad Đilas i njegovi pajaci to isto rade Vučiću, to je u redu?

Ne zanima ga ni partija, ne zanima ga da nam predstavi nove ljude, ne zanima ga da nam predstavi neki novi program, da kaže "grešili smo u tome i tome, zato smo prošli loše na izborima, sad uvodimo ovakve i ovakve promene, novi ljudi, nova energija, bla bla...", zna se kako se uzdiže partija. Ali njega to očigledno ne zanima (?!). Nema više partije, ostao je samo on koji ide od intervjua do intervjua i pljuje Đilasa.
Za razliku od Đilasa i njegovih pajaca iz kriminalne organizacije "Srbija Za Nasilje", koji
su predstavili njihov genijalni program, koji se sastoji iz ... čega tačno?
Gomila budaletina, lopova, alkoholičara i izdajnika čiji je krajnji domet tužakanje Srbije po EU,
zahtev da se Srbiji uvedu sankcije i naravno, kao šlag na torti, Marinikin zahtev za priznavanje
nekakvog "genocida" u Srebrenici.
A kad je Milica rekla da je sad najvažnije odbraniti Srbiju, odmah je proglašena za Vučićevu botinu?

E, blago vama... :mazi:

Ovde opozicija nije imala lak izbor. Da su izašli, onda bi ih svi napali kako mogu da se bune protiv uslova a izlaze na izbore, a ako bojkotuju, opet ih napadaju što bojkotuju kad može da se pobedi. A verovatno ne može, prepostavljam da su dobro sagledali situaciju. Naprednjaci ima da dovuku 100 hiljada ljudi da glasaju. Posle toga, na svakim sledećim izborima ima da ih bude 200 hiljada. Sve to postaje veoma besmisleno. Građani kad vide besmisao kod glasanja, prosto neće izlaziti na izbore, to je uvek bilo tako. Moralo je nešto da se uradi.

Moguće da postoji i neki dil sa strancima, i njima odgovara da se izbori odlože jer tako više mogu da zavrću ruku Vučiću. Jer Vučić sad mora da im ispunjava muzičke želje u protivnom će da "puste" opoziciju koja mi je za vratom. Tako da moguće da postoji i neki dil sa njima, sad nagađam ali me ne bi čudilo. U smislu: vi bojkotujte, pa će mo onda svi zajedno tražiti odlaganje, dobro vama, dobro nama... tako to funkcioniše u politici, sve je zapravo neka trgovina.

Što se tiče Gajića, meni on nije skroz jasan. Kao da ima neku misiju hejtovanja Đilasa. Ne znam zašto bi se neko iz opozicije uopšte bavio kolegama, prosto teraš svoju priču i ako je već Đilas toliko loš kako kažeš, što ne pokažeš da možeš bolje? Evo pogledaj ovo, da ti nije malo neobično da neko ko ima 1% podrške deli lekcije nekome ko ima višestruko više? Pa ako si bolji, što se onda baviš drugima? 🤔

Meni se čini da Gajić zna da od Narodne stranke nema ništa i jedino što može da "izvuče" iz broda koji tone je da se proda i hejtuje Đilasa ne bi li dobio neke benefite kao zavetnica. Jer da ga zanima partija, sigurno bi se okrenuo promovisanju nekih novih ideja i ljudi, zna se kako se radi na kampanji... ali ne, on se bavi samo jednim jedinim poslom, hejtovanjem Đilasa. Ne zanima ga ni partija, ne zanima ga da nam predstavi nove ljude, ne zanima ga da nam predstavi neki novi program, da kaže "grešili smo u tome i tome, zato smo prošli loše na izborima, sad uvodimo ovakve i ovakve promene, novi ljudi, nova energija, bla bla...", zna se kako se uzdiže partija. Ali njega to očigledno ne zanima (?!). Nema više partije, ostao je samo on koji ide od intervjua do intervjua i pljuje Đilasa. Kapiram da ga braniš iz nekog razloga ali ja ti ovde iznosim očigledne činjenice. Prosto obrati pažnju na njegova gostovanja pa mi reci da li tako priča čovek koji hoće da gradi političku organizaciju ili kome je agenda da pljuje konkurenciju? Ajde, budi poštena pa reci.

Gajić je sa ovim "dok on vodi srpsku opoziciju to odgovara Vučiću" skroz u pravu, jer dokle god je ovaj na čelu opozicije, ti ljudi nikad pobediti neće, jer ni Beograd, ni Srbija neće Đilasa jer znaju ko je i šta je.

A kad Đilas i njegovi pajaci to isto rade Vučiću, to je u redu?

Rade šta? Kritikuju njegove promašene političke i koruptivne poteze? Pa to je i posao opozicije. Nemaju drugi posao osim toga.

Za razliku od Đilasa i njegovih pajaca iz kriminalne organizacije "Srbija Za Nasilje", koji
su predstavili njihov genijalni program, koji se sastoji iz ... čega tačno?
Gomila budaletina, lopova, alkoholičara i izdajnika čiji je krajnji domet tužakanje Srbije po EU,
zahtev da se Srbiji uvedu sankcije i naravno, kao šlag na torti, Marinikin zahtev za priznavanje
nekakvog "genocida" u Srebrenici.

Pa sad, ne bih baš rekao. Mada mogu da se složim da najmanje pričaju o programu.

A kad je Milica rekla da je sad najvažnije odbraniti Srbiju, odmah je proglašena za Vučićevu botinu?

Odbraniti od koga?

Gajić je sa ovim "dok on vodi srpsku opoziciju to odgovara Vučiću" skroz u pravu, jer dokle god je ovaj na čelu opozicije, ti ljudi nikad pobediti neće, jer ni Beograd, ni Srbija neće Đilasa jer znaju ko je i šta je.
Apsolutno.
Može Vučić da bude i ovakav i onakav, ali sigurno ne radi protiv interesa Srbije.
Cela ova Đilasova "oporba" je suprotnost onome što je definisano pojmom "patriotizam".
Pljuju po sopstvenoj državi, tužakaju je po EU, traže uvođenje sankcija Srbiji (i Rusiji),
hoće da Srbe proglase za genocidne, prave cirkus u Skupštini, nemaju nikakav program,
pričaju danas jedno, sutra drugo...

Ukratko, fujčina, dno dna, pa pored takvih ima Vučić da vlada još 50 godina.

Pa nije u pravu, jer da je to tako, zašto onda ne pokaže da može bolje?

Ja recimo nikada ne bi pljuvao svoju konkurenciju, to su ljudi sa kojima ću sutra deliti vlast i sarađivati, koja je poenta da ih pljujem? Ako su toliko loši, to ti zapravo ide u prilog, lako ćeš da pokažeš da si bolji. Ne vidim problem. Međutim on to ne radi. Imam utisak da se uopšte ne trudi da izvlači partiju iz pepela, kao da je jedini motiv iskoristiti malo medijske pažnje za pljuvanje konkurencije.

Apsolutno.
Može Vučić da bude i ovakav i onakav, ali sigurno ne radi protiv interesa Srbije.
Cela ova Đilasova "oporba" je suprotnost onome što je definisano pojmom "patriotizam".
Pljuju po sopstvenoj državi, tužakaju je po EU, traže uvođenje sankcija Srbiji (i Rusiji),
hoće da Srbe proglase za genocidne, prave cirkus u Skupštini, nemaju nikakav program,
pričaju danas jedno, sutra drugo...

Ukratko, fujčina, dno dna, pa pored takvih ima Vučić da vlada još 50 godina.

Radi protiv interesa Srbije, ne treba ni počinjati sa nabrajanjem šta sve radi.

Samo što je ovaj zaista fujčina i dno dna, pa će ovaj da vlada još 50 godina uz takve jer zapravo rade zajedno, ovaj samo razbija jedinstvo opozicije i tera ljude od glasanja za opoziciju. Nisu se džaba sastajali nasamo i bez kamera, nije džabe Đilas bio predsednik košarkaškog saveza i nije džabe ostao bez pitanja šta je bilo sa mostom na Adi i sa Bus Plus pljačkom.

Pa nije u pravu, jer da je to tako, zašto onda ne pokaže da može bolje?

Ja recimo nikada ne bi pljuvao svoju konkurenciju, to su ljudi sa kojima ću sutra deliti vlast i sarađivati, koja je poenta da ih pljujem? Ako su toliko loši, to ti zapravo ide u prilog, lako ćeš da pokažeš da si bolji. Ne vidim problem. Međutim on to ne radi. Imam utisak da se uopšte ne trudi da izvlači partiju iz pepela, kao da je jedini motiv iskoristiti malo medijske pažnje za pljuvanje konkurencije.

Pa, ne može bolje jer nije partner Vučiću i nema milione.

Pa, ne može bolje jer nije partner Vučiću i nema milione.

E jbg sad, takav izgovor možeš da koristiš onda svakog da diskvalifikuješ.

Sećam se da je Radule onomad napravio veliki uspeh samo isključivo društvenim mrežama. Bez ikakve love i medija. Imao 16 poslanika i odbore po celoj Srbiji. Dakle moguće je napraviti rezultat i bez love.

Sa druge strane, Narodna stranka je imala finansiranje preko Jeremića, nije da nisu imali love, pa opet nisu ništa uradili.

Tako da taj argument "nema se love" baš ne stoji.

Rade šta? Kritikuju njegove promašene političke i koruptivne poteze? Pa to je i posao opozicije. Nemaju drugi posao osim toga.
Navedi jedan jedini primer konstruktivne kritike vlasti od strane opozicije.

Pa sad, ne bih baš rekao. Mada mogu da se složim da najmanje pričaju o programu.
O kom programu, kad ga nemaju uopšte?
Msm, da kažu da je cilj njihovog "programa" da ponovo dođu na vlast i ponovo kradu,
ne bi bilo baš najzgodnije?
Da kažu da će ponovo da upropaste privredu i vojsku bilo bi još gore ili?

Odbraniti od koga?
Od onih koji hoće da "Kosovo" uguraju u Savet Evrope, onih koji hoće da
lažni genocid u Srebrenici proglase za neki svetski dan obeležavanja genocida.
A vaši idoli im u tome svesrdno pomažu, na čelu sa Đilasom i Marinikom, koja to
isto hoće da progura i u našoj Skupštini.

Svi vi koji pljujete po Vučiću, nemate ni jedan jedini valjani argument protiv njega i znate to.
Samo budala može da poistovećuje neku lopinu od opštinskog funkcionera iz neke vukojebine
sa Vučićem, ili još gore, sa državom Srbijom.
Koliko kilometara pruga su vaši idoli sagradili, koliko kilometara autoputeva, koliko
novih bolnica, koliko novih fabrika?
Nula prijatelju, nula.
A koliko su vaši idoli zatvorili fabrika, koliko ljudi otpustili, koliko tenkova istopili,
koliko naoružanja prodali, koliko para strpali u svoje džepove?

Nisu vam vaši idoli objasnili?
Tako sam i mislio... :mazi:

Back