ŠIPTAR KIDNAPOVAO BEOGRAĐANKU, A OČAJNI RODITELJI ZAUVIJEK NAPUSTILI SRBIJU MISLEĆI..

Nemoj da sam te cuo da se jos jednom tako obratis ovde nekom forumasu!

Od danas, prvo da se obrijes, umijes i ocesljas pre nego sto dodjes medju ovaj fin svet... i da se okrenes da vidis dal' sam tu da bi znao dal' treba da podignes dva prsta da ti dozvolim da se obratis :rtfm:

Pustite coveka da objasni, ima pravo na to.:ok:
 
da si ti iole pismeniji i obrazovaniji, znao bi sta znaci rec "kacak", znao bi sta su oni radili, znao bi za sta su se borili...i jos puno drugih stvari, ali za tako nesto bi morao upotrebiti malo i mozak, i logiku i nepristrasno rasudjivanje, isto tako bi morao poraziti i druge izvore imformisanja a ne samo srpske. ali posto je to tebi tesko, da ne upotrebim neku drugu rec, jer ja se ne mogu spustiti na tvoj nivo diskusije, onda ti dajes izjave kao sto je ova citirana.
i sta bih ja ocekivao od tebe nesto, kada je tebi najveci kasapin balkana heroj, kada se najtrazenniji zlocinac evrope ponosno smeje za tvog zida,i ti ga smatras herojem. kada....:bye::bye:

A, što ti lupaš gluposti, kao da me ne poznaješ? Baš mene zabole što su te vaše zveri svoje razbojništvo pokrivali patriotizmom. Njihova (ne)dela govore o njima najbolje.

I, koji to najveći kasapin Balkana je za mene heroj? Hajde, citiraj ijedan moj post kojim ćeš to dokazati!
 
Poslednja izmena:
Ја сам лепо више пута писао да су Шиптари ДИВЉАЦИ и ВАНДАЛИ ...апсолутно су међу њима ретки који су иоле цивилизовани.

У мојој фамилији се десио следећи случај одмах после 2.светског рата. Била је једна студенткиња новинарства, прелепа девојка коју су звали Бела зато што је имала невероватно белу пут и колега са студија Шиптар је позове у госте у Приштину - и она, девојка из многонационалног великог града, понаша се нормално и зезне се и оде. Он је тамо ЗАКЉУЧАО, ОЖЕНИО СЕ ЊОМЕ И ДРЖАО ЈЕ КАО У КАВЕЗУ... међутим, она је уграбила прилику И ПОБЕГЛА И ВРАТИЛА СЕ КОД МАЈКЕ У БЕОГРАД, овде у Максима Горког код Економске школе... и прошло је неко време у тишини и миру... онда се једног дана појавио тај Шиптар и виче је из дворишта: Бела, Бела, изађи само да разговарамо... и она се девојка опет зезне и изађе - и како се појавила ОН ИЗВАДИ ПИШТОЉ И УБИЈЕ ЈЕ НА МЕСТУ... а што је најгоре у целој ствари добио је свега неколико година робије.


strasno *** :(

sestra rodjena od caleta je dozivela slicnu neku sudbinu od Siptara a i cale mi je pricao jer je rodjen dole sta je sve doziveo od njih jos dok je bio klinac...
 
Poslednja izmena od moderatora:
strasno *** :(

sestra rodjena od caleta je dozivela slicnu neku sudbinu od Siptara a i cale mi je pricao jer je rodjen dole sta je sve doziveo od njih jos dok je bio klinac...


Siptari su stoka od naroda.

Takve iste priche i u hrvatskoj prichaju maloj deci za srbe ;)

Inache, tata ti je na vreme zapalio za bg i prodao dedovinu na kosove, kao i 4647475575476454538 ostalih srba 90tih godina :mrgreen:
 
polako.neka prvo meni odgovori na pitanje... nemoj preko reda:hahaha::hahaha:
ako je boga i naroda on je bivši:mrgreen:
report.gif
 
Takve iste priche i u hrvatskoj prichaju maloj deci za srbe ;)

ma jok cale mi je skroz objektivan covek i obrazovan jako pa da mi sada prica neke stvari koje ne stoje jer ga znam...sreca pa je on kao mlad shvatio da dole moze da najebe i preselio se u BG :)

nije on sada pricao meni samo lose o Siptarima imaju i oni dobrih osobina koje je on cenio kod njih za razliku od nas Srba
 
strasno *** :(

sestra rodjena od caleta je dozivela slicnu neku sudbinu od Siptara a i cale mi je pricao jer je rodjen dole sta je sve doziveo od njih jos dok je bio klinac...


Siptari su stoka od naroda.


Apsolutno se slazem, a verujem da ti tata i nije sve ispricao jer su strahote i zverstva koje su ti zlocinci cinili i cine nad srpskim zivljem i mnogo gora nego sto mi znamo :evil:

Podjimo samo od zute kuce , martyovskog pogroma. slucaja Djordja Martinovica do...koliko je takvih zverstava ni broja im se ne zna , a tvrdokozni klipani i retardkinje bi to zabranile i da se spominje...ahaM, preko nas mrtvih dok se sva zla ne kazne .
 
Apsolutno se slazem, a verujem da ti tata i nije sve ispricao jer su strahote i zverstva koje su ti zlocinci cinili i cine nad srpskim zivljem i mnogo gora nego sto mi znamo :evil:

Podjimo samo od zute kuce , martyovskog pogroma. slucaja Djordja Martinovica do...koliko je takvih zverstava ni broja im se ne zna , a tvrdokozni klipani i retardkinje bi to zabranile i da se spominje...ahaM, preko nas mrtvih dok se sva zla ne kazne .

kao srpkinja, ako jesi, sto ne poces od zverstava koje su pocinili srbi drugima? npr. podji od onih sto came po zatvorima haga, po zatvorima BG, razni skorpioni isl. i to ne samo nesrbima, oni takvi kakvi su nisu birali ni naciju ni veru......
kada to malo naucis, ako ti ostane vremena pocni i o drugim zlocnicima...mada sumnjam da ces imati vremena:rtfm::rtfm:
 
kao srpkinja, ako jesi, sto ne poces od zverstava koje su pocinili srbi drugima? npr. podji od onih sto came po zatvorima haga, po zatvorima BG, razni skorpioni isl. i to ne samo nesrbima, oni takvi kakvi su nisu birali ni naciju ni veru......
kada to malo naucis, ako ti ostane vremena pocni i o drugim zlocnicima...mada sumnjam da ces imati vremena:rtfm::rtfm:

molim vas kolega ne iznosite laži. to nije točno, to nije istina. srbi nisu ćinili zločin, to je "belosvetska zavera" protiv nebeskog naroda:rumenko:
 
molim vas kolega ne iznosite laži. to nije točno, to nije istina. srbi nisu ćinili zločin, to je "belosvetska zavera" protiv nebeskog naroda:rumenko:

niko nije reko da smo mi cvecke al' ne moze da se poredi sta su Siptari radili nama i u mnogo manjoj meri mi njima.

nego vi Hrvati ne gledate objektivno stvari *** jer se vodite onom logikom svaki neprijatelj Srba je nas prijatelj a ko zna, da ste na nasem mestu mozda bi bili mnogo gori prema arnautima nego mi sto smo bili :think: :mrgreen:
 
Nema tu "ko zna"... Sasvim je sigurno da su Hrvati na našem mestu, Arnauti bi se vratili.

P.S. Arnauti - tursko ime za Šiptare. Znači: "oni koji se nisu vratili".

"Arnavut" je samo turska varijanta grckog "Arvanit".

"Arvanit" vodi poreklo jos od indijsko-tamilskog boga Aravana (அரவான்), zastitnika transseksualaca.

399px-Sri_Aravan.jpg
 
kao srpkinja, ako jesi, sto ne poces od zverstava koje su pocinili srbi drugima? npr. podji od onih sto came po zatvorima haga, po zatvorima BG, razni skorpioni isl. i to ne samo nesrbima, oni takvi kakvi su nisu birali ni naciju ni veru......
kada to malo naucis, ako ti ostane vremena pocni i o drugim zlocnicima...mada sumnjam da ces imati vremena:rtfm::rtfm:

Јаооо, ко јој каже...

Треба чувати поруке гАдема и осталих резидентних шипоња на овом форуму. Потомци нам неће веровати када им будемо причали да у стварности постоје тако безочни, безобзирни и лицемерни људи, без и трунке универзалног морала, људскости и саосећања према онима који нису из њиховог племена.
 

Back
Top