Danilo Vučić hteo da se umeša u tuču navijača u Nemačkoj

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
345.510
Sin predsednika Srbije, Danilo Vučić, boravi u Nemačkoj na Evropskom prvenstvu, a tamo je, kako navode evropski mediji, prisustvovao brutalnoj tuči između navijača u Gelzenkirhenu pre utakmice između Srbije i Engleske. I ne samo da je prisustvovao, već je, kako se navodi u izveštajima stranih medija, hteo da se umeša u fizički obračun, ali su ga u tome sprečili pripadnici "Kobri".

Portal Lenta se poziva na snimak koji je na mreži X objavio Jakub Bielamowicz, sa Instituta Nova Evropa.
U pomenutoj objavi na Tviteru piše da Danilo Vučić ima veze sa srpskim ultras pokretom - organizovanom grupom navijača za podršku sportskim timovima, uglavnom fudbalskim klubovima, kao i sa ekstremističkim grupama i kriminalnim podzemljem.

Runews24 napominje, takođe, da se na mrežama pojavio snimak kako se navodno sin predsednika Srbije Danilo Vučić svađa sa navijačima.
Tragom informacija koja su se pojavile na društvenim mrežama, portal Nova.rs se zvaničnim putem obratio Predsedništvu Srbije sa molbom da odgovore da li su "Kobre" angažovane na čuvanju sina predsednika Srbije u Nemačkoj, a isto pitanje je upućeno i savetnici predsednika Srbije, Suzani Vasiljević, ali do objavljivanja teksta odgovori nisu stigli...link

Mislim da taj momak nije više mali i da bi trebao da zna kao sin predsednika Republike Srbije kako treba da se ponaša, ako je to uopšte on
Zanimljivo bi bilo da znamo ko placa put na Evropsko prvenstvo i obezbedjenje
pa kad tata ne zna kako predsednik treba da se ponasa, ogrce se zastavom, brise usne njom, dramosera i bruka nas na svakom cosku onda sin tu i nije imao neke sanse zar ne?

Mislim da taj momak nije više mali i da bi trebao da zna kao sin predsednika Republike Srbije kako treba da se ponaša, ako je to uopšte on
Nešto mi izvori nisu baš neki od poverenja da bi mogao da posumnjam da će Vučićev sin da ide i da pravi takav lom ali .. ko će ga znati.

Sve na stranu, mali ima regularno pravo da ode na EP, a obezbeđenje plaćamo mi, prosto tip je sin predsednika i dobija obezbeđenje automatski gde god se kreće. Može na mesec da ode imaće Kobre sa sobom.

Tuđe je dete, neka ga vaspitavaju mama i tata... Mama ne može, a tata nema vremena. Ostavi se tuđe decE i gledaj svoju.
Nek' se bije ako ga ne boli, možDa voli tako!
Mogla bi A.B. da ga malo preokrene, ali je zabole uvo ZA TUĐE DETE. Žena završava poslove za koje je PLAĆENA.

I njegov otac je bio opasan huligan doduše to treba uzeti sa nešto debljom rezervom pošto tako nešto tvrdi Đuka bizon pa će pre biti da je reč o još jednom
Đukinom uvačenju svom predsedniku nego da tako nešto ima veze sa istinom

Разговор оца и сина телефона..Вучић старији :” Сине је л’ онај Ољуштени с’ тобом?” Млађи: “Јесте тата. Аца је самном”. Старији ће на то: “ *ебите им кеву сине. Србија не сме да стане!”

Back