ŠIPTAR KIDNAPOVAO BEOGRAĐANKU, A OČAJNI RODITELJI ZAUVIJEK NAPUSTILI SRBIJU MISLEĆI..

...да ли и ово личи на "шпанске серије" :?:

054-2.jpg

Kidnapovane ljude zverski masakrirali

http://www.srpskapolitika.com/intervjui/2008/latinica/054.html

Odavde na fotkama mi liče na albance :think:
 
Poslednja izmena:
I tek sada je ovaj Slobin general i to KOS-a odlucio da propeva :think: Njega treba tuziti zbog prikrivanja zlocina !

Ti si decko jedna vrlo priglupa osoba. Nije njegovo da izvestava novinare dok je u sluzbi, vec predpostavljene tj. politicki vrh, a to sto politicki vrh boli ona stvar je nesto drugo. Covek je radio svoj posao koliko mu je dozvoljeno, a vidim zao ti sto ga nije odradio k'o general Mladic.
Danas bi bili tamo gde i Iliri, u skolskim knjigama ;)
 
"Ovo je potresna priča o porodičnoj tragediji posle koje roditeljsko srce nikada nije pronašlo spokoj. U njoj se nakon kobne noći i nestanka kćerke jedinice, ljeta 1988."


Opet nisi sve procitao, 1988 godine.

za ovo je kriv Milosevic,


ta devojka sad ima petoro dece. :evil:


Ниси ти прочитао и опет напамет лупеташ којешта. :rtfm:

Маја 1989. године, Милошевић је изабран за председника Председништва СР Србије


Због Стамболића у Србији и остале комунистичке болументе свих "народа и народности" из СФРЈ, су се и догађале овакве ствари. :rtfm:

Једини који је започео одбрану Срба на КиМ и због тога убедљиво победио на изборима 1989. је председник Слободан Милошевић.
 
Ја сам лепо више пута писао да су Шиптари ДИВЉАЦИ и ВАНДАЛИ ...апсолутно су међу њима ретки који су иоле цивилизовани.

У мојој фамилији се десио следећи случај одмах после 2.светског рата. Била је једна студенткиња новинарства, прелепа девојка коју су звали Бела зато што је имала невероватно белу пут и колега са студија Шиптар је позове у госте у Приштину - и она, девојка из многонационалног великог града, понаша се нормално и зезне се и оде. Он је тамо ЗАКЉУЧАО, ОЖЕНИО СЕ ЊОМЕ И ДРЖАО ЈЕ КАО У КАВЕЗУ... међутим, она је уграбила прилику И ПОБЕГЛА И ВРАТИЛА СЕ КОД МАЈКЕ У БЕОГРАД, овде у Максима Горког код Економске школе... и прошло је неко време у тишини и миру... онда се једног дана појавио тај Шиптар и виче је из дворишта: Бела, Бела, изађи само да разговарамо... и она се девојка опет зезне и изађе - и како се појавила ОН ИЗВАДИ ПИШТОЉ И УБИЈЕ ЈЕ НА МЕСТУ... а што је најгоре у целој ствари добио је свега неколико година робије.

Каква потресна прича и ова из уводног поста и ово што си ти испричао. :(

Дивљаци!!!
 
Odavde na fotkama mi liče na albance :think:


Знаш ли ти шта пишеш:?:

I tek sada je ovaj Slobin general i to KOS-a odlucio da propeva :think: Njega treba tuziti zbog prikrivanja zlocina !

...он не пева!!!

Ниси ти прочитао и опет напамет лупеташ којешта. :rtfm:




Због Стамболића у Србији и остале комунистичке болументе свих "народа и народности" из СФРЈ, су се и догађале овакве ствари. :rtfm:

Једини који је започео одбрану Срба на КиМ и због тога убедљиво победио на изборима 1989. је председник Слободан Милошевић.


Због тога многи добише разне комплексе, а неки ноћне море!

.
 
1.Radnja se desila 1988 kada je na Kosovu vrvelo od Srpske policije.
2.'' otmicari '' se znali odakle poticu sa Kosova
3. Anoniman holandski novinar
4. Ta zena nije navela mesto gde se danas nalazi
itd,itd.

A mozda je rec o zabranjenoj ljubavi izmedju Siptara i Srpkinje ?!

Тада КиМ није "врвело" од српске полиције, то је још увек било време издајника Стамболића. :rtfm:
 
Овде се налази пар занимљивих модела понашања:
1.Недостатак било каккве емпатије према јадној жени,пећински шовинизам.
2.Подршка гамади која су починила овај злочин,у овом случају припадницима народа који никад није осудио никакав злочин осим оних које су припадници других народа починили према бандитима из њиховог корпуса.
Да ли се онима који подржавају овакву гамад и смрадове понекад заврти у глави мисао да се оваква деградација човека може десити и њима,без обзира којег су пола?
 
Kačaci su bili albasnki ''pobunjenici'',zapravo samo obični ulični razbojnici,koji su se posle I svetskog rata borili protiv naše vlade...Tada je albanaca bilo malo ali su skoro svi bili kačaci...Kačaci,balisti,UČK,neprekinuta linija zločina često iz istih porodica ili ''fisova'' stotinama godina.

Тачно, континуитет злочина је дуг барем 150 година, а сви који се изненаде након свега, њиховим злоделима,
само су наивни и необавештени.
 
Овде се налази пар занимљивих модела понашања:
1.Недостатак било каккве емпатије према јадној жени,пећински шовинизам.
2.Подршка гамади која су починила овај злочин,у овом случају припадницима народа који никад није осудио никакав злочин осим оних које су припадници других народа починили према бандитима из њиховог корпуса.
Да ли се онима који подржавају овакву гамад и смрадове понекад заврти у глави мисао да се оваква деградација човека може десити и њима,без обзира којег су пола?

a ja bih napravio drugaciju podelu
1.totalna naivnost dobrog dela forumasa je za riplija.
2.napad na jedan narod bez ikakvog konkretnog razloga, koji inace nikada nije ni bio potreban dobrom delu forumasa kada je u pitanju albanski narod, ali ne samo albanski,isto bi bilo sa bilo kojim naordom. nesreca albanaca je da je nepoznatom tekstopiscu bila simpaticna albanska strana.
da li je takvima koji se na najprostiji nacin izrazavaju na forumu ikada palo na pamet da svojim ponasanjem brukaju obican srpski narod koji nikada nije bio naivan da veruje u kojekave izmisljene price
 
Nisam znao da postoji njihova fotografija.

A, vi Srbi, igrajte šotu, igrajte! Prisela vam igra! :evil:

ne znas ti done puno toga... a ja bas nemam vremena da te pod stare dane ucim... a i sta ce ti.tako ti je bas lepo

ps.kad smo kod azem bejte galice, upravo mu se pravi velicanstven spomenik,u rodnom mestu. bilo na TV.
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaa tema jos nije izbrisana.... cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc da mi je neko pricao,ne bih verovao..... skoro 500 postova....
Нормално да није,је ли ово форум или не.
Pa ti si prvi poceo da vredjas na nacionalnoj osnovi nazivajuci me Albankom.
Било би те срамота да си Албанка?:eek:

Pogle to pismo... cudno je. Nigdje nista konkretno. "Nalazim se u siptarskom selu na Kosovu", ono, nemoj zajebavat, mislili smo da si u Singapuru... Ima li to selo ime? Ili se zove "siptarsko"? Ima li taj komsija ime ili se samo zove "pekar"? Zar nije i on "siptar", otkud sad odjednom "komsija"? Ako su Albanci "siptari", zasto ga u daljem tekstu naziva muzem? Zabradjena je a ide na groblje, ne na mezarje? Nije smogla snage da se ubije ali je smogla snage da mu rodi petoro djece?

Netko se ovdje vrlo ruzno zayebava...
Може да буде фејк али не мора,Србија је транзитно подручје за секс трафикинг а главни ''бизнисмени'' у том послу су,гле чуда-шиптари.
 
Паметнији си од већине твојих саплеменика, то ти признајем, али карактер лешинара ти нико не може узети па памет користиш за подмуклост. Тако си и успео да код лаковернијих овде створиш утисак да си као добронамеран, а у ствари си иста антисрпска хијена као и остали шиптароиди. Са те стране си и опаснији. Али ту и тамо твоја србомржња искочи, не можеш да је контролишеш стално, то је јаче од тебе.

:tick:

Чини ми се да и није баш ту и тамо, већ веома често.
 
a ja bih napravio drugaciju podelu
1.totalna naivnost dobrog dela forumasa je za riplija.
2.napad na jedan narod bez ikakvog konkretnog razloga, koji inace nikada nije ni bio potreban dobrom delu forumasa kada je u pitanju albanski narod, ali ne samo albanski,isto bi bilo sa bilo kojim naordom. nesreca albanaca je da je nepoznatom tekstopiscu bila simpaticna albanska strana.
da li je takvima koji se na najprostiji nacin izrazavaju na forumu ikada palo na pamet da svojim ponasanjem brukaju obican srpski narod koji nikada nije bio naivan da veruje u kojekave izmisljene price
Што се тиче наивности,ја бих све оне који имају поверења у вас послао да се сами прошетају по Косову.
Ово друго што си рекао,сами се не трудите да покажете да сте цивилизован народ,да подржите ред и правну државу него све покушавате да ''решите'' сами.Зато ваше судство има јако мало или нимало решених злочина и разних криминалних активности против Срба.
 
vecina ovde na forumu nema pojma o kosovo, o tome kakva pravila vaze, obicajima i sl.
ja licno sam kidnapovao moju zenu. a to se radi ako roditelji ne daju prsitanak, te mlada.. te treba da zavrsi fakultet, te... razni razlozi, a zena kaze da bi rado "pobegla". i onda ide organizacija otmice. zakaze se vreme, ceka se kolima, devojka [buduca zena] kao krene u kupovinu ili sl. i ja je "otmem".
onda ide drugi deo, sutradan se salju ljudi kod tasta da halali cerku... to zna da se zavrsi odmah, znaci daje se pristanak, ali zna da prodje i duze vreme... po nekoliko godina dok se roditelji najzad ne pomire sa sudbinom. ali su takvi slucajevi retki.
e to je uobicajerna otmica
ps.poneakd je razlog siromastvo, nema se pare za svadbu,i to je jeftiniji nacin.

:eek: :eek:

А знају ли ти женини родитељи, да је жива и здрава и да је код тебе?

Видиш ови родитељи из уводне приче су након две године од нестанка ћерке, ћерку сахранили и не знају да постоји.....
 

Back
Top