Sindikat [ne, ne beogradski]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ivane tebi neko ne brani da ucestvujes u organizaciji ovaoga,cak sta vise to jeste bila tvoja ideja i to je OK.Ali stvarno nema potrebe za tim prepucavanjem sa Sanjom.Ti treba da ucestvujes u organizaciji i to je OK.Na forumu ces biti admin i mod,i doprinosices njegovom razvoju, kao i razvoju NSUS-a!Vidis da je i nama ipak stalo da ovo odradimo do kraja!

IllidanS
Brate svaka cast za te pohvale!Bice nam od koristi!;)
 
meni radi sasvim OK...

I da kazem za sanju... Mislim da svako od nas treba da zna sa kime ima posla... Ja ovde imam malo vise od 2000 postova i stojim iza svakoga koji sam napisao... Znate kako to ide... nije ovo moje prepucavanje nego mi je to zaparalo oci... Ne volim takve ljude... Ali odbijam joj na mladost... neka nauci kakav je zivot...

Hvala bogu meni je drago da ima ljudi koji prate ideologiju ali tokom istorije mnogi su ljudi ispusili... haha ovo je fora kao ja sam veliki....John Lock...jbt... ali ja stvarno ne volim kada mi neko dodje i ubaci se kao faca preko moje grbace...

Zivimo u svetu cinjenica... Sutra kada neki od nas budu narodni poslanici niko nas nece stedeti i kopace ono najcrnje o nama... zato budite uvek ono sto jeste...
 
meni radi sasvim OK...

I da kazem za sanju... Mislim da svako od nas treba da zna sa kime ima posla... Ja ovde imam malo vise od 2000 postova i stojim iza svakoga koji sam napisao... Znate kako to ide... nije ovo moje prepucavanje nego mi je to zaparalo oci... Ne volim takve ljude... Ali odbijam joj na mladost... neka nauci kakav je zivot...

Hvala bogu meni je drago da ima ljudi koji prate ideologiju ali tokom istorije mnogi su ljudi ispusili... haha ovo je fora kao ja sam veliki....John Lock...jbt... ali ja stvarno ne volim kada mi neko dodje i ubaci se kao faca preko moje grbace...

Zivimo u svetu cinjenica... Sutra kada neki od nas budu narodni poslanici niko nas nece stedeti i kopace ono najcrnje o nama... zato budite uvek ono sto jeste...

pa dobro nisi ti sad stariji od nas ne znam koliko pa da mozes da pricas kako si proziveo neki zivot.Ima jos dosta vremena i za tebe i za nas.

Pa ako ti postanes narodni poslanik, neko ce sigurno iskopati sta si sve pisao na forumu!:D

I sta bi na kraju jel si sa nama ili bez nas?
 
pa dobro nisi ti sad stariji od nas ne znam koliko pa da mozes da pricas kako si proziveo neki zivot.Ima jos dosta vremena i za tebe i za nas.

Pa ako ti postanes narodni poslanik, neko ce sigurno iskopati sta si sve pisao na forumu!:D

I sta bi na kraju jel si sa nama ili bez nas?

nisam ja stariji mnogo mozda cak i uopste...a sto se tice toga neka kopaju moj je obraz cist pred bogom i pred narodom...

ja pratim svoju ideju...bravo za neke od vas za neke palac ide dole... u svakom slucaju sad sam previse smoren da bih razmisljao o tome...:wink::wink:
 
pa dobro nisi ti sad stariji od nas ne znam koliko pa da mozes da pricas kako si proziveo neki zivot.Ima jos dosta vremena i za tebe i za nas.

Pa ako ti postanes narodni poslanik, neko ce sigurno iskopati sta si sve pisao na forumu!:D

I sta bi na kraju jel si sa nama ili bez nas?

brate, deca sa 12 godina znaju da budu mudrija od starijih osoba sa 30 godina ali takvi slucajevi su retki, on je jedan od tih koji izlazi iz puberteta kao zrela osoba dok neki izadju kao idioti ili kao neke ok osobe on izlazi kao neko pametniji od vecian tinova

ovako izgleda forum

sta to mi kao utesna nagrada :D kao evo ti vidi al ne diraj :D lol salim se...
probao sam sve sto sam mogao i nece, preporucujem da napravite novi forum jer ce 100% se javiti jos neko ko nece moci da ide na taj forum
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top