Shta vas to rasplache?

najlakse me rasplace nova lukasova pjesma lešće :cry: :cry: :cry:

Pojacaj stari radio
neka polude komsije
obuci plave farmerke
nek bude kao ranije

Ukradi ruze najlepse
sto vire iznad ograda
u bastama ispod Zvezdare
umesto mojih pozdrava

I kreni ka kraju grada
tamo, u livade cvetne
reci da meni si posla
ako te neko sretne

Ref.
Hej, Lesce, Lesce sareno
neka vidi jutra tog
ko je mene voleo
hej, Lesce, Lesce sareno
neka vidi prokleto
kome me je otelo

Vidim joj senku, dolazi
ona u zlatnoj spavacici
nocas ce me poljubiti
a ti ces me izgubiti

I ako te nekad probude
ptice sto rano polecu
ti budi, budi najlepsa
nek se za tobom okrecu
 
Nisam osoba koja place za svaku sitnicu,cak sta vise mislim da sam dosta jaka osoba sto se tice plakanja..Slaba sam kada su rastanci u pitanju,ali ni tu ne placem kada se pozdravljam nego se raspistoljim tek kada ostanem sama ..Pesme me ne rasplacu u momentu,ali mozda nekada kada sam slaba i kada mi sitnica fali da zaplacem onda se setim i poneke pesme pa jos vise placem hehee. Uglavnom i kada placem,placem kada sam sama jer mnogo mi je tesko da zaplacem pred drugima,ponekad mi bude i glupo jer ako je situacija takva da svi placu,aaaa ja ne mogu suze nece da idu..E da i nisam do sada zaplaka pred deckom ,niti jednim eheh ali posle mi bude tesko..Vise bih volela kada bih mogla da se isplacem ko konj i gotovo nego ovo sto u sebi zadrzavam..ali nismo svi isti.
 
Ne znam ni sama... Ne plačem baš često, a na ivici plača sam obično zbog nepravde, ponašanja drugih... Zadnji put mi se plakalo kad sam čula da su 2 devojčice umrle baš mlade-sa 14 godina... Neki moji drugovi su ih poznavali i baš su se bili zbližili s njima... To mi je najveća tragedija-da neko umre mlad... :(
 
Ne znam ni sama... Ne plačem baš često, a na ivici plača sam obično zbog nepravde, ponašanja drugih... Zadnji put mi se plakalo kad sam čula da su 2 devojčice umrle baš mlade-sa 14 godina... Neki moji drugovi su ih poznavali i baš su se bili zbližili s njima... To mi je najveća tragedija-da neko umre mlad... :(

Ajoj...:sad2::sad2:

Ja se cesto rasplacem od besa,kad se iznerviram..Ili kad saznam d asma nekom verovala,a taj neko u stvari laze,ili je licemer.To me najvise povredi.

uglavnom,placem cesto,vrlo cesto...tako se ispraznim,bude mi lakse ,ako mi je dan bio los...
 
Juche sam u shkoli saznala da nam razredna ide iz shkole. Plakala sam neprestano 5 sati. Chesto plachem, pa chak i onda kada nema razloga. :( A da li vas rasplache neka pricha, pesma, mozda plachete samo zbog prozivljenih problema ili uopshte ne plachete? Iskreno, molim!

Joj pa ja sam bas ovako emotivna....naravno ne placem kad gledam filmove,meni je to strasno pateticno,ali za neke normalne stvari da jer mi najverovatnije od toga zavisi buducnost,ili kada se nesto strasno dogodi,ali moram priznati da najvise placem kada ostanem sama.....u stanu.....!! A sada ne,znam da sam sa bebicom gde god da krenem....sad da budem iskrena again, placem kad mi dodju gosti...udave me sa pitanjima "jao pa kako bebica,kako si ti,kad ces da se porodis"...uzasno...pa da opet priznam malo me to iznervira ili se raznezim pa zaplacem,zavisi od raspolozenja! A najvise placem kad vidim hranu!!!!Placem od srece koliko mogu da je pojedem...naravno i pre sam je tamanila,ali sad mnoooogo mnooogo vise!!Eto otprilike to su ti razlozi zbog kojih malo cmizdrim,ali ne cesto!!:hvala:
 
Uglavnom ne placem:confused: Par drugova mi je reklo kako me nikad nisu videli da placem:P:P
Desi se da se iznerviram zbog nekog prepiranja sa nekim i posto ne mogu nesto da dokazem(ali samo ako sam u pravu) i toliko se iznerviram da mi dodje da ili prebijem tu osobu ili da zaplacem(to se nije desilo jos...a nije ni prvo:lol:)...
Pre mesec dana sam zaplakao...zbog luka, ali stvarno:sad2: Keva spremala nesto i ja stojao pored, a ona sekla luk...i krenule mi suze:hahaha:
 
ja ne kontam kako neko moze da zaplace od muzike...:confused: to mi je tako debilski narocito musko kad place....

:eek::eek::roll:

Placem uz pesme, narocito uz 'Hurt', placem kad mi naviru uspomene (to moze bilo kad da se desi, bilo sta da me podseti), uz knjige (uuuu, tu lijem zesce), uz filmove.....
Placem zbog nepravde, placem kad mi nije dan.
Cesto placem. Tako izbacim sve iz sebe. Ali nikad me niko ne vidi da placem, uvek placem sama sa sobom.
 

Back
Top