Seks iz sažaljenja

Neno

Elita
Poruka
22.071
I tako često se da čuti da ona(j) moja(a) bi stalno a mene to prošlo ko babu zviždanje. Nije da nije problem za jedno, već je i za oboje.
Vremenom, pored mnoštva porodičnih pa i poslovnih obaveza, jedno od paertnera zataji.. nije mu do seksanja, doduše do jela, druženja, izlaženja.. to hvala Bogu ne manjka.
U toj neprilici, takve žene (i muškarci) nerado tj nevoljno pristaju na seks, čisto iz sažaljenja tek da zadovolje partnera. ..a to je već seks iuz obaveze a ne iz ličnog zadovoljstvaa.

Kada dodje do toga, neminovna su prebacivanja, optužbe, pa i zvocanja.. priznat ćete - nije lako, ni malo. Ipak, bolje i seks iz sažaljenja nego nikakav..
Medjutim, pored toga što je uskraćeni partner u nezavidnoj situaciji, kako god to da se posmatra, možda je žena (ili muškarac) kome nije do seksa, u još težoj, jer..
Seks je veoma koristan i zdrav kako fizički kao što je sagorjevanje kalorija, jačanje mišića, bolji imunitet.. takodje pozitivno utiče na našu psihu,stres..
Nadasve, seks nam uistinu daje osjećaj zadovoljstva, smireni smo, nismo napeti, nervozni..

I tako.. ako vam se ne sekssa a to radite preko.. volje, a to je već seks iz sažaljenja da ne gledate kako vam partner čezne i kopni, obratite malo pažnju i na svoje potrebe..
..bolje seks nego kojekakve tablete, dijete za mršavljenje, razni puderi, šminke jer.. seks barem 3,4 puta sedmično će pomoći da izgledate mladje i 10-tak godina..

Eto, tako nekako.. pa kako hoćete. Možda dosta toga i nije baš tako, ali.. nije ni daleko od istine.
 
Кад сам био млад умео сам на разне начине да се "огребем за сношку",
па и на сажаљење.

Рецимо испричам школској другарици да немам мајку,
да сам код маћехе,
да сам тужан ...
Ко зна шта сам све лупао, али је палило !

Биле су у фазону "даћу му све, живот му није ништа дао" !
 
Кад сам био млад умео сам на разне начине да се "огребем за сношку",
па и на сажаљење.

Рецимо испричам школској другарици да немам мајку,
да сам код маћехе,
да сам тужан ...
Ко зна шта сам све лупао, али је палило !

Биле су у фазону "даћу му све, живот му није ништа дао" !
Taj fazon
 
I tako često se da čuti da ona(j) moja(a) bi stalno a mene to prošlo ko babu zviždanje. Nije da nije problem za jedno, već je i za oboje.
Vremenom, pored mnoštva porodičnih pa i poslovnih obaveza, jedno od paertnera zataji.. nije mu do seksanja, doduše do jela, druženja, izlaženja.. to hvala Bogu ne manjka.
U toj neprilici, takve žene (i muškarci) nerado tj nevoljno pristaju na seks, čisto iz sažaljenja tek da zadovolje partnera. ..a to je već seks iuz obaveze a ne iz ličnog zadovoljstvaa.


Kada dodje do toga, neminovna su prebacivanja, optužbe, pa i zvocanja.. priznat ćete - nije lako, ni malo. Ipak, bolje i seks iz sažaljenja nego nikakav..
Medjutim, pored toga što je uskraćeni partner u nezavidnoj situaciji, kako god to da se posmatra, možda je žena (ili muškarac) kome nije do seksa, u još težoj, jer..
Seks je veoma koristan i zdrav kako fizički kao što je sagorjevanje kalorija, jačanje mišića, bolji imunitet.. takodje pozitivno utiče na našu psihu,stres..
Nadasve, seks nam uistinu daje osjećaj zadovoljstva, smireni smo, nismo napeti, nervozni..

I tako.. ako vam se ne sekssa a to radite preko.. volje, a to je već seks iz sažaljenja da ne gledate kako vam partner čezne i kopni, obratite malo pažnju i na svoje potrebe..
..bolje seks nego kojekakve tablete, dijete za mršavljenje, razni puderi, šminke jer.. seks barem 3,4 puta sedmično će pomoći da izgledate mladje i 10-tak godina..

Eto, tako nekako.. pa kako hoćete. Možda dosta toga i nije baš tako, ali.. nije ni daleko od istine.


pa sta sad? razlog za kukanje tek kad ponestane i ta vrsta sexa
 
Mrzi me sve da čitam, ali da me neko kreše iz sažaljenja ili ja .. gospode, ima li ičeg jadnijeg.

Jedino priznajem kad kaže da je sam. Možda neko misli da time izaziva sažaljenje, ali kod mene ne. Meni je to hot.
 
Kada sam u vezi pa mi se ne seksa a on je jako nabrijan dozvolim mu da "priviri".
Ali samo da mu bide "lakše" ništa više.

Pre kada sam pocinjala sa seksualnim životom nisam htela da se sažaljevam.

A ono muva me tip i nesto da mu se sažalim ni slučajno.
Takođe ne bih volela da mi se neki tip sažali
 
I tako često se da čuti da ona(j) moja(a) bi stalno a mene to prošlo ko babu zviždanje. Nije da nije problem za jedno, već je i za oboje.
Vremenom, pored mnoštva porodičnih pa i poslovnih obaveza, jedno od paertnera zataji.. nije mu do seksanja, doduše do jela, druženja, izlaženja.. to hvala Bogu ne manjka.
U toj neprilici, takve žene (i muškarci) nerado tj nevoljno pristaju na seks, čisto iz sažaljenja tek da zadovolje partnera. ..a to je već seks iuz obaveze a ne iz ličnog zadovoljstvaa.

Kada dodje do toga, neminovna su prebacivanja, optužbe, pa i zvocanja.. priznat ćete - nije lako, ni malo. Ipak, bolje i seks iz sažaljenja nego nikakav..
Medjutim, pored toga što je uskraćeni partner u nezavidnoj situaciji, kako god to da se posmatra, možda je žena (ili muškarac) kome nije do seksa, u još težoj, jer..
Seks je veoma koristan i zdrav kako fizički kao što je sagorjevanje kalorija, jačanje mišića, bolji imunitet.. takodje pozitivno utiče na našu psihu,stres..
Nadasve, seks nam uistinu daje osjećaj zadovoljstva, smireni smo, nismo napeti, nervozni..

I tako.. ako vam se ne sekssa a to radite preko.. volje, a to je već seks iz sažaljenja da ne gledate kako vam partner čezne i kopni, obratite malo pažnju i na svoje potrebe..
..bolje seks nego kojekakve tablete, dijete za mršavljenje, razni puderi, šminke jer.. seks barem 3,4 puta sedmično će pomoći da izgledate mladje i 10-tak godina..

Eto, tako nekako.. pa kako hoćete. Možda dosta toga i nije baš tako, ali.. nije ni daleko od istine.
X.

Svaka ti je tko Njegoševa.

Ja se satirem od sexa u 51 i svi misle da sam

- 10 g...

bez i 1 bore, lice bebi fejs zategnuto, bez
padnutih staračkih ušiju, braon fleka, staračkog vonja, mirisa ilovače...

Bogu HVALA, bez lekova, terapija, boleština...

Ugađam 1. sebi i mom nježniku.
Moje splovilo ima golemu prioritetu.
 

Back
Top