piciginx
Legenda
- Poruka
- 54.615
Да, а оних неколико десетина хиљада усташа што се пацовским каналима пребацило на Запад?
Smanji malo ribu....
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Да, а оних неколико десетина хиљада усташа што се пацовским каналима пребацило на Запад?
Marinac je u pravu za tom SFRJ su (nažalost ) najviše Srbi plakali i najuporniji su bili u njenoj odbrani i održavanju po svaku cenu , čak su i žalosne patrtljke koji su od te tvorevine ostali 92. nazvali prepotetno Jugoslavija sa sve Hej Sloveni himnom .
Да, а оних неколико десетина хиљада усташа што се пацовским каналима пребацило на Запад?
Tako je radila UDBA....
Marinac je u pravu za tom SFRJ su (nažalost ) najviše Srbi plakali i najuporniji su bili u njenoj odbrani i održavanju po svaku cenu , čak su i žalosne patrtljke koji su od te tvorevine ostali 92. nazvali prepotetno Jugoslavija sa sve Hej Sloveni himnom .
To je tačno ,al Srbi su imali šansu da 10 godina posle Broza sami odlučuju o svojoj sudbini ,državi i uredjenju u kome će živeti ,kako su izabrali tako im je sada .Ма, нико није блесав да оно што ваља куди... Али, ако ћемо бити искрени, гомила невоља која се данас (уназад четврт века) дешавају, свој корен имају управо у тој држави.
To je tačno ,al Srbi su imali šansu da 10 godina posle Broza sami odlučuju o svojoj sudbini ,državi i uredjenju u kome će živeti ,kako su izabrali tako im je sada .
) Hrvati počnu rušiti Jugoslaviju, očekujem Srbe da se pridruže u rušenju te ustaške tvorevine, a ne da opet kmeče "Ruše nam Jugoslaviju".I molim lijepo, kada sljedeći put () Hrvati počnu rušiti Jugoslaviju, očekujem Srbe da se pridruže u rušenju te ustaške tvorevine, a ne da opet kmeče "Ruše nam Jugoslaviju".
Može?

Неовисна ти је пред банкротом, а ти овде губиш време мрзећи нас. Колко су се тек теби помешали живци јбте.![]()
Ja se samo pokušavam uklopiti u debilnu temu, kako mi ide?
Ћопави хрват је свом несоју створио државу. Државу направљену на костима Срба. Рехабилитовао је усташе и избрисао зверства тих паса у људском облику. Свако ко тврди другачије или је идиот или хрватско псето.
tita mrzite sto je srfj mera normalnog zivota u odnosu na ovo danas, pa ste popisdeli jer demokracija `ne radi`, nece sama, a nece ni dok se pljacka narod i drzava
Komunisticka partija je dobila manje od 1% glasova na izborima 2012. godine a to dovoljno govori sta narod misli. Vi ste popisdeli jer vas je narod poslao na djubriste istorije.

а наручилац је цк републике из које је одабрани. са тим да ово у колони нису жртве (можда пар њих), или би ти макса лубурића назвао жртвом?
ови ваши су све радили са разлогом.![]()
Када би био свестан своје несвести, не би ти био неки проблем да схватиш да чак и немам нешто посебно против вашег златног телета... Колико против вас којих му се и постхумно клањате. А који сте својом сервилношћу завили у црно ову земљу.
S kojim razlogom bi ustaša ubijala ustašu?
S kojim razlogom bi ustaša ubijala ustašu?
niko ne brani novodemokratama da naprave bolju drzavu, razvijenu privredu i veliki izvoz
mada, treba da se zapne. onda nista
oni vole da dodju na gotovo, da `privatizuju` drzavnu i drustvenu imovinu koju nema ko da brani