"Samo ti planiraj, nek' ti se Bog smeje"

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
62.879
Ono sto sam doziveo, jednom, pravog vidovitog, je da mogu da znaju proslost i sadasnjost, pa na osnovu toga da predvide buducnost...
verujem u prognozu.
zvezda kad je spičila liverpul 2:0 ko se tome nadao. mogao je "vidovnjak-prorok" da zaradi silne paretine i da uživa na sejšelima.
smak sveta se najavljuje od kad pamtim za sebe.
ludilo na šta ljudi padaju.
postoji scenario za budućnost ali nikad baš ne bude po tom sčenariu

Antihejter

Domaćin
Poruka
4.177
Ono sto sam doziveo, jednom, pravog vidovitog, je da mogu da znaju proslost i sadasnjost, pa na osnovu toga da predvide buducnost...
To rade i psihijatri.
Meni je jedna doktorka "prorekla" da ću izvršiti samoubistvo (jedino mi nije jasno kako doktor sme u lice pacijentu tako nešto da kaže) i u suštini spasila mi je život jer sam je mrzeo i terao inat. Još uvek, kad mi kroz glavu prođe da se ubijem, setim se da bi onda ona bila u pravu i neću iz inata.

Čisto primer...

RIA77

Poznat
Poruka
8.622
postoje osobe koje mogu 'komunicirati' sa, nazovimo to duhovnim svetom, kao sto su egzorcisti i pojedini proroci
ali za taj talenat mislim da placaju veliku cenu, patnju
Тај ко разговара може да се представља као анђео, а уствари је демон. Комуницирање са тим светом нису чиста посла.
Они који знају будућност не комуницирају као спиритисти.

RIA77

Poznat
Poruka
8.622
To rade i psihijatri.
Meni je jedna doktorka "prorekla" da ću izvršiti samoubistvo (jedino mi nije jasno kako doktor sme u lice pacijentu tako nešto da kaže) i u suštini spasila mi je život jer sam je mrzeo i terao inat. Još uvek, kad mi kroz glavu prođe da se ubijem, setim se da bi onda ona bila u pravu i neću iz inata.

Čisto primer...
Није прорекла. То се зове искуство рада са људима.
Да си интровертан и да је знала да си суицидан, никада ти то не би рекла кер је опасно.

4thman

Poznat
Poruka
8.088
Postoje dve mogućnosti, ili je sve "zapisano unapred", ili nije.

Mi živimo u jednom od ta dva sveta.

Ono što je činjenica, to je da nema načina da odredimo da li živimo u jednom ili u drugom.

Stoga je cela pretpostavka potpuno izlišna, i ne treba da gubimo vreme na nju.
Da sve dok nema vremeplova, onda možeš redo. Ovako samo s vremena na vreme undo...

Antihejter

Domaćin
Poruka
4.177
Није прорекла. То се зове искуство рада са људима.
Да си интровертан и да је знала да си суицидан, никада ти то не би рекла кер је опасно.
Pa jel' vidiš? Ili je žena idiot ili je bukvalno genije pa da me toliko dobro proceni i kaže mi nešto što će izazvati inat. Nisam suicidan ali sam baš bio "potonuo" u tom periodu.

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
69.939
verujem u prognozu.
zvezda kad je spičila liverpul 2:0 ko se tome nadao. mogao je "vidovnjak-prorok" da zaradi silne paretine i da uživa na sejšelima.
smak sveta se najavljuje od kad pamtim za sebe.
ludilo na šta ljudi padaju.
postoji scenario za budućnost ali nikad baš ne bude po tom sčenariu
Što nije slučajno. Samo što oni koji kvare takve planove ne traže zahvalnost.
Spasioci iz senke. Teorija antizavere. :lol:

Ateista5

Ističe se
Poruka
2.535
Da, znam da ne mogu da objasnim ni da ubedim jer i ja sam Nevernik. Ovo ne moze da se objasni nikakvim placebom ili nekim drugim objasnjenjem. Dakle sve sto je rekla ta babetina odvijalo se tacno tako i tacno tim redom
Raznorazni su mi "gledali", "gatali"...... Cak i oni bliski meni koji su trebali bar nesto da pogode ili predvide masili su kolosalno.
Al da vidis cuda mojoj majci "pogadjali". Onda sam i ja jednom prisustvovao seansi (mojo majci). Gomile stvari su ispricane. Ona je upamtila samo par i to zamisli pogodjene a ostele (gotovo sve) nije ni konstatovala. U Krusevcu su bili kvarni. Unapred je ispitali........
Inace testirali svetske najpoznatije "vidovnjake". Trebali za sledecu godinu da ppredvide. Samo je jedan jednu stvar pogodio i to delimicno.

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
62.879
Što nije slučajno. Samo što oni koji kvare takve planove ne traže zahvalnost.
Spasioci iz senke. Teorija antizavere. :lol:
da, videli smo za ovu pandemiju. smišljena, scenirana i izrežirana. većina ljudi se dozvala pameti i oni su žigosani kao jeretici. čak i forum ima zabranu za tzv širenje antivakserstva.

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
69.939
da, videli smo za ovu pandemiju. smišljena, scenirana i izrežirana. većina ljudi se dozvala pameti i oni su žigosani kao jeretici. čak i forum ima zabranu za tzv širenje antivakserstva.
Po Dušanovom zakoniku. Ko izrekne Babunsku reč da se mlati štapom. :lol:

Jel se sećaš onog sms-a koji je svima poslat na početku, kako nas čeka
talijanski scenario ako ne shvatimo situaciju ozbiljno, a posle su hapsili
ljude zato što šire paniku. Totalni ludaci.

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
62.879
Po Dušanovom zakoniku. Ko izrekne Babunsku reč da se mlati štapom. :lol:

Jel se sećaš onog sms-a koji je svima poslat na početku, kako nas čeka
talijanski scenario ako ne shvatimo situaciju ozbiljno, a posle su hapsili
ljude zato što šire paniku. Totalni ludaci.
sada kad im je film dobro prošao biće i nastavaka. trenutno struja gas i nafta

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.