САД: Влада Србије није мислила оно што је рекла

Spencer:
Војне базе су и у Панами и у Никарагви и у Порторику па су то земље трећег света.
Grci nisu Nikaragvanci....oni su to pametno iskoristili,da smo pametni pokazali bi da mozemo i mi to! Sta fali Portoriku i Nikaragva i Panami?Hoces da kazes da su bolje ziveli pre Amera!!!????
 
volunteer:
Ne ali su privukle kapital sa strane....
Bolje bi bilo da ti ne lupetas gluposti...
Тамо где су њихове базе ту само од бизниса успева проституција, нарко бизнис и шверц разне робе... имамо сада пример тога и у нашој земљи!
 
Ево мало шиптарске кукњаве преко Вашингтон поста. За нотирати су следећи параграфи:

Despite more than $2.5 billion in foreign aid to Kosovo, unemployment runs as high as 50 percent territory-wide, and many of the best jobs are tied to international organizations whose presence here will not be permanent.

Electricity, a focus of postwar reconstruction efforts, is available less than 12 hours a day in much of the province. In Europe, only Moldova has a higher infant mortality rate.
 
volunteer:
Sem sto ga privlace one ga i stvaraju...Potrebna je industrija,a onda se angazuju inzenjeri,radnici i tako krene lancana reakcija...vrlo prosto....

ово је попут радикалског схватања економије.... једноставно, лаичком уму доступно...

укратко: није ти добро објашњење
 
volunteer:
Mislim da ovaj komentar nije na mestu...ali ok,tebi na cast.
Пази твоје је да пропагираш војску чији си добровољни резервиста (једном си то и признао) ти, наравно, због тога имаш одређене бенефите као нпр визу добијаш без чекања и дркања, е сад једино што морач да схватиш је да мене, као и део других форумаша заболе баш да иду у fckin USA!
Немој да мислиш да ћеш у било коме од нас пронаћи погодно тле за твоју пропаганду, ако је теби испран мозак, нама није!
Значи да резимирам БМБК* за то што ти пишеш!!!


*Боли ме баш кур.ц
 
KoscheiBesmertnii:
Пази твоје је да пропагираш војску чији си добровољни резервиста (једном си то и признао) ти, наравно, због тога имаш одређене бенефите као нпр визу добијаш без чекања и дркања, е сад једино што морач да схватиш је да мене, као и део других форумаша заболе баш да иду у fckin USA!
Немој да мислиш да ћеш у било коме од нас пронаћи погодно тле за твоју пропаганду, ако је теби испран мозак, нама није!
Значи да резимирам БМБК* за то што ти пишеш!!!


*Боли ме баш кур.ц
Pricaj u svoje ime,niko ti nije dao ovlascenje da u njegovo ime govoris!Vi iz narodne koalicije stvarno radite kao da ste u krdu!
 
De_Sisti:
da je neko od tvojih rodjaka zrtva prostitucije i narkomanije, da li bi cekao da se drustvo s atim izbori ili bi se borio za otklanjanje uzroka...
Drustvo se i bori stalno protiv toga(nekad samo i formalno)ali to je manje vise prisutno i u razvijenim i u ne razvijenim zemljama...tranzitna podrucja tu najvise pate...
 

Back
Top