Шеик: Геноцид је оно што су Американци учинили староседеоцима, а не Сребреница

nesko101

Elita
Poruka
18.481

Онај ко је организовао геноцид над Јерменима 1914. организовао је и масакр у Сребреници. Ја знам ко је то, а ви не, овако је одговорио један од најутицајнијих учитеља исламске теологије, шеик Имран Хосеин, на предавању 2021. године, када га је из публике извесна Шемса Османчевић из Босне и Херцеговине упитала „зашто негира геноцид у Сребреници”.​

„На судњем дану сазнаћете ко је био тај који је наручио убијање, чије су руке у то умешане и ко је то наручио”, додао је он.

Шеик је објаснио да је геноцид оно што су Американци починили према староседеоцима тог континента, а не Сребреница.
„Многи Срби жале због оног што се догодило и желе да се злочинци казне. Ви не разумете Србе, има их добрих, има и лоших. Они не мрзе ислам, ако неки и мрзе, то је зато што су претрпели зло од муслимана. Подржавате џихад који је Османско царство водило против њих вековима”, сматра водећи исламски теолог.
Британци су хтели да се Сребреница у УН прогласи геноцид, али Русија је то спречила (2015. године), подсећа он.
„Мене су нападали када сам рекао да су Руси у праву јер су то спречили. Нападате ме и сада када вам говорим истину о Великој Британији и Османском царству које је водило ратове у име ђавола, а не Бога, ви ме нападате и подржавате оне који су чинили зло по свету. Идите онда код неког другог учитеља”, поручио је шеик Имран Хосеин.
Он је окупљенима објаснио шта по њему значи геноцид.
„Геноцид је када истребите неки народ. Као што су то урадили Американци, и када не показујете кајање и жаљење, не признате кривицу и не извините се, и пријатно вам је то што сте урадили. То је геноцид”, рекао је шеик.
Српски народ данас, велика већина, жали због тога што се десило у Сребреници и волели би да пронађу све одговорне, сматра он.
„Не само оне одговорне за убиства, већ и оне који су омогућили да се она догоде. Требало би да питате НАТО, они би могли да вам одговоре на многа питања”, закључио је.
Имран Назар Хосеин рођен је 1942. године и он је писац и филозоф специјализован за исламску есхатологију, светску политику, економију и савремене социоекономске политичке проблеме. Аутор је дела „Јерусалим у Курану”.
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...kanci-ucinili-starosedeocima-a-ne-srebrenica/
Odlična tema za munđose na ovom forumu,ustašoidne fakore,arbanase kao i one najgore među njima Srpske liberale tj. mazohiste za svoj narod.

Лоше је што запад то користи како би од Вучића добио неке уступке око исламске тзв. републике Косово, а добро је што та резолуција појачава исламофобију код Срба и што ће додатно поделити већ и онако подељено друштво у тзв БиХ.

Иначе, што се тиче усташа, Милановић не признаје геноцид, чак је и признао да је Косово отето, што никада нећемо чути од неких албанских или бошњачких лидера.

Srebrrenica je posledica onog što je Srbima radio Naser Orić po okolnim Srpskim selima oko Srebrenice.Pobio je čitava manja Srpska sela starce,žene decu.Kada je to lično video Mladić on je rekao da će ih osvetiti.Dakle genocid može se nazvati samo ako je izvršen bez povoda za osvetom..

Онај ко је организовао геноцид над Јерменима 1914. организовао је и масакр у Сребреници. Ја знам ко је то, а ви не, овако је одговорио један од најутицајнијих учитеља исламске теологије, шеик Имран Хосеин, на предавању 2021. године, када га је из публике извесна Шемса Османчевић из Босне и Херцеговине упитала „зашто негира геноцид у Сребреници”.​

„На судњем дану сазнаћете ко је био тај који је наручио убијање, чије су руке у то умешане и ко је то наручио”, додао је он.

Шеик је објаснио да је геноцид оно што су Американци починили према староседеоцима тог континента, а не Сребреница.
„Многи Срби жале због оног што се догодило и желе да се злочинци казне. Ви не разумете Србе, има их добрих, има и лоших. Они не мрзе ислам, ако неки и мрзе, то је зато што су претрпели зло од муслимана. Подржавате џихад који је Османско царство водило против њих вековима”, сматра водећи исламски теолог.
Британци су хтели да се Сребреница у УН прогласи геноцид, али Русија је то спречила (2015. године), подсећа он.
„Мене су нападали када сам рекао да су Руси у праву јер су то спречили. Нападате ме и сада када вам говорим истину о Великој Британији и Османском царству које је водило ратове у име ђавола, а не Бога, ви ме нападате и подржавате оне који су чинили зло по свету. Идите онда код неког другог учитеља”, поручио је шеик Имран Хосеин.
„Геноцид је када истребите неки народ. Као што су то урадили Американци, и када не показујете кајање и жаљење, не признате кривицу и не извините се, и пријатно вам је то што сте урадили. То је геноцид”, рекао је шеик.
Српски народ данас, велика већина, жали због тога што се десило у Сребреници и волели би да пронађу све одговорне, сматра он.
„Не само оне одговорне за убиства, већ и оне који су омогућили да се она догоде. Требало би да питате НАТО, они би могли да вам одговоре на многа питања”, закључио је.
Имран Назар Хосеин рођен је 1942. године и он је писац и филозоф специјализован за исламску есхатологију, светску политику, економију и савремене социоекономске политичке проблеме. Аутор је дела „Јерусалим у Курану”.
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...kanci-ucinili-starosedeocima-a-ne-srebrenica/
Odlična tema za munđose na ovom forumu,ustašoidne fakore,arbanase kao i one najgore među njima Srpske liberale tj. mazohiste za svoj narod.

Nemci su inspirisali, "posavetovali" i preko Mladoturaka kao predvodnika a Kurda egzekutora sproveli istrebljenje Jevreja

Odavno napisah da je Srebrenica mnogo nalik "Katinskoj šumi" kada gle "pošteni" Nemci u jeku napada na Rusiju pronađu masovnu grobnicu koju su napravili Sovjeti

I kako to da nigde nema ni jedne fotografije tih streljanja ili snimka .

U vreme kada su kamere i novinari bili po svuda kako to da ni jedna služba ne organizova da se snimi "šta mrski Srbi rade jadnim bošnjacima" ako ništa a ono argument za ucene ubuduće

Sem toga ne zaboravimo kojie je naš a njihov čovek postao savetnik Srba i da li ih je on savetovao da krenu na enklave na istoku BiH i ostave nebranjene zapadne granice i otvore prostor za operaciju etničkog čišćenja Krajine

Srebrrenica je posledica onog što je Srbima radio Naser Orić po okolnim Srpskim selima oko Srebrenice.Pobio je čitava manja Srpska sela starce,žene decu.Kada je to lično video Mladić on je rekao da će ih osvetiti.Dakle genocid može se nazvati samo ako je izvršen bez povoda za osvetom..

Srebrenica je posledica zamke za Srbe

Bilo bi lepo da saznamo koji su i Srbi učestvovali u toj zamci, možda i ne znajući da su izmanipulisani

Jedan nam je poručio da ćemo se sretati u budućnosti sa njim, liči da se baš srećemo i to baš često

šeik ne zna da su se najveći zločini protiv američkih starosedelaca dogodili u brazilu, meksiku, argentini, peruu, ekvadoru... tamo su bile antičke civilizacije inka, maja, azteka... sa svojim carstvima, gradovima, hramovima, putevima...
Do sad nitko nije pozvao na odgovornost vlasti u meksiku u argentini u brazilu u peruu da odgovaraju za masakre, genocide i zločine nad starosedeocima

šeik ne zna da su se najveći zločini protiv američkih starosedelaca dogodili u brazilu, meksiku, argentini, peruu, ekvadoru... tamo su bile antičke civilizacije inka, maja, azteka... sa svojim carstvima, gradovima, hramovima, putevima...
Do sad nitko nije pozvao na odgovornost vlasti u meksiku u argentini u brazilu u peruu da odgovaraju za masakre, genocide i zločine nad starosedeocima
Ma tipična turbanska budaletina. Sad ima u SAD 3 puta više Indijanaca nego kad su Europljani došli na taj dio kontinenta, a o samim Indijancima bolje ne trošiti riječi ...

To je onaj duletov seik :zcepanje:i ta spodoba je bitna sta izjavljuje?

Screenshot_2024-04-28-15-28-47-024-edit_com.android.chrome.jpg

Zna sve to šeik i bolje od tebe, ali nisu Brazil, Meksiko, Argentina i Peru mutili vodu u Bosni.

Kako se moze o bilo kakvoj osveti pricati kad su Srbi pobili 10 puta vise u istocnoj Bosni prije toga? Akranovi Tigrovi, skorpioni, Seseljevi orlovi i druge jedinice iz Srbije su pobile samo u Bijeljini 400 ljudi pa Ziva lomaca u Visegradu i u svakom drugome mjestu u istocnoj Bosni Kako to funcionise porusis sve dzamije i pobijes 10puta vise pa kad neko od Srba pogine pricaju o osveti i pobijes 100 puta vise. Naser je bio na sudjenju dok svi ti Srbijanci nikad nisu.

Kako se moze o bilo kakvoj osveti pricati kad su Srbi pobili 10 puta vise u istocnoj Bosni prije toga? Akranovi Tigrovi, skorpioni, Seseljevi orlovi i druge jedinice iz Srbije su pobile samo u Bijeljini 400 ljudi pa Ziva lomaca u Visegradu i u svakom drugome mjestu u istocnoj Bosni Kako to funcionise porusis sve dzamije i pobijes 10puta vise pa kad neko od Srba pogine pricaju o osveti i pobijes 100 puta vise. Naser je bio na sudjenju dok svi ti Srbijanci nikad nisu.
to su radili mudžahedini preobučeni u srpske uniforme
postoje tajni dokumenti koji to potvrđuju

Boze sacuvaj koliko vas ima. Nemam komentar na ovo.
dolazi dan kada će se tajni dokumenti iz arhiva moskve, pekinga i ulan batora otvoriti i svi će saznati za podle prevare i laži kojima su zapad i amerika blatili srbiju još od 1236 godine

Доказе о српским жртвама уклонила Олбрајтова​

15:34 28.04.2024.
0

Доказе о српским жртвама уклонила Олбрајтова: Документ о убијеним Србима у БиХ предат УН Како је Меморандум о српским жртвама у Сребреници доспео 1993. у УН, а потом мистериозно нестао​

Вест да је тог 2. јуна 1993. године из Уједињених нација стигла потврда о пријему Меморандума о злочинима над српским народом у Братунцу, Милићу, Скеланима и Сребреници, директора Института за истраживање српских страдања у 20. веку, професора Миливоја Иванишевића озарила је надом да ће се правдољубиви свет, најзад, осврнути и на српске жртве. Њих је у професоровој евиденцији у том тренутку било 1.000, као и 400 имена убица из више општина у сребреничком региону.
Сведочења о српском страдалништву без предаха је прикупљао између два Ђурђевдана 1992. и 1993. и на основу тих података уобличен је Меморандум на 132 странице.
„Желео сам да се објави код нас, али ме је Добрица Ћосић кога сам познавао и веома ценио, посаветовао да се истраживање уобличи у меморандум југословенске владе о злочинима над Србима у БиХ. Инсистирао је да и друге установе америчке администрације добију тај документ. Добила га је чак и ЦИА, али истог дана када је предат, документ је нестао! Појавио се поново тек јула 1995. године пред улазак српских снага у Сребреницу“, открива за „Новости“ професор Иванишевић.
Испоставило се, каже професор, да су у администрацији СБ неки Тунишанин и Мароканац извештаје о страдању Срба склањали, а на документе о муслиманским жртвама додавали неколико нула.
И Извештаји генерал-пуковника Сатиша Намбијара, команданта мировних снага УН у Хрватској и БиХ, остали су заробљени у нечијим фасциклама.

Највеће заслуге у спречавању да истина о Србима допре до јавности имала је Медлин Олбрајт, америчка државна секретарка.

„Нажалост, наша страдања остала су непозната светској, али и нашој јавности, јер у то време ни српски медији нису се озбиљно бавили овим трагичним догађајима“, каже Иванишевић, који је наставио своја истраживања.

Она су објављена 1994. године, а ИК „Прометеј“ и Архив Војводине штампали су их прошле године са допуњеним списком од 3.700 српских жртава по насловом „Хроника нашег гробља – слово о страдању српског народа Братунца, Милића, Скелана и Сребренице“.
Још на почетку рата у БиХ, видевши којом се брзином шири зло, са др Миланом Булајићем, оснивачем Музеја жртава геноцида и Међународне комисије за утврђивање истине о Јасеновцу, Иванишевић је договорио да се лично посвети истраживању страдања Срба у БиХ.

„У том рату у БиХ страдало је 31.000 српских цивила. Њих 80 одсто убијени су у својим селима, на имањима, у својим кућама. Преосталих 20 одсто умрли су у неком од многих логора“, рекао је саговорник „Новости“.

„Имамо све доказе за тужбу за геноцид над Србима у Сребреници“​

Иванишевић изјавио је да су Бошњаци и они који подржавају „лажни мит о геноциду над Бошњацима у Сребреници“ покренули резолуцију у страху да ће српска страна, која располаже свим доказима, прва подићи тужбу за геноцид у Сребреници и околини, али над Србима.

Иванишевић сматра да Немачка и остали коспонзори резолуције журе зато што немају никакве аргументе.
„Ако су им аргументи масовне гробнице, онда нека одговоре откуд Срби у тим масовним гробницама, а ми поседујемо имена Срба чији су посмртни остаци нађени у тим масовним гробницама. Не треба их потцењивати. Гурају резолуцију да би добили квалификацију ‘геноцид’ и ублажили нашу тужбу и аргументе“, рекао је он за Срну.

Иванишевић је нагласио да је српска страна, у смислу потенцијалне тужбе, неупоредиво јача.
„Ми за разлику од њих имамо све битне чињенице. Знају они да Срби имају све доказе о геноциду над српским народом у Сребреници. Они се основано боје и зато су поново активирали резолуцију“, навео је Иванишевић.

Он сматра да је Сребреница у то време планирана за главни град, како је навео, „те њихове џамахирије“.
„Све је било етнички очишћено, а имамо и доказ њиховог Главног штаба, њихове оперативне групе који обавештава Други корпус да се Сребреница 100 одсто очисти. Увелико је тај простор виђен за повратак ислама. Нашли смо то код неких ајатолаха чак и из Ирана“, рекао је Иванишевић.

Back