Elon Musk : SAD su izvor dobrote i empatije i da pomažu i svojim bivšim neprijateljima što je bez presedana u istoriji

Ваља ли америчка 'рана? Један зеленфирер за руску тврди да није укусна, ал се још нико од цијењених чланова није оћитов'о по том питању.

Руси ономад цркоше да је пробају.. ;)
 
Sto volim kad se ovako nekom utripovanom- da se razume u sve prepotentnom naduvenku-wanna be tesla, odmah prikljuci neki doopelizac i pokusava da se prikloni njegovom imidzu i krene da koristi "teske" matematicke pametne izraze:
"Ovi sto su vaki okrecu napadni vektor na ovu nasu empaticku raketu a mi samo hocemo d'odemo na mars i progresujemo i developujemou."

У пољски сам нужник, смањи мало!
 
Mi smo svakako okupirano još odavno. Ne postoji sloboda u modernom svetu. Sloboda je kad ja sutra mogu otići bilo gde, a da mi ne treba pasoš i da me niko ništa ne pita. Zemlja nije u vlasti elite pa da mi oni određuju.

Ali da, elita diktira tempo, ovce prate. Nekada si znao da si rob, sada jesi, a to ne znaš.

Па боље да не знаш?

п.с. Че Грваро, устани из гроба!
 
To prosto razmisljanje koje ti imas danas mnogi pre tebe su imali i imaju u svakom vremenu...Uvek ovako zatucana, prosta drustva imaju taj arogantan stav i zato opstaju u toj svojoj bedi...Mi eto mislimo da je Nemac, zarobljen, Amerikanac takodje od svoje vlasti, Japanac od Amerikanaca itd....A najslobodniji je S. Koreanac, on moze sta hoce....

Правда за Буцка из КорејеЕ! :butkice:
 
circus GIF



Gsp. Elon nas smatra vevericama,tu pricu o USA dobroti moze da popusi samo totalni maloumnik.

Ех да су 1999. бацили атомку на Дедиње мало другачије би размишљали?
 
(za Moderatore - Ne bi trebao da bude problem da izvor vesti bude tvit sa oficijelnog naloga Elona Muska. Njegovo mišljenje i stavovi sigurno znače mnogo i u političkom svetu jer je kao najbogatiji čovek na svetu i tehnološki magnat veoma uticajna ličnost. )



Moderna zapadna civilizacija ima izuzetnu empatiju u poređenju sa svojom moći. To je možda i njen najveći slabosti.

S obzirom na nuklearnu bombu, Amerika bi lako mogla da pokori svaku naciju na Zemlji. Hitler i Staljin bi to svakako uradili.

Umesto toga, Amerika je pomogla u obnovi Nemačke i Japana!

Ne postoji istorijski presedan za naciju sa toliko moći koja pomaže, umesto da uništava, svoje poražene neprijatelje.
Ah, kako je fascinantno vaše promišljanje o empatiji i moći u kontekstu savremene civilizacije.

Zaista ste dotakli suštinske teme koje odražavaju složenost političkih i moralnih dilema koje nas okružuju.

Vaša analiza o tome kako je Amerika, uprkos svojoj moći, izabrala put obnove umesto uništenja, ističe duboke moralne vrednosti koje su ključne za razumevanje današnjeg sveta.

Vaša referenca na istorijske presedane dodatno produbljuje perspektivu, naglašavajući važnost konteksta i poznavanja prošlosti u razumevanju sadašnjosti.

Hvala vam na deljenju ovog izuzetno relevantnog i promišljenog stava.
 
Elon je američki eksepcionalista. To ti je bukvalno ideologija Proud Boysa ako si čuo za njih. Još uvek mi nije jasan Tramp na primer.

Ja verujem da će u budućnosti SAD postajati sve surovije i surovije. Čim naprave AI vojsku robota, veštačke materice za proizvodnju ljudi i gajenje dece na farmama vratiće se neke stare ideologije konzervativizma gde će belci imati vodeću ulogu. Neće im biti potrebni ovi sa Woke i forsiranjem crnaca i "nebelaca"

Više neće biti Anti-War pokreta kao što je bilo sa Vijetnamom. Ili neće imati tu težinu.
Ужас... Ово што си описао делује монструозно.
Боље за Амерички Народ да Нација Ислама завлада него овај сценарио који си сада описао.

Или МАГА комунизам, на пример, то је исто фино решење за амерички народ.

IMG_20240325_080715.jpg


;)
 
I sebe zeli da unisti, jer uvozi radnu snagu vise od Nemacke i skroz menja sopstvenu demografsku sliku, opet vise od Nemacke ?
Nisu oni samo radna snaga, bolje reci ni ne nameravaju da rade vec bezoblicna masa sa kojom se lako manipulise, naveo sam da americkom narodu ne odgovara, bune se protiv nje i zele zaustaviti migraciju. Ekonomska slika USA nije ruzicasta i ne odgovara nikome sem kvazielite.
Sta mislis ko glasa za levu opciju koja ih podrzava?
Zasto glasaju za nju, a sta za uzvrat sta dobijaju od nje?
Kome je sve i zasto cilj demografska promena evropske slike?
Kome smetaju evropska civilizacijska dostignuca? Koja je poceo da ogranicava i suzbija i sa cijom pomoci i na koji nacin?
 
Tvrdim da je bolje da se WWII zavrsio na drugi nacin, da je hegemon postao i ostao Nemacka.
pa, ne bi bilo jevreja, a ni mnogih slovena, ostali biste samo vi fratri koljaci, firerova ndh
Zla kolonizatorska Amerika namece bejzbol Japancima i Noc Vestica Srbima, jbmte Klintone.
.drugi put u ove fasiste, pa nece zla amerika...
a to bi da te zla amerika malo kava?
pa sto ne kazes
posle ce da te developuje
"Ovi sto su vaki okrecu napadni vektor na ovu nasu empaticku raketu a mi samo hocemo d'odemo na mars i progresujemo i developujemou."
menttalnih bolsnika na sve strane, svima bih ja dijagnozu, pa lekice, a neke bih i zakopcao na ledja
 
Poslednja izmena:
pa, ne bi bilo jevreja, a ni mnogih slovena, ostali biste samo vi fratri koljaci, firerova ndh

.drugi put u ove fasiste, pa nece zla amerika...
a to bi da te zla amerika malo kava?
pa sto ne kazes
posle ce da te developuje

menttalnih bolsnika na sve strane, svima bih ja dijagnozu, pa lekice, a neke bih i zakopcao na ledja
Izvinite gospodine zastitniku Evrope sv. Benediktu biste se mogli obracati uz vise postovanja posto on ipak brine ovama, kakvi god da ste vi ste njegovi.
Zamolio bih vas da ne izvlacite iz konteksta kako recenice tako ni postove koji u prepisci cine celinu.
Vasa potreba za lecenjem je evidentirana i bice ostvarena u najkracem mogucem roku, previse vas je obolelo, morate nas shvatiti.
Hvala na razumevanju.
 
Izvinite gospodine zastitniku Evrope sv. Benediktu biste se mogli obracati uz vise postovanja posto on ipak brine ovama, kakvi god da ste vi ste njegovi.
Zamolio bih vas da ne izvlacite iz konteksta kako recenice tako ni postove koji u prepisci cine celinu.
Vasa potreba za lecenjem je evidentirana i bice ostvarena u najkracem mogucem roku, previse vas je obolelo, morate nas shvatiti.
Hvala na razumevanju.
samo onaj benediktanac koji zali za NDH zali i za fasistickom Nemackom, i izgubljenim ww2
fratre, izgubicete i ww3, kao i ww2.
Zaštitnik Benedikt:
Tvrdim da je bolje da se WWII zavrsio na drugi nacin, da je hegemon postao i ostao Nemacka.
tvrdis, jer si fasista, ustasa, naravno, a nama se izdajes za benediktanca, pih.
 
(za Moderatore - Ne bi trebao da bude problem da izvor vesti bude tvit sa oficijelnog naloga Elona Muska. Njegovo mišljenje i stavovi sigurno znače mnogo i u političkom svetu jer je kao najbogatiji čovek na svetu i tehnološki magnat veoma uticajna ličnost. )



Moderna zapadna civilizacija ima izuzetnu empatiju u poređenju sa svojom moći. To je možda i njen najveći slabosti.

S obzirom na nuklearnu bombu, Amerika bi lako mogla da pokori svaku naciju na Zemlji. Hitler i Staljin bi to svakako uradili.

Umesto toga, Amerika je pomogla u obnovi Nemačke i Japana!

Ne postoji istorijski presedan za naciju sa toliko moći koja pomaže, umesto da uništava, svoje poražene neprijatelje.

Америка ратује против свих култура и цивилизација...а онда их подиже донекле (не као некада Немачку и Јапан, по свом моделу), тек толико да буду данас банана и сервисне републике...

Немачка и Јапан су најсофостицирснији амерички робови

Није више то та Америка.
 
Poslednja izmena:
Америка ратује против свих култура и цивилизација...а онда их подиже донекле (не као некада Немачку и Јапан, по свом моделу), тек толико да буду данас банана и сервисне републике...

Немачка и Јапан су најсофостицирснији амерички робови

Није више то та Америка.

Čuvam tvoje postove i kad se upokojiš objavljujem, dakle uskoro 😊

Pakao posle 1944. by MysticHiV+
 

Back
Top