Rezolucija za genocid u Blajburgu!

Americki vojnici oslobadjaju konc logor Dahau, kada su videli sta su ss-ovci tamo radili, odmah su ih postreljali. Sta sada da se rehabilituju ti ss-ovci zato sto nisu imali sudjenje ?
А џихадлије што поклаше неколико хиљада људи у подрињу могу да се рехабилитују?
Кад Србе треба прогласити геноцидним онда све може, па и кољачи да постану жртве геноцида.
 
Обојица су радници УДБ-е.
Очигледно не знаш ништа.
udba nema veze sa milosevicevim obavestajnim sluzbama. Ova dvojica su "nezavisni" americki placenici kojima je CIA dala ulogu cetnika.
Obojicu je posle rata CIA eliminisala, jednog ubila a drugog oterala u zatvor. Ovaj u zatvoru je dobio novu ulogu, da bude americki "spavac" i da se aktivira kada dodje presudni moment po Srbiju. Zauzvrat, dobio je slobodu. Tu je i treci crnogorac, Vuk Draskovic, koji je imao manje radikalnu ulogu od ove dvojice, stim sto nije "spavac" vec ima ulogu provokatora i identifikaciju mogucih potencijalnih "preletaca" (sa Budzeta Srbije na Budzet Vasingtona) u politici Srbije.
Cudi me da sve ovo ne znas................jer ovo zna 99 posto srba.............osim, ako nisi srbin.
 
e, ali u pravu je nikita, nema smisla da idemo sad hrvatima na ruku - pa vidis da ce jos malo da prebace sa brojem blajburskih i sam jasenovac, tj. da vec jesu

ja ipak mislim da je blajburg prenaduvan, bas kao i srebrenica, samo sa par NULA manje

ali, hrvati su tu umobolni, pa vidi dokle su dogurali, do 600 hiljada cak!


jel vidis bre da nisu normalni?
naser oricev deda ustasa takodje!
ne bih im ja vise isao na ruku, ranije nisam ni znao za taj blajburg, trebali su pacovskim kanalima, preko vatikana, pa za argentinu, hica da ih vidi dole, a ne da ovde glume zrtve dok nase sve vise negiraju, danke dojcland
nije to pod ruku hrvatima

to su činjenice. zločine su činili ustaše ali i naserovci.
kolektivna kazna ili osuda ne postoji. pa ne znam za kakvo zlo.
egzekucije bez presuda - preki sud radi osvete je takodje zlo . gde bi tome onda bio kraj kada bi svako sudio prekim sudem.

sustina je ista. ako je blajburg masakr onda je i srebrenica to isto. isti razlog je.
osveta nad ratnim zarobljenicima za prethodne počinjene monstruozne zlocine .
 
Mobilizirani narod i ništa više ali partizanima koji su ubijali do tad sve koje su mogli nije ništa bilo ubiti 600.000 većinom nevinih ljudi,žena i djece i prepisati to njemcima kao žrtve nacizma i fašizma.Tito,Ranković,Đilas,Pijade..........!:(
I to da bi dobili što veću ratnu odštetu od Nemačke.... Ali Tito tada nije imao podršku zapada za to, a ni od Staljina jer mu je odbrusio NE! Tako to biva kada se kujchish i bodeš sa velikima! :bravo:
 
Pozdrav! Jesam li došao na pravu temu? Je li se ovdje kolektivno nariče nad nesretnom sudbinom ustaša u korist srpske propagande o Srebrenici? :ceka: :mrgreen:
несрећна судбина насероваца ....

да ли су у блајбургу сви били припадници усташких формација ? или је било и домобрана ? јел било и цивила ?

колективна егзекуција је несрећна судбина ?

ок. реци то овима око резолуције.
 
Šta "pošten" čovek traži u istoj koloni sa Ustašama?
?? Bežali su mnogi, pa i porodice ustaša i domobrana koji nisu hteli da žive u Titovoj republici, znalo se da će da bude odmazde, PROMENE državnog, društvenog i ekonomskog uređenja uz ŽRTVE i OTIMANJA.. kao i kod STALJINA itd... A poznata je partizanska parola
: Ne bi bežali da nisu krivi! I UDRI po zločincima! :rotf::rotf::rotf:
 
Heh, vidi kako... da nisu bili krivi ne bi bezali vecina za osterih, plus sve tamo do blajbyrga i okoline su bili naoruzani, nisu bezali bez oruzja i nisu hteli ni da ga odbace dok partizani nisu zapoceli da ih masakriraju sarcima..., a jadni nagasakindjani i hirosimljani nisu imali kud ni vreme, niti su znali da trebaju da beze - drasticna razlika
Tipiočna partizanska komesarska PRAVDA! Kriv si dok se ne dokaže suprotno! :rotf: :rotf: :rotf:
 
i posli sa 100 i vise hiljada naoruzanih ustasa domobrana itd? onda su deo te vojne formacije, ne smatraju se izbeglicama
pa to ti je to isto:
neces da bacis oruzje, pravis proboj, moras da racunas da mozes da pogines, nisi civil, ideoloski, verski ili nacionalni neprijatelj na koga bi se izvrsio gencid, samo si VOJNIK, neprijatelj na koga se otvara vatra
Nije stvar o događajima PRE Blajburga... nego o zločinima POSLE Blajburga i razoružanja te predaj vojske NDH zločinskim i podlim britancima! Usput da se podsetimo: To su one zločinačke svinje koje su podupirale i opskrbljivale Titove partizane.. koji su imali za cilj RUŠENJE Monarhije....
 
?? Bežali su mnogi, pa i porodice ustaša i domobrana koji nisu hteli da žive u Titovoj republici, znalo se da će da bude odmazde, PROMENE državnog, društvenog i ekonomskog uređenja uz ŽRTVE i OTIMANJA.. kao i kod STALJINA itd... A poznata je partizanska parola
: Ne bi bežali da nisu krivi! I UDRI po zločincima! :rotf::rotf::rotf:
Čiju porodicu su ubili partizani? Ajde ne lupetaj, navedi primer gde su partizani iz osvete ubili nečiju porodicu.
 
Sve sami decimusi! :lol: Srbi su decimirali na Bleiburgu, a Hrvati po antiantifašističkoj Srbiji. Pravo bratstvo i jedinstvo! Tito je bio baš lukava mustra. :lol: :lol:
?? Obična smrdljiva Staljinova podrepna mušica..Uz blagoslov podlog, kukavićkog i izdajničkog Zapada koji je Monarhiju prepuastio Staljinovim BOLJŠEVICIMA ( Gde ste bre britanci, otišlo vam pola Evrope STALJINU!? :rotf: :rotf:) ! Mogla je to da bude i moja pokojna baba...
 

Back
Top