Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?

• Ukupno glasova
    70
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Likvidirana je Uljana Julija Vojtovič Nilsen, NATOplaćenica ukrajinskog porekla iz Sjedinjenih Država

GN8m5WIXQAEHI36

Poslednja izmena od moderatora:
Какав би био резиме дана, седмице, месеца?.

НАТО-ВСУ се систематски девастира од стране Војске РФ, док саме НАТО-специјалистичке екипе из дубине велике украјинске територије учестало покушавају и повремено успевају да донекле деградирају Црноморску флоту и њену ПВО. Делимичну кривицу за повремене успехе НАТО сноси и војна бирократија која ретко премешта покретну ПВО а за авионе не гради капонире који би знатно редуцирали потенцијалну штету. Тако да је низ смена у Министарству одбране спсасоносна ствар. Исто тако, НАТО специјалисти успевају да у одређеној, али не критичној мери наносе штету енергетској, плинској и нафтној индустрији Русије.

Тако се могу видети приоритети НАТО стратега и њихов фокус: Крим као примарна војна мета и покушај девастације енергетске привреде као економска мета, у рату у коме Русија за сада побеђује. Истрајавање у покушајима и повременим успесима у наношењу штете Црноморској флоти и њеној ПВО потврђују оне тезе које у фокусу свих ових дешавања тежиште стављају на Крим. С обзиром на безнадежност позиције ВСУ проксија, отвара се питање сврсисходности ових покушаја и њихов крајњи циљ.

Poslednja izmena:
Potvrđeno je da je Raisi mrtav, a rat između Zapada i Globalnog Juga ulazi u novu fazu.

Trag o tome što dolazi bit će odgovor Kine i Rusije na ovo očito ubojstvo (da, očito).

Ako se ne varam, u nadolazećim satima i danima čut ćemo kinesko i rusko vodstvo trezveno kao što su ikada bili u pogledu američkih namjera i nesmotrenosti. Kladio bih se da će nova isporuka naprednog oružja uskoro stići do Irana i da će to biti objavljeno.

Ovo se događa na pragu obiju sila i mora se shvatiti kao izravna provokacija i izazov. Obje ne mogu izgubiti Iran i ne mogu se na obje gledati kao da sjede besposleno i da ih SAD uništava.
-
Niti jedna strana ne želi da se smatra da pokreće prvu veliku i otvorenu ofenzivu u ovom ratu, tako da je vjerojatno još uvijek pred nama razdoblje pojačanih napetosti. Ali rat dolazi, u to nema sumnje. Netanyahu je uspio u svom planu izravnog uključivanja SAD-a. Ovaj atentat zapečaćuje dogovor.

Također, genocid je sada gotova stvar. Mi smo s druge strane toga. Svijet je vidio da će SAD istrijebiti svaku populaciju koja im stoji na putu globalne dominacije. Nitko se ne može nadati da će Zapad pokazati imalo razuma. Svi uključeni znaju da moraju odlučno pobijediti. Ovo obećava velike užase koji dolaze
-
Glupost i zabluda SAD-a su nas doveli ovdje
danas je nedelja ne rade im sluzbe, kina ce da odgovori u ponedeljak

Isto....ali dok traje, navijam za poraz djavoljeg nakota....Cini se da smo na suprotnim stranama...
Нема ту наше стране Ђуро...

Накот није Нато, већ секта о којој нико не сме да зуцне, ни у Русији ни у Украјни, Европи, Америци и сл...

Само Амери знају за те сатанисте, мора преко њих да се купи тај детаљ па да скапираш како богаташи преко сиротиње дозивају ђавола ТСР

Нема ту наше стране Ђуро...

Накот није Нато, већ секта о којој нико не сме да зуцне, ни у Русији ни у Украјни, Европи, Америци и сл...

Само Амери знају за те сатанисте, мора преко њих да се купи тај детаљ па да скапираш како богаташи преко сиротиње дозивају ђавола ТСР
Da li je tako, ne znam...ali ono sto znam, to je da je Zapad otjelotvorenje Sotone samog, cisto i nepatvoreno zlo...navijati za to zlo, jasno odredjuje koje vrednote preferiras....

Da li je tako, ne znam...ali ono sto znam, to je da je Zapad otjelotvorenje Sotone samog, cisto i nepatvoreno zlo...navijati za to zlo, jasno odredjuje koje vrednote preferiras....
Ма ђаба навијаш, само ће да те улови биполарни наратив и логика...

Немаш ум да разумеш врховне сатанисте и демоне, није лако поверовати у њихову оштроумност да нестану са радара...

Знају људи а не зна Бог који Духом својим казује коме хоће, а пре свега Цркви "стубу и чувару Истине".

Твоја реторика је неправославна, друже.

Ма ђаба навијаш, само ће да те улови биполарни наратив и логика...

Немаш ум да разумеш врховне сатанисте и демоне, није лако поверовати у њихову оштроумност да нестану са радара...
Imam um da vidim očevidno, meni dosta...a ti, licemjeru stari, nastavi da obmanjujes, u službi Belzebuba...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back