RADIKALI - JOŠ JEDNOM POTVRĐENO - NASILNICI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bombu? na skolu?
strasno je kakve stvari tebi prolaze kroz glavu, tako nesto zdrav covek ne moze ni da pomisli - kao sto ne moze da izmisli ovako nesto, odvali bombastican naslov i krene da se gusi - u sopstvenim lazima.

ime skole trazim jer je upadljivo da nedostaju bilo kakve realne informacije, ne samo da nema linka ni izvora, nego ne postoji nista osim konfuznog 'rekla-kazala' pijacnog naklapanja i 'verujte mi na rec'.
koju rec? vasu? neka hvala.

dakle:
1) dokazi da se ovo stvarno dogodilo (ja ne tvrdim da nije, ali imam sasvim opravdane razloge da sumnjam u istinitost)
2) ili priznaj da LAZES!
 
A šta ćeš ti, da baciš bombu na tu školu? Da pucaš na direktorku?

Znaš šta, evo ti veoma jednostavan način ako te baš zanima toliko: pitaj lepo tvog Vučića.

Eto znao sam da ce Милунка Савић da rece valjan razlog zasto cuti , plasi se da mi ne ostavimo kompove uzmemo sta vec i dignemo skolu u vazduh a hrabru uciteljicu razapnemo povadimo sta valja iz ne (organi i tako to). Milunka je uvek bila i ostala rastresita i razborita osoba. :shock::shock:
 
A šta ćeš ti, da baciš bombu na tu školu? Da pucaš na direktorku?

Znaš šta, evo ti veoma jednostavan način ako te baš zanima toliko: pitaj lepo tvog Vučića.

O, Boze, svasta!
Da li ti mislis da se nece saznati istina (ili laz)?
Da li ti zaista mislis da neko pita da bi bacio bombu na tu skolu, ili da tebe uhvati u lazi, kao sto smo te i uhvatili, svi!
 
Eto rekla vam je i nemoj da mi vise uznemiravate Милунка Савић . Inace ....
Milunka srce reci meni necu reci nikome. I ko to kaze da clanovi LDP-a lazu.
Kakav je to nacin sovinisti jedni , sile mraka , lazne patrijote , fasisti jedni .
Eto Милунка Савић rekaosam im , nije mi tesko imam ovu tvoku recenicu na copy/paste.
hahahahahahahahahaha
 
Naravno da ne lažem, nego opet vi nećete da čitate: rekla sam - pitajte Vučića, radikali su tamo bili, snimali, pričao Vučić s direktorkom...
po tome svako ovde moze da otvori temu : 'rece mi jedan co'ek, na jednome mestu, da je tadic tukao neku decu u nekom vrticu, a ako mi ne verujete pitajte tadica' :D

reci mi, ali iskreno (makar jednom u zivotu), da l tebi tako nesto deluje, hm, logicno?
 
po tome svako ovde moze da otvori temu : 'rece mi jedan co'ek, na jednome mestu, da je tadic tukao neku decu u nekom vrticu, a ako mi ne verujete pitajte tadica' :D

reci mi, ali iskreno (makar jednom u zivotu), da l tebi tako nesto deluje, hm, logicno?

Ma to je obicna prica rekla-kazala, mozda je imala neku prijateljicinu prijateljicu, a ova neka guska, ili tracara, i eto ti paljevine, odmah na forum. Ali, ako, i takvi treba da postavljaju teme.
P.S. Sad, kao, nece da izda prijateljicu...
 
posto odgovora nema (ni na jedno pitanje) - da rezimiram ono sto je svima odavno jasno :
-osnovni preduslov za komentarisanje nekog dogadjaja je da se taj dogadjaj uopste desio.
-ovo (bar na opisani nacin) se po svemu sudeci desilo samo u tvojoj glavi, a ta, ocigledno burna desavanja, ipak nisu za ovaj forum :)

sad se setih tvoje recenice od pre samo dan-dva:

Ništa drugo se na ovo ne može reći nego - čista... pardon - prljava - LAŽ. DS nikada nikog nije "pljuvao i psovao".
http://forum.krstarica.com/threads/210204

odlican zakljucak za ovu 'temu' :)
 
Ih, bre, kakvi ste vi to ozbiljni simpatizeri i članovi SRS-a kad niste u stanju sami da proverite kod Vučića.
Prvo vam je bogznakako važno, zapeli k'o mutavi, a kad vam se lepo kaže, obratite se... vi - zaćutaste.
Ostadoste načisto zbunjeni, da li da verujete ili ne verujete. A šta bi vam, pa, i značilo da vam ja kažem ime škole, a priori ne biste poverovali, jer "demokrate lažu".
 
milunka (da ne zaboravim: promeni nik, vidis ponovo da ga nisi dostojna!) :
zbunjena, a bogami i ponizena i ismejana - si samo i jedino ti, jer si uhvacena u bezocnoj i prljavoj lazi; i tebi je valjda jasno da je jedini nacin da se kako-tako izvuces iz ove za tebe izuzetno ponizavajuce situacije jeste da nadjes nekakav izvor ove 'informacije'.
jedini.

a ocigledno je da - ne mozes.
o cemu tu dalje ima da se raspravlja?
 
milunka (da ne zaboravim: promeni nik, vidis ponovo da ga nisi dostojna!) :
zbunjena, a bogami i ponizena i ismejana - si samo i jedino ti, jer si uhvacena u bezocnoj i prljavoj lazi; i tebi je valjda jasno da je jedini nacin da se kako-tako izvuces iz ove za tebe izuzetno ponizavajuce situacije jeste da nadjes nekakav izvor ove 'informacije'.
jedini.

a ocigledno je da - ne mozes.
o cemu tu dalje ima da se raspravlja?
"Ponižena i ismejana"? "Uhvaćena u laži"? Ja? Daj, nemoj zasmejavati. Ništa pametnije, posle svega, nemaš da kažeš? E, stvarno sam verovala da ste jači sagovornici. Da ne kažem "dostojniji", kad već ti upotrebi tu reč. Jedini ismejani i poniženi ste - vi, i to neprekidnim "lovljenjem sopstvenog repa". Nedostatkom sposobnosti da uopšte PROČITATE šta je napisano. Izvor? Pa, dala sam već nekoliko puta najbolji, koji bi bliži bio?

P. S.

A vaša opterećenost mojim nikom postaje već zabrinjavajuća. Za - vas same, škodi zdravlju prevelika opterećenost. Ne za mene, ja se tome mnogo i ne čudim s obzirom na vašu izrazitu sklonost da verujete lažnim patriotama, a ne pravim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top