Pušenje je štetno!

Nije reklama nego hoću da pitam pušače? (pušim i ja), Sad će opet neko da se umeša i kaže,ala ti smaraš i postavljaš glupa pitanja. Pitam samo pušače:Jel vam se kad greškom desilo da upalite filter umesto gde treba? Meni se nepažnjom dešavalo i grozota teška,neka kiselina,zapali se filter...fujjjjj :rumenko: . Ako admini misle da nisam smeo ovo pisati,brišite ga,molim lepo :kpozdrav:
Zavisi sta pusis i koliko :vnaocare:
 
I ja sam svela na 10 dnevno i to mi je mera. Na 10 je jos uvek uzivanje. Ne verujem da iko ko pusi 2 kutije zaista i uziva u tome.
Kao sto rekoh, pocela sam kao klinka, bez da mi stariji zvocaju koliko sam popusila, a zasigurno sam preterivala. Jednostavno, osamdesetih je bilo takvo vreme, kao sto rekoh, retko ko je obracao paznju.
Iz ove perspektive, a pre svega gledajuci kao roditelj danas, bolje bi bilo da je imao ko da me malo prikoci. Ne kazem da bih danas svom detetu uvodila kazne ako propusi, nisu ni meni moji pa me evo ziva i (valjda) zdrava, ali bih je drzala na oku. Trudila bih se ako nista drugo da ogranicim kolicinu. Hvala bogu jos ne pusi i nadam se da nece ni propusiti. Rekla sam joj da mi kaze ako propusi. Priznala mi je da je probala i da joj se ne svidja.

U tim 80im bez zabrana izgleda nisam živela.
I najlakše je danas kad zapalim da kažem, ma krivo je društvo, mama, tata. Nije niko. Moj izbor, pogrešan.
 
Poslednja izmena:
U tim 80im bez zabrana izgleda nisam živela.
I najlakše je danas kad zapalim da kažem, ma krivo je društvo, mama, tata. Nije niko. Moj izbor, pogrešan.
Da se razumemo, bilo je zabrana 80ih itekako, ali neke druge vrste. To što sam sa 15 smela da kupim cigarete, nije me činilo zaista slobodnom ali je stvaralo privid nepodnosljive lakoce postojanja 😁. Nekad je i to vise nego dovoljno.
Ne kajem se puno zbog izbora, koji je svakako bio pogresan.
 
Da se razumemo, bilo je zabrana 80ih itekako, ali neke druge vrste. To što sam sa 15 smela da kupim cigarete, nije me činilo zaista slobodnom ali je stvaralo privid nepodnosljive lakoce postojanja 😁. Nekad je i to vise nego dovoljno.
Ne kajem se puno zbog izbora, koji je svakako bio pogresan.

Verovatno mislimo na različitu vrstu zabrana. :kpozdrav:
 

Back
Top