Puhovski potvrdio da su srpski tenkovi i avioni ubijali Srbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U protuispitivanju Gotovinina branitelja Luke Mišetića prikazani su isječci dokumentarnog filma o Gotovini iz 2006., u kojemu Puhovski objašnjava kako većinu ubojstava Srba treba pripisati pokušajima pljačke ili osvete. Na izravno Mišetićevo pitanje, Puhovski je potvrdio
- Nitko Gotovinu nije nikada povezao s konkretnim zločinima na terenu.
Potvrdio je i kako je bijeg Srba iz krajine bio “unaprijed organiziran i dogovoren”.
- Ako je pritom postojao i nekakav dogovor Zagreba i Beograda, podržavam ga, jer je smanjio broj žrtava - izjavio je Puhovski.

Mišetić je u sudnici pustio snimke o pregaženoj koloni civila kod Dvora na Uni (sektor sjever, ali je relevantno jer su izbjeglice kretale i s juga).

Kolona užasa
Upitan šta zna o koloni od 5 kilometara “užasa” gdje su tenkovi Koste Novakovića u povlačenju gazili kolonu izbjeglica prema BiH, Puhovski je potvrdio da je od kolega iz Helsinškog odbora Republike Srpske 1996. dobio podatke da se radi “o incidentu gdje su stradala 82 srpska civila”.

Sjetio se i događaja kada je srpski zrakoplov gađao kolonu izbjeglih Srba, a za što su lažno bili optužili Hrvatsko ratno zrakoplovstvo. Sudsko je vijeće odlučilo da film “Oluja nad Krajinom” bude usvojen u spis, no sudac Orie je poručio tužiteljima:
- Želim dodati da veliki dio tog filma nema dokaznu snagu, ako je uopće ima.

 
Ljubo niko nije žešći kritičar Srbijanske vlasti od 90tih pa do danas od mene,ja znam da će Srbin Srbinu da uradi što neće niko nikome ali, ima jedna krucijalno važna stvar koja izlazi izvan okvira ko je koga a ko je kome,a ta je da ja u svojoj domovini u kojoj sam se rodila nisam dobrodošla,to je u svoj toj priči jako porazno i strašno.:manikir:

Znam da svi povratnici imaju problema i to je stvarno grozno!
Ali znam i da su ljudi koji su se čvrsto odlučili vratiti to i ostvarili. Jeste da su neki pretrpjeli svašta, ali su izdržali i tu su.
I nadam se da ćete se svi koji želite jednog dana i vratiti. Trenutno barem nije problem da ishodite hrvatske dokumente, jel tako?

A što se pranja mozga i usmjerenog informiranja tiče, na početku ove teme sam već napisao da i u Hrvatskoj nastoje manipulirati masama, a stvar je inteligencije pojedinca hoće li na to pasti ili neće.

Ovo ne govorim radi tebe Zebrice, nego radi onih koji su me optužili da sam se ja kao izdigao iznad drugih, pa sad solim pamet.
Nisam iznad nikoga, a ako se netko smatra prozvanim, to je njegov problem, ne moj.
 
Ево слика из геноцидне крватске!

medak-pocket.jpg


Regular Croat Army left the Serb-populated Medak Pocket, which was under the UN protection, completely devastated (image from the publication about the Medak Pocket assault by the Veritas Center; for more images of Medak Pocket region stormed by the Croats and horribly tortured and disfigured Serb victims visit the Veritas publication web pages)


-----------------------------------------------------------
Simon Wiesenthal:

"The crimes of the fascist Ustashe against the Serbs in the notorious camp of Jasenovac must be known - crimes that are the worst ones along with those committed against the Jews in the Holocaust."

3dflagssrb00010003art4.gif


3dflagsisr00010003act4.gif


131115.gif
 
Ја!

Хау јес ноу...тога није било у БЛ-у!
Код нас су и латини и мухамеданци проживели рат, да им длака са главе није захвалила!



-----------------------------------------------------------
Simon Wiesenthal:

"The crimes of the fascist Ustashe against the Serbs in the notorious camp of Jasenovac must be known - crimes that are the worst ones along with those committed against the Jews in the Holocaust."

3dflagssrb00010003art4.gif


3dflagsisr00010003act4.gif

Koliko ih je ostalo na životu?
Koliko ih je bilo prije rata, koliko ste pobili, koliko protjerali?
I najvažnije, koliko ih se vratilo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top