Da li je i zasto politICAR zabranio Srpski film?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.564

Evo sta pise jedans medijsks kucs u Srbiji citiram njihov naslov:​

"Balša Đogo o navodnoj Vučićevoj zabrani filma "Košare": Ćutao sam godinama, sad hoću da pričam"​

Kome to smeta herojska bitka Srpskog naroda protiv terorista kako domacih tako i belosvetskih zapadnih? Ili jer neka ambasada narucila zabranu? Ili se taj neko stidi necega posto je sad aktuelan savet evrope nakon makedonije? da li ce biti zabelezen u istoriji za sva vremena da je omogucio?

A evo i intervjua:

 
Вучић стално забрањује филмове и серије.

Пре два месеца је забранио и серију "Сабља".



VIDEO: Odložena premijera serije "Sablja" o ubistvu Zorana Đinđića​

AUTOR021.rs​

ZABAVA

19.02.2024.​

15:13​

KOMENTARI​

10

Odloženo je premijerno emitovanja igranog serijala "Sablja", koje govori o ubistvu premijera Zorana Đinđića, zakazano za 24. februar.


https://www.021.rs/story/Zabava/Fil...serije-Sablja-o-ubistvu-Zorana-Djindjica.html
 
Вучић стално забрањује филмове и серије.

Пре два месеца је забранио и серију "Сабља".



VIDEO: Odložena premijera serije "Sablja" o ubistvu Zorana Đinđića​

AUTOR021.rs​

ZABAVA

19.02.2024.​

15:13​

KOMENTARI

10
Odloženo je premijerno emitovanja igranog serijala "Sablja", koje govori o ubistvu premijera Zorana Đinđića, zakazano za 24. februar.


https://www.021.rs/story/Zabava/Fil...serije-Sablja-o-ubistvu-Zorana-Djindjica.html
amozda to radi jedna ambasada kao sto je bilo slucaj sa paradom ponosa onomad jer je samo marionetica jer zamisli da se snima film a gde su zapadnjacka govna negativci i to viojni jer to u svetu do sada nije zabelezeno i da se snima film o teroristickoj akciji treci metak
 
amozda to radi jedna ambasada kao sto je bilo slucaj sa paradom ponosa onomad jer je samo marionetica jer zamisli da se snima film a gde su zapadnjacka govna negativci i to viojni jer to u svetu do sada nije zabelezeno i da se snima film o teroristickoj akciji treci metak

Можда, мада, отворио си тему под насловом "да ли је и зашто политиЧАР забранио српски филм",

дакле, тему наводиш на политичара.

А у Србији имамо само Вучића.

Добро, и Хила, али он није политичар, више...намесник.
 
Можда, мада, отворио си тему под насловом "да ли је и зашто политиЧАР забранио српски филм",

дакле, тему наводиш на политичара.

А у Србији имамо само Вучића.

Добро, и Хила, али он није политичар, више...намесник.
Ne postoji film u svetu niti se iko ikada usudio da napravi film vojni gde su prokleti sataniosti sa zapada koji su jedino zlo na svetu i gde zivi satana da su vojni negativci. Pa zar neko misli da maleni Srbi mogu to da odrade takav film? Pa naravno da ne mogu jer niko na svetu to ne moze cak ni Rusi ili Kinezi
 
Вучић стално забрањује филмове и серије.

Пре два месеца је забранио и серију "Сабља".



VIDEO: Odložena premijera serije "Sablja" o ubistvu Zorana Đinđića​

AUTOR021.rs​

ZABAVA

19.02.2024.​

15:13​

KOMENTARI

10
Odloženo je premijerno emitovanja igranog serijala "Sablja", koje govori o ubistvu premijera Zorana Đinđića, zakazano za 24. februar.


https://www.021.rs/story/Zabava/Fil...serije-Sablja-o-ubistvu-Zorana-Djindjica.html
Pa film je snimljen. Samo treba da se prikaže. Verovatno se zbog ove situacije oko Kosova čeka pogodan trenutak za prikazivanje. Možda je i serija u pitanju nakon filma, oni tako sada rade.
 
Pa film je snimljen. Samo treba da se prikaže. Verovatno se zbog ove situacije oko Kosova čeka pogodan trenutak za prikazivanje. Možda je i serija u pitanju nakon filma, oni tako sada rade.

Лепо пише да је премијера серије заказана за фебруар.

Међутим, твом вољеном не одговара да се пред изборе пушта таква серија, па је одложена за јесен, кад прођу сви избори.
 
Лепо пише да је премијера серије заказана за фебруар.

Међутим, твом вољеном не одговара да се пред изборе пушта таква серија, па је одложена за јесен, кад прођу сви избори.
Ja samo imam svoju voljenu porodicu i svoju voljenu izabranicu koju trenutno nemam. :)

Šalu na stranu kao što rekoh ovaj film nema nikakve veze sa izborima nego je verovatno zbog Kosova i Metohije.
 
Ja samo imam svoju voljenu porodicu i svoju voljenu izabranicu koju trenutno nemam. :)

Šalu na stranu kao što rekoh ovaj film nema nikakve veze sa izborima nego je verovatno zbog Kosova i Metohije.

Филм можда нема, али забрањена серија "Сабља", свакако, има.

Ипак, очигледно је да постоји цензура кинематографије у Србији. Као и у свакој диктатури.
 
Филм можда нема, али забрањена серија "Сабља", свакако, има.

Ипак, очигледно је да постоји цензура кинематографије у Србији. Као и у свакој диктатури.
Pa šta da je zabranio seriju uopšte da se snima? A šta da se u ovom trenutku snimila serija o pljačkaškim privatizacijama dosovske vlasti? Opet bi rekli troši narodne pare za unižavanje političkih protivnika.

Pa koliko je samo autošovinističkih filmova snimljeno za vreme dosovske vlasti? Treba li da se nabraja?
 
Pa šta da je zabranio seriju uopšte da se snima? A šta da se u ovom trenutku snimila serija o pljačkaškim privatizacijama dosovske vlasti? Opet bi rekli troši narodne pare za unižavanje političkih protivnika.

Pa koliko je samo autošovinističkih filmova snimljeno za vreme dosovske vlasti? Treba li da se nabraja?

Снимање филмова и серија треба да буде слободно.

Јасно је зашто је серија померена за јесен, иако је премијера била заказана за 24. фебруар.
 
Снимање филмова и серија треба да буде слободно.

Јасно је зашто је серија померена за јесен, иако је премијера била заказана за 24. фебруар.
Samo ne vidim zašto je Sablja usmerena protiv Vučića. Bitno da je snimljena, iskreno i meni je muka kada krenu da se vraćaju ublisku prošlost smuči mi se i život i sve ostalo.
 
Samo ne vidim zašto je Sablja usmerena protiv Vučića. Bitno da je snimljena, iskreno i meni je muka kada krenu da se vraćaju ublisku prošlost smuči mi se i život i sve ostalo.

Подсећање на Демократску странку и Ђинђића из 2023. године би део бирача на предстојећим изборима одвукло од напредњака ка Демократској странци. Још би се серија давала из недеље у недељу, у континуитету у време великих политичких трзавица, пред изборе 2. јуна.
 
Samo je jedan Srpski film, ovo ostalo su srpski filmovi....
To da se ispravi......Srpski film ima svoj imdb...ima takvu nezaboravljivost da sa tim ne moze da se poredi nista....
Odličan primer jednog autošovinstičkog filma koji se ,,igrom slučaja" zove baš ,,Srpski film". Nije to nikakav srpski fiom već su to umobolna razmišljanja prekaljenog dosovskog reditelja Srđana Dragojevića.
 
amozda to radi jedna ambasada kao sto je bilo slucaj sa paradom ponosa onomad jer je samo marionetica jer zamisli da se snima film a gde su zapadnjacka govna negativci i to viojni jer to u svetu do sada nije zabelezeno i da se snima film o teroristickoj akciji treci metak
sa ili bez zabrane takih filmova srbi shvataju da su zapadnjaci gomna........ne samo prema onome sta su nama uradili vec i prema njihovim aktuelnim zlocinima kako nasoj okolini tako i na globalnoj sceni.
To zna i Vucic i zato je svejedno dal ce zabraniti ili ne takve filmove.
 

Back
Top