Svaki regionalni sukob Srbije kupljeni francuski avioni biće totalno neupotrebljivi

Čekaj, ti misliš da se kod kupovine aviona niko nije setio pitanja raketa i municije za iste, nego će tako da kupe avione i onda provale da im to fali i da ništa od postojećih zaliha/linija snabdavanja ne može da se iskoristi? Svaka normalna država pravi detaljne analize svega. Mada, realno, mi nismo normalna nego napredna država pa postoji mogućnost i da je to istina ;)
 
Čekaj, ti misliš da se kod kupovine aviona niko nije setio pitanja raketa i municije za iste, nego će tako da kupe avione i onda provale da im to fali i da ništa od postojećih zaliha/linija snabdavanja ne može da se iskoristi? Svaka normalna država pravi detaljne analize svega. Mada, realno, mi nismo normalna nego napredna država pa postoji mogućnost i da je to istina ;)
Pa kada bi kupac imao pristup proizvodnji francuskih raketa za te avione onda kako bi se francuska zaštitila od kupca u slučaju međusobnog rata?
Da li znaš da Srbi neće dobiti rakete za taj avion dugog dometa nikada.Dakle ako naš krene na njihov u borbu oboriće ga francuski 100 km pre.
 
Најпаметније је било да смо само у једној краткој вести чули да се Република Србија договорила са Републиком Француском о куповини борбених авиона.

Без сликања, без драме, патетике, саморекламирања и још 150 глупости којима смо изложени.

Довољно је да нама непријатељске земље знају да имамо средства.
 
Најпаметније је било да смо само у једној краткој вести чули да се Република Србија договорила са Републиком Француском о куповини борбених авиона.

Без сликања, без драме, патетике, саморекламирања и још 150 глупости којима смо изложени.

Довољно је да нама непријатељске земље знају да имамо средства.
Znači ova moja činjenica tebe nimalo ne dotiče?
Pa stvarno i nisi za boljeg od Vučića.
 
Autorska
Aleksandar Vučić je totalno paralisao Srpsku vojsku ovim potezom jer svaki sukob na primer sa šiptarima kao francuskim saveznicima njihovi avioni za Srbe biće totalno neupotrebljivi jer nećemo dobijati rakete za te avione i šta smo onda mi?
Postali smo kolonija i po oružju sada kao i po teritoriji od pre što smo.
Siptari su francuski saveznici, Srbi su francuski saveznici...mozes li da saberes dva i dva...upravo ovim potezom AV je osigurao mir, sigurnost i stabilan dinar i buducim generacijama...zivjelo srpsko-albansko-francusko saveznistvo!
 

Back
Top