Председнички избори 02.04.2017. године!

Kako biste glasali?

  • Saša Janković

    glasova: 20 12,5%
  • Vuk Jeremić

    glasova: 22 13,8%
  • Miroslav Parović

    glasova: 6 3,8%
  • Saša Radulović

    glasova: 10 6,3%
  • Ljubiša Preletačević Beli

    glasova: 33 20,6%
  • Aleksandar Vučić

    glasova: 23 14,4%
  • Boško Obradović

    glasova: 12 7,5%
  • Vojislav Šešelj

    glasova: 4 2,5%
  • Aleksandar Popović

    glasova: 1 0,6%
  • Milan Stamatović

    glasova: 2 1,3%
  • Nenad Čanak

    glasova: 4 2,5%
  • Beli listić

    glasova: 0 0,0%
  • Bojkot

    glasova: 5 3,1%
  • -

    glasova: 8 5,0%
  • --

    glasova: 10 6,3%

  • Ukupno glasova
    160
  • Anketa je zatvorena .
Oni koji su mogli da progutaju Šredera na godišnjicu bombardovanja, progutaće sve. Granice više ne postoje, a mogućnosti su beskonačne. Tako da, srećan Vučić svima koji slave...

што рече један колега са форума - данашња Србија је најбоља могућа Србија са данашњим Србима. то је окрутна истина. али истина.
 
што рече један колега са форума - данашња Србија је најбоља могућа Србија са данашњим Србима. то је окрутна истина. али истина.

Sa datim materijalom, "ovaj svet je najbolji od svih mogućih svetova"... Tačno, surova istina...
 
DrkDoktore, ispalio si me. Obecao si da cemo da se vidimo na kafi.

Steta.

- - - - - - - - - -

o cemu ti pricas

ceo nekadasnji DOS sem par njih je prisao Vucicu i SNS-u

Ceo G17+ je sada u SNS. Rasim Ljajic je u SNS. Pola nekadasnjeg DS-a je u SNS-u itd.

Pa kako je onda DS pao sa 30% na 5%? Pa upravo tako sto su svi dotadasnji biraci DS-a presli SNS-u

DS sam nikada nije imao 30 posto.
 
Vucic je razvalio u Istocnoj i Juznoj Srbiji, ima dosta opstina gde ide preko 60 pa i preko 70%. Raska -78% Knjazevac 77, Trgoviste 94% , Bela Palanka 75.
Najlosije je prosao U Novom Sadu gde ima 43 % a Jankovic 25%, obzirom da i Beli ima 10% , Jeremic 6% , Radulovic i Canak zajedno 5% , Obradovic 2% tu je opozicija osvojila vise glasova.
U NS je veliki pad Vucic doziveo u odnosu na izbore 2016 lokalne kada je sam prakticno osvojio vise a sada sa SPS manje. Kako cujem tamo su jako lose i radili tj postavljali su predsednike odbore iz DS-a i drugih stranaka koji bas i nisu ljudi od poverenja.
 
Poslednja izmena:
na kraju je ispalo da su oni koji su bili za bojkot u pravu

Nisu u pravu. Trebalo je izaci i glasati protiv. Posto vas mnogo nije naslo za shodno da to uradi, tako je kako je.

Zanima me bas koliko je trebalo jos da izadje glasaca pa da Vucic padne ispod 50%. Recimo da su svi ti dodatni glasali protiv. Da vidim koliko je lenjivaca omogucilo Vucicu pobedu time sto ih je mrzelo da odvoje 10-15 min i glasaju.

Ali sta je tu je, ja napisah sta napisah - bude li problema i protesta protiv vlasti, ponudicu se Vucicu i bratiji da batinam besplatno, samo da mi daju da lesim dok mi ruke ne otpadnu od umora.

- - - - - - - - - -

Srbija je većinom glasova odabrala sopstveno uništenje. I nema sad žaljenja. Slažem se sa tobom, a isto to mi je rekao i jedan moj prijatelj, kaže koga čujem da se žali, a glasao je za Vučića ima da mu tresnem šamarčinu da se puši.

I nema razloga da se mi nerviramo ili brinemo. Narod je odabrao kako je odabrao i to mu je to.

Naravno, to je sto je. Nego imam decu, i sestra ima klince, i jos u porodici ima dosta decurlije, zao mi ih je, stvarno. Za mene me nije ni briga vise, ja od Vucica i ne zivim. Ali mu placam mnogo novca. Bas mnogo.

Razmisljam da prestanem da placam i porez, i doprinose, nek' se nosi Srbija u tri lepe, pa neka zive od svojih para - kojih nema.

I samo sanjam, ali stvarno sanjam, da dijaspora prestane da salje novac, pa da se sistem u Srbiji raspadne za godinu dana. Vec sam o tome pisao, necu da ponavljam.
 
Ali sta je tu je, ja napisah sta napisah - bude li problema i protesta protiv vlasti, ponudicu se Vucicu i bratiji da batinam besplatno, samo da mi daju da lesim dok mi ruke ne otpadnu od umora.

Pridružujem se inicijativi i sve što tražim je lopata od dva metra da prebijem stoku, baš kao što je činio onaj Peranović. Pametan čovek, shvatio je da magarce možeš da uteraš u pamet jedino batinama...
 
Zanima me bas koliko je trebalo jos da izadje glasaca pa da Vucic padne ispod 50%.
Ту и јесте грешка.
Није виц био у томе, него у недостатку квалитетнијег кандидата опозиције.
Такав би одузео део гласова Вучићу; овако- тукли су се између себе, а Вучићеви гласачи нису видели никакву алтернативу Вучићу.
Не можеш људима да нудиш паризер, и да их убеђујеш како је то његушки пршут, брате;:roll: ту је опозиција изгубила.
И стално ће да губи, док не престане да политику доживљава као бизнис; само је власт бизнис, опозиција је конкурс, који је намештен...
 
Nisu u pravu. Trebalo je izaci i glasati protiv. Posto vas mnogo nije naslo za shodno da to uradi, tako je kako je.

Zanima me bas koliko je trebalo jos da izadje glasaca pa da Vucic padne ispod 50%. Recimo da su svi ti dodatni glasali protiv. Da vidim koliko je lenjivaca omogucilo Vucicu pobedu time sto ih je mrzelo da odvoje 10-15 min i glasaju.

Ali sta je tu je, ja napisah sta napisah - bude li problema i protesta protiv vlasti, ponudicu se Vucicu i bratiji da batinam besplatno, samo da mi daju da lesim dok mi ruke ne otpadnu od umora.

- - - - - - - - - -



Naravno, to je sto je. Nego imam decu, i sestra ima klince, i jos u porodici ima dosta decurlije, zao mi ih je, stvarno. Za mene me nije ni briga vise, ja od Vucica i ne zivim. Ali mu placam mnogo novca. Bas mnogo.

Razmisljam da prestanem da placam i porez, i doprinose, nek' se nosi Srbija u tri lepe, pa neka zive od svojih para - kojih nema.

I samo sanjam, ali stvarno sanjam, da dijaspora prestane da salje novac, pa da se sistem u Srbiji raspadne za godinu dana. Vec sam o tome pisao, necu da ponavljam.

1. Има једно правило, које требате проверити дали је усвојено у Србији.
Ако има 50%+1 неважећи листић, следују нови избори на којим морају бити потпуно нови кандидати.


2. `Оћеш албанску платформу и за Србију?
Шиптари би те оберучке прихватили.
 
Srbija je većinom glasova odabrala sopstveno uništenje. I nema sad žaljenja. Slažem se sa tobom, a isto to mi je rekao i jedan moj prijatelj, kaže koga čujem da se žali, a glasao je za Vučića ima da mu tresnem šamarčinu da se puši.

I nema razloga da se mi nerviramo ili brinemo. Narod je odabrao kako je odabrao i to mu je to.

А требала је да изабере верског фанатика?
 
Novi Sad

17426143_10154725474421032_7699469423535684412_n.jpg


- - - - - - - - - -

17796342_10154725474586032_2025041578422311547_n.jpg


- - - - - - - - - -

stamatovic_i_vucic_jutjub-1-660x330.jpg



ВУЧИЋ ПОБЕДИО, АЛИ НЕ У ЦЕЛОЈ СРБИЈИ – опет је поражен до ногу у једном делу земље!


3. априла 2017.

Једини крај у комe је Александар Вучић изгубио на овим изборима је Златиборски округ. Тамо је Милан Стаматовић однео велику победу.

„Изузетно сам задовољан. После десет дана кампање и месец дана од оснивања удружења направили смо фантастичан резултат, који је темељ и основа за будуће политичко деловање. Кампања никада није била гора, примитивнија, бахатија, приземнија. Све је учињено да кандидати немају исти третман као Александар Вучић. Овим путем се захваљујем свим грађанима који су гласали за мене, који су пребродили страх и показали да у Србији још има људи који добро мисле својој држави.“

Да ли имате податак како је прошло гласање код вас у Чајетини?

„Од 70 одсто изашлих ја сам освојио 61 проценат и опет су моји грађани Златибора потврдили да цене оно што радимо. Добри резултати за нас су били и у Ужицу, Ариљу, Бајној Башти, Новој Вароши… У овом крају потврђен је мој рад и поверење народа у мене. На нама је сада да све ово што смо радили у Златиборском округу проширимо на целу Србију“, рекао је Стаматовић.

Србин.инфо
 
Naravno, to je sto je. Nego imam decu, i sestra ima klince, i jos u porodici ima dosta decurlije, zao mi ih je, stvarno. Za mene me nije ni briga vise, ja od Vucica i ne zivim. Ali mu placam mnogo novca. Bas mnogo.

Razmisljam da prestanem da placam i porez, i doprinose, nek' se nosi Srbija u tri lepe, pa neka zive od svojih para - kojih nema.

I samo sanjam, ali stvarno sanjam, da dijaspora prestane da salje novac, pa da se sistem u Srbiji raspadne za godinu dana. Vec sam o tome pisao, necu da ponavljam.

Гледај своју децу и породицу, гледај да њима обезбедиш добар живот, како год може. Знам људе који исто имају децу и породицу и који немају другог излаза сем да, преко странке и то напредне, себи обезбеде посао, да би могли да издржавају децу и породицу. А знам и оне који нису могли у Србији, па су отишли. И веруј ми, не замерам им. Нису они криви, већина је гласала за Вучића, већина је гласала за сопствено уништење, а они морају да обезбеде живот за своју децу и породицу, морају некако да се снађу.

Зато кажем, треба сви ми да гледамо своју породицу и да се за њих боримо у овом тешком времену, и не треба да нас гризе савест јер нисмо ми гласали за Вучића, тако да нема зашто да нас гризе савест, нисмо ми одабрали да очувамо систем који нас уништава све заједно. И зато кажем, гледај своју децу, и покушај да их правилно и добро васпиташ. Па можда неке будуће генерације опораве ову земљу, ова данашња генерација Срба очигледно за то није способна и то не жели.

Мислим, не желим никоме да држим предавања и да паметујем шта да ради, ја ћу да урадим тако. И то је то. Али, ја још верујем да ће се Срби опоравити, само кад, то је питање. Можда кад се врате својим духовним и националним коренима. А када ће то бити, не знам, али верујем да ће доћи до тога једног дана. Зато сада, морају они Срби који нису део система да сачувају своје породице и своју децу и да их добро васпитају, да би та деца у неком наредном периоду, била окосница будуће обнове Србије и српског народа.

- - - - - - - - - -

Oni koji su mogli da progutaju Šredera na godišnjicu bombardovanja, progutaće sve. Granice više ne postoje, a mogućnosti su beskonačne. Tako da, srećan Vučić svima koji slave...

Нажалост, у праву си. А све то је доказ колико је српска национална свест на ниском нивоу код данашњих Срба. Тужно, и мени је много жао због тога, али је истинито.

Па кад су прогутали, што ти кажеш, довођење Шредера на годишњицу бомбардовања, па они ће прогутати и све остало.

- - - - - - - - - -

А требала је да изабере верског фанатика?

Тај би ,,верски фанатик" опоравио и ујединио Србију, док ће је Вучић довести до попуног слома. И то уз већинску подршку и одобравање. Али, можда и мора тако, док не дође до потпуног слома, можда не може да дође до обнове.
 
Па кад су прогутали, што ти кажеш, довођење Шредера на годишњицу бомбардовања, па они ће прогутати и све остало.
Ко каже да су прогутали?:roll:
Медији ту обаве посао. Кажу нам како је то угледник из ЕУ, "забораве" да помену да је угледник био и у оно доба, кад је Немачка учествовала у агресији на СРЈ, мало балона и конфета, осмеси и сликање- прође то; а од ових 2 милиона, бар 99,9 би гласало опет за Вучића, и без тог перформанса, чак и да су рекли да је Шредер саветник газде Блица, који је ту био својим послом, а узгред свратио и да подржи Вучића.
Све је то интерес, све се то за паре ради; сутра ће тај Шредер да буде саветник у Влади код Јанковића или неког трећег, и да опљује Вучића као најцрњег скота- ако му се плати.
 
Ко каже да су прогутали?:roll:
Медији ту обаве посао. Кажу нам како је то угледник из ЕУ, "забораве" да помену да је угледник био и у оно доба, кад је Немачка учествовала у агресији на СРЈ, мало балона и конфета, осмеси и сликање- прође то; а од ових 2 милиона, бар 99,9 би гласало опет за Вучића, и без тог перформанса, чак и да су рекли да је Шредер саветник газде Блица, који је ту био својим послом, а узгред свратио и да подржи Вучића.
Све је то интерес, све се то за паре ради; сутра ће тај Шредер да буде саветник у Влади код Јанковића или неког трећег, и да опљује Вучића као најцрњег скота- ако му се плати.

Ма јел, а ми смо заборавили ко је и шта је он био? Ако је то што си ти рекао тачно, онда је то још горе него оно што сам ја рекао.

Од свих гласача СНС-а, поштујем једино оне који су ту јер немају други начин да нађу посао и прехране своју породицу и децу. Само њих разумем. А ове остале (а тих ,,осталих" је више) који немају ништа од Вучића, а гласају за њега, иако нам он уништи државу и народ, њих уопште не сматрам нормалним људима. Далеко о тога да их мрзим, али такви људи ми никада неће бити јасни.

Он те уништи, а ти га и даље подржаваш и гласаш за њега. Међутим, каква је ,,опозиција" и није чудо што их је Вучић одувао.
 
dulesrbenda
Ма јел, а ми смо заборавили ко је и шта је он био? Ако је то што си ти рекао тачно, онда је то још горе него оно што сам ја рекао.
Присети се и сам, колико овде медији раде на информисању, а колико на креирању јавног мњења.
али такви људи ми никада неће бити јасни.
Медији, опет; ти људи немају ни интересовање за политику, ни способности за сналажење у мутним водама српске политике. Шта им кажу "независни аналитичари", :lol: плаћене протуве за формулисање нечијих лажи као политичку поруку- то им је инструкција за гласање.

Он те уништи, а ти га и даље подржаваш и гласаш за њега. Међутим, каква је ,,опозиција" и није чудо што их је Вучић одувао
Комбинација "штокхолмског синдрома", потребе за "Вођом" и одсуство квалитетне контра- понуде.
 
Zukorlić: Nije bilo lako ubediti Bošnjake da glasaju za Vučića


- - - - - - - - - -

zukorlic-poslanicka_1491226521.640x360_rss.jpg
Foto: Beta

Lider Bošnjačke demokratske zajednice (BDZ), poslanik u Skupštine Srbije i bivši muftija Muamer Zukorlić izjavio je da je pobeda Aleksandra Vučića u Sandžaku, na jučerašnjim predsedničkim izborima, očekivan ishod, jer je „veći deo najznačajnijih političkih partija i lidera na Sandžaku pozvao Bošnjake da podrže tog kandidata“.
„S druge strane, mislim da je to dobro što su Bošnjaci poslušali svoje političke predstavnike da izadju na izbore i glasaju za Vučića, bez obzira na sve kontroverze i otežavajuće momente koji nisu bili jednostavni. Jer, nije bilo lako ubedjivati Bošnjake da to urade“, kazao je Zukorlić za sarajevski Dnevni avaz.
On je istakao da je „uložio maksimalan napor i da je imao veoma teška pitanja kroz kampanju u Novom Pazaru, Prijepolju i drugim mestima Sandžaka“

- - - - - - - - - -

ceo članak:

https://www.krstarica.com/vesti/pol...o-lako-ubediti-bosnjake-da-glasaju-za-vucica/
 
Vucic je razvalio u Istocnoj i Juznoj Srbiji, ima dosta opstina gde ide preko 60 pa i preko 70%. Raska -78% Knjazevac 77, Trgoviste 94% , Bela Palanka 75.
Najlosije je prosao U Novom Sadu gde ima 43 % a Jankovic 25%, obzirom da i Beli ima 10% , Jeremic 6% , Radulovic i Canak zajedno 5% , Obradovic 2% tu je opozicija osvojila vise glasova.
U NS je veliki pad Vucic doziveo u odnosu na izbore 2016 lokalne kada je sam prakticno osvojio vise a sada sa SPS manje. Kako cujem tamo su jako lose i radili tj postavljali su predsednike odbore iz DS-a i drugih stranaka koji bas i nisu ljudi od poverenja.

То је Тихи, као главни СНС повереник у Рашци, напињао своје суграђане да гласају за његовог вољеног Вучића. Добро је излобирао.
 
Ovo je lošiji rezultat SNS nego na prošlim izborima, opada im podrška. Imaju 55% ali uz podršku SPS, manjina i raznih drugih kombi stanaka.
Evo da uporedimo ove (2017) i parlamnetarne izbore iz 2016:

Vlast
2016: SNS 48,25 %, SPS 10,95 %, SVM 1,50 %, Muamer 0,86 % (ukupno: 61,5%)
2017: 55,13%
- 6,37

SRS
2016: 8,10%
2017: 4,47%
-3,63%

Euro-opozicija
2016: DJB 6,02 %, DS 6,02%, ČBČ 5,02%, LS 0,94% (ukupno: 18,00%)
2017: Janković 16,27%, Jeremić 5,64%, Radulović 1,41% Čanak 1,14% (ukupno: 24,72%)
+6,72
i + veliki deo glasača Belog!

Proruska opozicija
2016: DSS-Dveri 5,04%
2017: Obradović 2,3%, Stamatović 1,2%, Popović 1,04%, (ukupno: 4,54%)
- 0,5%
 
Poslednja izmena:
Ja dobih 100 € od drugara jer smo se kladili da neće biti 2. kruga. I tako i bi.


Normalna prorpatna pojava činjenice da u Srbiji ne postoji opozicija. Ako to ne vidite, onda ste slepci i nema vam pomoći. Nije tu bila bitna izlaznost, al je dobar pokazatelj ovog što pišem.

Тако је Муњо. Сви они у исту тикву дувају. Сасвим очигледно. Србију могу да спасу само озбиљни тектонски поремећаји на планетарном нивоу.
Трубим годинама да смо премал народ да би успели да се искобељамо тек тако својом памећу.
То је неизводљиво.
И уопште се не ради о томе да смо лоши. Ништа нисмо лошији од других. Али смо мали и слаби да се придигнемо после стогодишњих страдања.
 
Mali glupi prilepak pokvari utisak i pobedu belih listica.

- - - - - - - - - -

Da li u mladi skolovani ljudi toliko glupi da ne shvataju opasnost politike?

Zar ne shvatate da politika nije resenje? Politika je za prevarante bavite se strukom

i bicete jaci od politicara.


Pa ogromna vecina struka, narocito medju likovima koji koriste rec 'struka', je direktno povezana sa politikom i crpi pare iz nje.

- - - - - - - - - -

Tipa, ako si primetio, lekari specijalisti su jedni od likova koji najvise koriste tu rec.
 

Back
Top