Predlozite dobru strategiju.

Tiberium Wars/Kane's Wrath а и Total War серијали су топ. Warhammer 40.000 ти је ок а ако те стварно мрзи да кликаш имаш Hearts of Iron 2 е то ти је според мени најбоља стратегија.

Hearts of Iron није потезна стратегија него real time. Иначе феноменална игрица. Препуна је опција и догађаја.
 
imam extra igru...."Lords of War and Money"...igraju ljudi iz celog sveta...kod nas se slabije zna za nju..kopija je Heroja, samo naravno besplatna...ima chat-a u toku bitaka..tako da mozes nekad i da se ispraznis ako se iznerviras:)...ja je igram vec godinu dana
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hteo bih da skinem Imperivm Civitas III ili ROme Total War ali me zeza to sto kada skinem preko neta neku od ovih igrica, obicno mi ne bude ******** instalacija i ne znam kako da je instaliram :think:

Jel zna neko neki sajt na kome mogu da skinem neku od ovih igrica ali da bude ******** ?
Do sada sam skidao na thepiratebay.org i vecito budu bez ********-a :roll:
 
Preporučujem vam da igru C&C4: Tiberium Twilight izbjegavate dalje nego što to inače činite. Kad se samo sjetim kad sam je tek instalirao, kad se sjetim nevjerice duboko u sebi. Kad se sjetim šta su nam počinili. Westwood to nikad ne bi uradio.
C&C3: Tiberium Wars ovako ostaje najbolja strategija ikad. Postoji i tromi Generals koji je takođe dobra igra, ali je C&C3 zapaljiviji.
 
Age of Empires 3,Age of Mythology,Stronghold Crusader,Rise of Nations,C&C Generals,Rome/Medieval 2 Total War,Heroes 3/5,Warcraft 3.A od ovih da moram da napravim neku rang-listu,to bi bilo ovako:
1.AoE 3
2.Stronghold Crusader
3.Rome ili Medieval 2 Total War
 

Back
Top